Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akční cena vydrží jen pokud se ukáže, že se zvedl prodej časopisu a zisk vydavatele. V opačném případě očekávám nikoli návrat zpět na 260, ale definitivní konec časopisu.
  • Jak psal o pár řádků níž Bazu, měli by se vykašlat na ty dvdčka. Koupit časák za dvě kila nebo nedej bože víc by mě ani nenapadlo, ale sedm pětek za solidní čtení bych dal.
  • slza ukapla pri vzpomine na otravenou trafik-babu kere sem se 5dni dopredu kazdej den ptal esli uz je Level nebo jeste predtim score....i takova rubrika dopisy je proste zcela nenahraditelna natoz ostatni veci...jako reklama na PC od bohemky za 30tis s GF 2MX {nebo jeste driv treba Rivu TNT} napriklad, kterou clovek louskal a louskal a predstavoval si jake by to bylo todle delo mit
    • Vitekb
      Zrovna nedávo jsem jeden LEVEL pročítal. Myslím z 99 nebo 2000. Byla tam recenze na HDD a propagovali tam kvalitní 80GB za pěkných 23 tisíc. Před 2 roky si nabral několik takových (80GB, Seagate) táta v práci, kde je vyhodili jako nepotřebné. *4*
    • DangerousDave
      nj ono to kedysi v čase výsadného postavenie papierových magazínov malo svoje kúzlo, informácií bolo síce menej (resp. málo) ale človek si ich viac vážil a poctivo čítal každú recenziu (a nie len o hrách ale aj HW/SW)... a v konečnom dôsledku možno vedel o všetkom podstatnom viac ako dnes :)

      v súčasnosti, v dobe informačného pretlaku človek často cez nejaký dobrý článok iba preletí, pretože ho čaká desať ďalších... zaujímalo by ma kolko % čitatelov games.cz dočíta recenziu poctivo dokonca, ak to bude aspoň 20% tak to by bol úspech.
      • No já doufám, že ty recenze na dvě normostrany, co se tu objevujou, přečte do konce každej.

        (musím přiznat, že zmlsaný ze zahraničí kolikrát hledám odkaz na stranu 2,3,4... a vono nic) *4*

        EDIT: Ovšem taky chápu, že strany 2,3,4 na těch jiných webech jsou honorovány trochu v jiných relacích...
    • To byly časy :)
  • Je to mrtvé médium. Podle mě je vydávání toho časopisu brutálně ztrátové. Nevíte někdo, která společnost to ofiko vydává?
    • janchor
      Burda. A pokud by to bylo ztrátový brutálně, dávno by to zařízli.
      • To asi záleží na strategii firmy a řadě dalších faktorů. Nevim, neznám in concreto. V každým případě papírovej časák o hrách je relikt. Nehejbe se to, není to prolinkované, nejde o tom diskutovat, atd. Flatline.
        • nějak mi vůbec nevadí, že nemám články v Levelu prolinkované, ehm...na to mi stačí angažovanost ve firmě kolem webdesignu až až, no a diskuze-velká výhoda, že tam žádný nejsou, protože vysvětlovat všem těm zakrslým hňupům, co tu ty diskuze plní kravinama, že jsou to kraviny ja časově dost náročný, třeba vysvětlovat, že pOblijvion a jeho ještě víc zdegenerovanej bratříček Skyshit jsou totální odpady je docela zdlouhavé(přesně ovšem nemůžu tu osvětu opustit, připadal bych si, jako, že jsem pro ty zmatené chudáky co z toho slintají mohl něco udělat a neudělal)
          • Gorkan
            trolle diskuzni aspon se prezentuj pod svým jmenem ok ?
          • Hm, tak tahle potřeba už mě přešla. Máloco mě ještě dovede vyburcovat. Ale spíš jsem psal o tom, proč je papírovej časák neatraktivní z komerčního hlediska.
  • Teda, nějaký čas jsem to už nekupoval...ale to vážně někdo kupoval za 260kč? This is madness!!!
    • misho8723
      No a si zober, že na Slovensku to stálo v posledných mesiacoch 14, 60 Eur či koľko ..no a teraz si to skús prepočítať na české peniaze.. ešteže som prestal kupovať Level pred tým zdvihnutím čiastky..
      • 14.60 euro? *8* *8* To je hodně uhozený *11*
  • misho8723
    No o vyše 3 Eurá lacnejšie ako obyčajne, žeby som po dlhej dobe si kúpil zase herný časopis?.. no, uvidíme
  • Proč Radek Friedrich pořád trčí na hrej? Měl by přejít sem, do nového LEVELu *3*
  • Za ty love si to muzou strcit do.... Nejsem magor, abych daval 200 za neco, co je volne pristupny na netu, navic ty jejich DVD jsou uz peknych par let docela pase v dobe rychleho internetu
  • Já moc nechápu, proč už není verze bez dvd. Kupovat časopis, u kterého mám napevno hru, o kterou většinou nestojím? Rád bych level četl, ale tak za 60-80 kč jen časopis.
    • No ono se tohle dost změnilo. A podle mě hlavě kvůli masovýmu prátění. Dřív byly fulky v časáku super věc. Dneska si to každej dřiv stáhne.

      Ale fulky se dávaj pořád dost slušný.
      • Bohužel DVD příloha není už pár let, to proč lidé level kupovali.Byl to samotný časopis.
        Mimo to žádnou vyložené fantastickou hru v časopisech nenajdeš.A i kdyby ti, kterým by se líbíla by ti na to řekli, že ji už dávno vlastní.
      • No, já si myslím, že pirátění se zmírnilo, ale možná je to tak jen u mě. Nemám už potřebu krást, když jde hru legálně koupit v akci za zlomek ceny. Utratím pak za hry klidně i docela dost peněz, protože mi přijdou za fér cenu. A občas si klidně koupím něco i za plnou zaváděcí cenu. Plná hra u časopisu je ale dost velké omezení. Nejde o to, že by ta hra nebyla sama o sobě dobrá, jen to třeba není můj šálek kávy nebo jí prostě nechci hrát zrovna teď. Chtěl bych level kupovat každý měsíc, ale ne s tím, že si ho musím předobědnat, nebo kupovat napevno s plnou hrou.
  • tak pod jakym nickem se tady dneska asi JD objeví, aby vám spílal jak propagujete kamarády *1*
    • Děs a hrůza co se to tady zas děje? zas Poláčkova parta propaguje svoje kamaráday, tfujj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit