Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    4000 kusů?!
    Sice pochopitelný, ale stejně docela neuvěřitelný...si pamatuju kdy se herní časopisy prodávaly v nákladech 50000 kusů..
  • Fifo, Bit, Score, Excalibur a Level. Uz sa to zdá ako dávna história čo som to kupoval a tešil sa na každé číslo.
  • Level jsem do zdražení kupoval pravidelně. Jakmile stál 260Kc tak jsem s tím sekl.
    Sory, ale to je za časopis vážně příliš.
    Za 200Kc rád kouknu co nového a kdo ví, třeba mě to zas chytne.
    • vidis ale zasa mne to neprislo az tak moc nikdy, kedysi to bolo 199 korun raz za mesiac ma to nezabilo ked dnes uz zarabam. Len nerozumiem jednej veci preco nezrusia dvd nosice a nevydavaju cisto papierovy casopis , som presvedceni zeby po naslednej znizenej cene za cisto casopis by ho kupovalo viac ludi, aj tak dodnes casopis nenahradi net.
  • minuly rok som si kupil Score kvoli Bf3 specialu a za tu cenu ma to nejak nepobavilo ale male vydanie bez dvd do prace *2* by bodlo
  • Já sem kupoval Score a to v letech 1999-2007. Vzpomínám na to rád, byly to krásné časy když poštou přišel a skákal jsem radostí v prvních letech. Poslední dva roky jsem ho již kupoval jen ze setrvačnosti..
  • V dnešní době je bohužel epocha herních magazínů za námi. Časy to byly krásné, nicméně nic netrvá věčně. vzhledem k tomu, že jsem v té době neměl stálý přístup k internetu, tak jsem všechny informace hltal jako malé dítě a časopis přečetl i několikrát, ale dnes jsou všechny informace o několik týdnů dříve na internetu a k internetu má přístup drtivá většina lidí, natož hráčů videoher. Změna ceny bohužel nepomůže. Přechod do elektronického světa je nevyhnutelný. Games.cz beru jako elektronický level.
    • Bohužel je to naprostá pravda. Level jsem kupoval pravidelně od vánoc 1997 až do roku 2010. Tehdy před lety jsem ho hltal jak dítě a byl to doslova posvátnej obřad když se časák koupil a nesl domů. Net jsem měl až od roku 2001, ale doba kdy mi herní web nahradil časák je tak rok 2009. Už to prostě nemá to kouzlo ani informační hodnotu jako tehdy a tím, že vzniko hrej si vlastně ještě podrážej nohy, protože spousta autorů píše i do levelu. I když ne stejný články, ale ta exclusivita autorů jen v časáku už tam neni. Plný hry vůbec nekomentuju. Revoluce přišla někdy v levelu číslo 50 plknou hrou spec ops a pak ještě několik let docela super fláky, ale dneska už je to slabota. Pro mě jediná alternativa by byl level bez přílohy do 100kč.
      • Pokud byses chtěl starých levelů zbavit, napiš na karelpipin@seznam.cz :)
  • Mato1987
    Kvôli tomu riddickovi to určite kúpim, díky za info
  • Jo level byl vzdycky jednicka,za herodese. Taky jsem cekal mini level, v dnesni dobe by se neztratil,ale internetu se konkurovat neda.
    • Internetu se dá konkurovat exkluzivním obsahem jako jsou tématické články, rozhovory, rozbory, názory. Protože recenze a preview, které tvoří jádro současného Levelu dnes dokáže splácat kdejakej lempl a internet je jich plný v předstihu.
      • Jo. Za exkluzivní obsah v češtině (ale fakt kvalitní vč. filosoficko/vědeckých článků o hrách a podobných věcí pro fajnšmekry) bych klidně měsíčně platil 100 - 200 Kč. Ale myslim, že by to narazilo za a) na nedostatek lidí, co by to chtěli platit taky (dneska je už každej zmlsanej obsahem zdarma na Internetu) a za b) na fyzickou nemožnost českých herních novinářů takovej obsah získat/vytvořit. A to píšu s vědomím toho, že pár opravdu kvalitních lidí tu máme (myslím konkrétně i na Games.cz).
        • Souhlas recenze nemůže bejt v dnešní době jádro časáku a kvůli podobnej článkům co navrhujete bych si klidně kolem kilča taky zaplatil. Klidně by to mohl bejt měsíčník zaměřenej jak z 60 procent na herní témata tak i mimoherní jako je věda, scifi film, komix atd,
        • Acindards
          Njn chtělo by to naklonovat Dana Vávru. *3*
    • Paulcz
      mini Level byl asi krok vedle, prodávat velkou a malou verzi časopisu asi není moc rentabilní. Nedá, stačí najít oblíbené autory a stáhnout si jejich články do ebooku atd.
  • Preed
    Dufal som v ozivenie mini LEVELU alebo aspon nejaku digitalnu verziu casopisu,tak zase nic. :/
  • ZvacA
    Ona ta situace papíráků je dnes vážně obdivuhodná. A přitom asi nejeden z nás chtěl zůstat "věrným" svému časopisu do poslední chvíle, co ho to ještě bralo. Není tak těžký si vybavit, jak si za mlada člověk měsíc bez plátku s majuskulním nápisem LEVEL nebo SCORE nedovedl vůbec představit a nebyla to jen vidina přijít k nějaké té plné hře, ale vůbec mít možnost si těch přes sto stránek pročíst a získat pocit, jak se zase nenabylo znalostí o herní scéně, jak se člověk pobavil s hlody redakce a jak to zase Vávra/Tuček všem vytmaví a jak je vlasně měl člověk všechny za Pány. A peníze? No holt ty dvoustovky od babiček a z částek, který se škudlilo jako spropitné za cestu mátině pro nákup šly jako měsíční taxa do trafik. Asi právě proto považuji tah Levelu s jeho miniverzí dodnes za prvotřídní. Dneska už ta představa vyhazování nabyla střízlivějších sfér, takže odpadla touha herní časopisy sbírat a i přes hrdinské mladistvé výkřiky o shromáždění každýho čísla to nakonec přešlo k potřebě jen občasného pořízení kvůli plné hře a vlastně bylo jedno, jestli člověk fandil Levelu nebo Score nebo někomu jinému. No a s rozsahem netu byla veškerá potřeba solit, byť ne zase tak strašný peníze, už eliminována úplně. Osobně jsem kdysi zkoušel koupit číslo, ale přišel jsem na to, že už to není ono, dýchla na mě sice nostalgie, ale přistihl jsem se s tím, že už to člověku nic moc neříká.
    • V dnešní době už investovat další peníze do papírových časopisů o hrách nemá vůbec žádnej význam. Otázka je, co místo toho. Zatimní pokusy o prémiové placené přístupy k digitálnímu obsahu moc nefungujou, takže zbývá asi jenom reklama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit