Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všeci jsem si kupovali papíráky.

    Celkem dlouho jsem taky měl PC, ale ne internet, takže mi LEVEL přišel fakt k duhu.
  • walltar
    Jo já sem taky papíráky kupoval v dobách minulých ... hlavně v době kdy sem měl dial-up a tak každé demo na CD bylo zlaté. V té době sem měl dokonce předplacené jak Score tak Level ... ale časem člověk prostě přešel na internet kde je těch informací milionkrát víc a zadarmo.
  • FeebeEWN
    zbytečné. všechny zajímavé recenze i videorecenze si přečtu na netu. Jediné lákadlo jsou plné hry, které jsou za hubičku. Dříve jsem byl schopný kvůli češtinám a demoverzím koupit celý časopis :) dneska jsou to vyhozené peníze. Člověk všechno rychleji a zadarmo legálně stáhne z netu
  • dilinja
    pred rokem jsem po deseti letech zrusil predplatny a presel na games.cz
  • Grifus
    LeveL jsem kupoval cca od roku 2001-2007. V te dobe byl asi na vrcholu a hlavne oproti Skore mi proste sedel ve stylu psani, zpracovani, ve vsem. Kvuli zdejsi "Levelacke" redakci jsem se take stal pravidelnym navstevnikem Games.cz, hned po tom co web prevzali od toho tragikomika JD...
    Tech pet let jsem uz nevidel ani jedno cislo, takze soucasnou podobu casopisu soudit nemuzu. ikdyz muze byt porad na vysoke urovni, je bohuzel nutne si priznat, ze minimalne u nas v CR, je definitivni zanik hernich papirovych medii pouze otazkou casu...
    • nie je to pravda pretoze vrchol LEVELu prisiel 98 a pokracoval az do 2004 potom padol na rit ale toto je skvela sprava... u nas je drahy jak prase *16* ale v dnesnej dobre stranok o hrach to maju casaky tazke
      • kupoval som od 97 do 2008... potom mam len par a kopu mini levelov tak nejak... no a samozrejme par sa najde aj score... hlavne obdobie 94 - 97 *5*
        • Pokud bys chtěl ty Levely prodat (ne MINI), tak mi napiš na karelpipin@seznam.cz a domluvíme se. Díky ;)
    • jindra.veliky
      zanikne jen jeden...a SCORE pak bude mit vic ctenaru a prezije *4*
  • Kdyby radši udělali pořádnou elektronickou verzi na iPad....
    • sleepless
      No, mam takovy pocit, ze uz je to taky napadlo :) Chip uz na iPadu je, rekl bych, ze Level bude drive ci pozdeji nasledovat...
      • snad i jinou verzi nez-li jen iPad, ne kzdy chce ci si muze dovolit, ci jestli by pak nekdo chtel
  • No snad se udrží. Já už na papíráky rezignoval před třema rokama. A to jsem poslední čísla kupoval jen ze setrvačnosti a vždycky jen prolistoval a přečetl tak max třetinu. Jó raději budu nostalgicky vzpomínat jak jsem vždycky vyhlížel další číslo. To byly časy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit