Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Zatím jsem to ještě na YouTube celé neskouknul, ale vypadá to na CoD poměry velmi dobře. Sice to ještě stále není hra pro mě, ale některé momenty příjemně překvapily. Rambo III mise je tak skvěle tupá, když hráč použil za jízdy Stinger, tak jsem se blaženě usmíval.
    Ovšem úprk na lodi, při kterém hrdina sestřeluje kulometem obrněné čluny, které ochotně vybuchují po dvou třech zásazích je na mě prostě moc. Stejně tak mise, ve které jdou v minulosti pro Menendeze - to byla snad větší střelnice než Space Invaders a větší krvák než Žhavé výstřely 2 *1*.
    Ale posun tu každopádně je, části odehrávající se v budoucnosti ně mě působí velmi dobře. Když to takhle půjde dál, tak předpokládám, že Black Ops 4 si zahraji.
    S klidným svědomím můžu říct, že učeň překonal svého mistra.
    • Na té misi s Menandesem se mi právě líbilo, že to hodně dobře znázornilo ten jeho obrovský vztek a taky starost o jeho sestru.
      • MrSanta
        Já nemyslel tuto část (ta byla celkem sympaticky šlehlá), ale až tu část poté, kde hraješ za dobráka a končí to odraženým granátem.
  • No docela me recenze prekvapila. Skoncil sem asi po 3-5 minutach prvni mise... Nekonecne mnozstvi valicich se vojaku ktere stopne jen rambo beh k dalsimu checkpointu..10 enemy proklouzne kolem spolubojovniku na absolutne širém plochém poli, a ti si jich vubec nevsimaj..vsichni nepratele strili samozdrejme jen do vas a jen vy je muzete zastavit..No velebnosti chce se mi blejt. COD je podlemne jeden z nejzazivnejsich fps. Her hral sem vsechny, multiplayer jen u mw1-hraju dodnes. MW3 me dostala spadem a story, i kdyz podrezany clovek vstane jak nic a prezije vsechno.. A nepratele se po taktickem obchazeni respujou na hlavu.. BO2 vas nechyti.. proste nechapu proc zacinaji necim, co ukazuje veskere chyby ai a vubec celeho systemu.. *11*
    • Recenze tě překvapila po tom co si odehrál 5 minut první mise... *12*
    • To je holt problem piratstvi... Kdyz si hru zaplatis tak i sebehorsi prvni mise prekousnes a jedes dal, protoze jsi za to dal tezce vydelany/vyzebrany penize... Kdyz to clovek stahne tak ho prvni mise nebavi a zahodi to a jeste si bude na forech otvirat hubu... Hrozna doba
      • JohnyTheZik
        Miserius tady celkove mrska dost nespravny analogie, jeden z hlavnich piliru manipulace :).. Jako promin, ale kradez auta je uplne neco jinyho jak kradez hry, stejne jako urazky typu "jsi socka, nebo snob, kdyz vracis jidlo v restauraci", coz je taky uplne mimo..

        Navic, jak si sam rek, driv si hry taky piratil, kdyz si na to nemel, tak proc hned nekoho urazis, kdyz ani nevis, kolik mu je? Je mu treba 16 a proste nemuze kazdej rok vysypat litr do codcka a dalsich her.. Tak se treba nejdriv uklidni.

        Jinak co se tyce "zkouseni" her, tak to je dost 50:50.. Nekdo muze samozrejme rikat, ze si to jen zkusi a pak kdyztak koupi a nakonec si nekoupi nic. Ale urcite je spousta lidi, co si to treba stahnou, dohrajou kampan dejme tomu, a pak si to treba koupej kvuli multiplayeru, nebo proste jen do setu.. Ja takhle stahnul Dead Space 1, neuveritelne me to chytlo, tak jsem si predobjednal DS2 a pak dokoupil jednicku. To samy ted battlefield 3, dohral jsem kampan, ok, prumer v super grafice, zkusil jsem si u kamose multak a dalsi den jsem si to koupil a zahral si znovu singlac + ted multak.. A takovejch pripadu je spousta. Netreba hned generalizovat, nepusobis pak moc seriozne :)
      • Je 100x lepsi si ji vyzkouset a mit neovlivneny pohled na vec. Nez si ji koupit a mluvit o hre jen v dobrem, protoze nebudu za debila co utratil 50euro za neco tak podradneho.. A hledat ve hre neco, za co sem si ty blby prachy zaplatil..
        • Prosimvas, prestante kradezi hry rikat vyzkoušení... Prestante se ospravedlnovat, jste proste zlodeji co si koupi tak mozna 1 z 30 her co ukradnete a to buhvi jestli...
          Rikat ze je 100x lepsi neco ukrast... to proste nemuze rict rozumny dospely clovek...
          • Za nic se neomlouvam, proste sem ji ukrad a sem rad, protoze kdybych si ji koupil asi bych se stydel.. Ne vsichni mame 60euro na hru. Prakticky jsem neudelal skodu. Nesirim hru a nikdy bych si ji nekoupil, protoze na to nemam penize, tudiz nemaji zadny usly zisk. Neomlouvam se za to a ani nechci.
            • Jednoduse receno, zastavas se piratstvi? Ocividne jsi jeste nikdy nic sam nevytvoril ani neudelal, kdyz nemas uctu ani k praci ostatnich

              Uz jen ze reknes Tim ze mam nelegalni kopii hry...proste si fakani myslite ze nelegalni je jen nejaky srandovni slovo... Uvedomujete si, ze jste proste zlodeji?
            • Naprosto nerealne srovnani auto/hra.. Auto ma milion aspektu ktere zavisi na case a pouzivani. Tyto aspekty snizuji cenu a uzitnou hodnotu auta. Tim ze mam nelegalni digitalni kopii hry, se urcite tem co si ji koupili nesnizil uzitnou hodnotu ani cenu. Trochu se zamysli.
            • Jsem si jisty ze nekdo kdo ukradne auto by si ho taky nikdy nekoupil a neproda ho dal, ale porad je to zlodej a nekomu zpusobil skodu nehlede na tom ze by za nej stejne nezaplatil

              A kdyz na to nemas, no tak to proste mit nebudes. Ja nemam na novy auto tak porad jezdim tim starym. Copak ses dite ktery musi mit vse co si umane?
          • rozumný dospělý ale nedá tisíc korun za zajíce v pytli nebo ano?
            • Nekoupi, rozumny clovek si to prece v hlave srovna jestli mu to za to stoji a pokud si neni jistej, pocka na recenze a ohlasy hracu...
        • Robotron3
          To možná tak když to hned koupíš a hraješ, tak to může mít vliv, přece to hnedka neodepíšu, dyž jsem za to dal takový peníze. Časem ale si to přiznáš a už tě to neštve. Sem si třeba koupil Just Cause 2 a vůbec se mi nelíbila. A přiznávám, no problem :)
      • Robotron3
        Asi i jiná doba, protože když si vzpomenu, jak jsem před 20ti lety pirátil hry na disketách, tak sem byl uplně ze všeho nadšenej a strašně se mi to líbilo, i kdyby to byla ta největší ptákovina :)
        • Odulin
          Nemůžu jinak..souhlas. *3* Jj hrálo se všechno. A co se nehrálo, tak to se snažilo naučit, aby to šlo hrát.:))
      • Nevim zda je horší si hru koupit a pak jí "muset" dohrát anebo jí ukrást a zjistit, že tohle bych tedy nehrál...chápu, že asi spousta lidí a i já osobně mám vztah k hrám které mám legálně..ale taky sem rád, že sem se od koupě spousty titulů otočil zády po upirátěném vyzkoušení...
        • Nevis zda je lepsi hru ukrast a nebo koupit a muset dohrat? No tak jsme doma... Ja si treba v restauraci objednam jidlo a kdyz mi nechutna tak neutecu bez placeni...
          • walltar
            Miserius ... Já tam chodím protože tam mají výbornou pizzu ... říkám kuchaři se prostě asi nechtělo. To že tam udělali chybu u mě není důvod abych tam přestal chodit ... pizzu sem dostal novou a v pořádku a když se mě nechce dělat pizza doma tak si tam rád zajdu.
            • To srovnavas velky platky slaniny na pizze s nefunkcnim mobilem... No tak ocividne te ta slanina sebrala, to jsem nemohl vedet ze jsi takovej fanda... Mimochodem ani nevim co tu resime pane T.G.Matrix *1* No harm done
            • walltar
              Hmm to je jak kdyby sis koupil telefon, a nejela půlka obrazovky ... taky jim jenom napíšeš mail že máš špatný telefon, nebo ho půjdeš vrátit? Ten chudák číňan tam sedí ve fabrice a skládá telefony a chce si odpočinout a tak jeden odflákne.
            • Dobrá, ale stejně. Vem si že budes kuchař ty, celej den se ti bude něco sr*t a jednu z 50 objednávek proste odflákneš... Nerikam ze by se to melo prehlizet, ale proste to snist a pak to rict obsluze. Tebe taky prece nekdo hned nebičuje když se v praci zastavis a odpocivas... Taky trosku soudnosti
          • V restauraci máš nárok jídlo vrátit...hru asi nereklamuješ protože ti "nechutná" tohle neni dobré přirovnání..
            • Stahoval jsem hry jako malej, kdyz jsem mel kapesny od rodicu a za to jsme si kupoval pendreky cestou ze skoly. Jakmile jsem si zacal vydelavat tak jsem chtel uz jen podporit lidi, kteri pracuji na necem u ceho stravim spoustu volnyho casu.. Holt je to o moralce a charakteru jednotlivce. Jsou lidi co budou stahovat az do skonání a vsude se tim chlubit a lidi kteří budou těmahle opice opovrhovat... Sam zkus hadat kam patrim...
            • Koukám ty si to tu hodně dáváš :D Ty sis z netu nikdy nestáh film, hudbu nebo seriál. Nikdy sis nestáh žádnou hru? To si v dnešní době jedinečnej úkaz, kterýmu upřímně nevěřim ani nos mezi očima :) Nezastávám se pirátství, ale v omezený míře, s tim, že když se mi produkt líbí, tak autory rád podpořim, proč ne :) Osobně kromě PC pařim taky na PS3, kde jsem do her narval dost peněz a mam fakt jen ty pecky (čistě subjektivně, pro někoho to pecky bejt nemusí), který jsem si vyzkoušel v nějakym demu nebo u kámoše a potom jsem s chutí autory podpořil a stejně tak na PC, ale když demo neni, tak prostě neni zbytí a jak někdo už prones, zajíce v pytli kupovat nebudu :)
            • No tak proc chodis do nejaky podivny pizzerie kde se ani neda ukousnout pizza? je rozdil byt prizdisrac a vse si nechat libit a byt zbytecnej blb kterymu neni nic dobry
            • walltar
              Ne vždycky je více lépe ... prostě já když něco platím tak chci aby to nějak odpovídalo kvalitou. A to pizza ze které teče tuk a neukousnutelná slanina není.
            • Takze jsi dostal platky mnohem vetsi nez jsi mel a ty jsi to vratil protoze jsi chtel tenci? Tak to nejsi socka ale snob
            • walltar
              Jídlo v restauraci vrací socky? Kam sme se to dopracovali ... pokud mě kuchař donese jídlo, kde je něco špatně, nebo je to něco jiného než reklamuje tak mu ho vrátím. Posledně sem si takhle obědnal pizzu se slaninou a kuchaři se nechtělo krájet tak na to nahodil plátky skoro půl centimetru místo půl milimetru ... tak mu tam šla zpátky.
            • Jidlo v restauraci vraci socky (pokud to neni nejakej extrem ze v tom mas vlas, mrtvou mys nebo mrtvyho slona)... Hru si koupis budto v den vydani = jsi fanda a vis do ceho jdes, nebo vyrazne pozdejs a uz taky vis do ceho des nebo jestli do toho vubec jit mas... No a nebo si to ukradnes jeste pred vydanim...
  • firebug
    Tak tedy oba dva tvurci tymy (IW, Treyarch) dovedly spolecnym usilim zanr vojenskych koridorovek behem +- deseti let na samotne dno. Uzasna marketingova strategie - vazne! V dobe, kdy uz hracum samotnym zacelo dochazet, ze kupovat si ze setrvacnosti rok co rok stejne vypadajici, ale o poznani kratsi a vymastenejsi hru asi nema smysl, prisli s necim nevidanym. Vytvorilu hru, ktera hlavnou triskla do pomyslneho dna a odrazila se nekolik centaku nad nej. No a znate to: "Mezi slepymi jednooky kralem." Nova manie zapocala a padaji prodejni rekordy :-(
    To je takove me zamysleni. BO2 jsem nehral, protoze po MW2 jsem se zaprisahl, ze si zadne CoD pred vyzkousenim uz nekoupim a kdyz jsem po dvou misich odinstaloval "na zkousku zapujceny" BO, tak jsem dospel k nazoru, ze uz to nema smysl ani stahovat.
    Dost mozna se ale pletu, a BO2 zbytecne krivdim. Proto se na vas obracim s otazkou: Vyrovna se to MW (jednicce), nebo se to k tomu alespon priblizuje?
    • Tak já nad CoD zlomil hůl už u CoD2, oproti CoD1+UO toho bylo osekáno víc než dost, jediné co bylo lepší, byla grafika. Naštěstí jsem na to v té době neměl stoj, takže CoD2 jelo na minimální detaily. Tím pádem jsem měl porovnávání obsahu nezkresleno vizuálním pozlátkem (grafika vypadala +/- jako CoD1). Takže mi bylo hned jasné kam (d)evoluce spěje. Zkoušel jsem ještě MW, ale rychle jsem se ho zbavil. Mám radši hry typu hidden&dangerous nebo ghost recon, případně swat nebo rainbow6 (původní, ne ty nové zhovadilosti). Přijde mi, že už dlouho nic pořádného nevyšlo, neubráním se a stále se vracím ke hrám dnes již i přes 10 let starým. Kde byla především parádní a propracovaná hratelnost. Grafika je vedlejší, ale vysvětlujte to marketingu. Hezký obrázek se prodává lépe než skrytá funkčnost...
      • firebug
        Az na drobnost, ze CoD1 a 2 povazuji za vicemene stejne zabavne (ale co javim, uz jsem to hral pred nejakym tim rokem), tak s tebou souhlasim. Uz nejaky ten patek cekam na pokracovani SWAT4 nebo nejakeho jeho duchovniho nastupce. To by byla vazne hra, do ktere bych na Kickstarteru hodil nejake prachy! Vtipne je, ze kdyz jsem poprve hral SWAT 3, tak jsem byl presvedcen, ze koukam na budoucnost FPS zanru (to same jsem si rikal u znicitelneho prostredi v Red Faction) - starsi Rainbow6 na me byly v tom veku dost slozite hry, ale Raven Shield a Athena Sword jsem si taky naramne uzil. Skoda ze se FPS zanr vyvijel trochu jinym smerem... :-(
    • Vyrovna se to, neni to lepsi ale rozhodne se to vyrovna. Pokud mi neveris, procti si par ofic. recenzi na metacritics...
      • firebug
        Neco uz jsem cetl. Nejvic me asi zaujal pristup Treyarchu, nebrat hru tak vazne a v nekolika scenach otevrene rikat, ze ta akce je tak "over the top" stupidni (pasaz na koni), az je zabavna... Zahrat si akcni becko muze byt fajn a vysoka hodnoceni me taky nahlodavaji k vyzkouseni. Ale kdyz uz jsi zminil Metacritics, tak jsem koukal na hodnoceni a BO ma od novinaru temer stejne a od hracu dokonce vyssi nez BO2, pricemz me prisel BO jako naprosty odpad (nic ve zlem, jde pouze o subjektivni nazor :-). Mozna se ale k BO2 az nekdy bude cas dostanu, takze diky za nazor.
    • DusanMPupak
      Vyrovná? To myslíte v čem? Vždyť všechny díly série jsou kromě zasazení do určité doby víceméně stejné. Pokud vás to omrzelo u MW 2, nedomnívám se, že by vás obdobná hra najednou začala bavit.
      • firebug
        Me hodne bavil CoD2. Hral jsem to na nejtezsi obtiznost, takze i zatracovany autoheal jsem bral jako dobrej napad. Kdyz vas kulka lizla, tak to clovek jeste rozdychal, ale primy zasah znamenal okamzitou smrt. Proto mi prestrelky prisly o dost uveritelnejsi. Zkratka jsem vykoukl z krytu a kdyz jsem behem par vterin nesejmul nepritele, musel jsem se zase schovat nez zastavi palbu (nebo umrit). Nektere mise byly navic nelinearni. MW uz sel vice naproti zbesile akci "za behu" a spawnovani nepratel za zady znemoznovalo se pri vyssi obtiznosti nekde zastavit. A onen utikej-a-kos-vsechno-co-se-hejbe styl hrani se s dalsimi pokracovanimi znasoboval. Na vojenske akce jsem nezanevrel a treba i ten nenavideny Crysis2 povazuji za super strilecku. No a v porovnani s CoD serii je to hra bezmala genialni...
        Nicmene dekuji za nazor.
  • Tak toto je absolutny prepadak roka pre mna. Od sameho zaciatku, pribeh,ktory absolutne neuputa, chaoticke skakanie,hranie raz za tu raz za onu postavu. Vyber zbrani pred misiou (akesi RPG prvky) su zbytocne, kedze rozdiely v praxi nepoznate a pouzivate aj tak nieco ine. Niekde na zaciatku tam navyse skocila akasi takticko strategicka misia - vytrhnute z konceptu (strategia uprostred akcnej legendy)-navyse nepochopitelne ovladanie. Casto neprehladne pouzivanie nelogickych zbranovych systemov.Misia kon-napochodujete si to pod pasy tanku,hoci je dost casu aj priestoru sa mu vyhnut, Proste mozete ist len rovno ani doprava ani dolava. Podobnych nelogicnosti a znasilnovani hraca je viacero.2 z 10 (2 za grafiku, hoci su tu aj lepsie+plynulost). Mam chut rozbit klavesnicu, najlepsie o hlavu tvorcov. *16* *16* *16*
  • Musím říct že tahle hra pro mne vypadala jako pekna hovadina, podle recenzí i gameplayu, dokud jsem si ji nezahral a musím říct že jsem se pekne spletl, je to daleko lepší než MOHW.. s ním se to snad ani nedá srovna.. JO a mimochodem jsem zarytej Battledieldista..
  • cod black ops 2 o ničem grafika a zvuk jak cod 2 ??? *9*
  • Tak dneska sem koupil a je to fakt kvalitka uz se tesim na zombiky *5*
  • Co tak MALO?? Kazdej prece vi ze COD je nejlepsi hra na svete a zaslouzi 10!!!! A kdo to nevi ten je retaard *12*
  • pane redaktore, (pan redaktor) chcel by som vam osvetlit vznik enginu tejto hry :) Jelikoz som velky fanda dovolim si upozornit na presny rok vytvorenia a vydania ID TECH 3 enginu:

    engine bol vytvoreny v priebehu roku 1998. prva hra na TECH 3 bola QUAKE 3 multiplayer beta, ktorej prvy build bol vydany presne 27.11.1999....

    Ano, BLACK OPS 2 slape na 13 rokov starym (vynovenem) enginu ..

    hezky den
    s pozdravom,

    pyroSK (quakelive) aka SLOVAK POWER (call of duty)
    • pane pyro, Batman Arkham City i sága Mass Effect běží na Unreal Engine který je starý 14 let a to nepočítám vÝvoj...Frosbite je starý tuším 6 let, Anvil z Assassins Creed tuším 7 let a neslyším, že by si někdo stěžoval...
    • h0p3
      a proč že tohle nejede na directX 9 ?
      • Pokud vim tak na takovém enginu běží pouze první díl a datadisk takže to je trochu mimo.
        • Takže klid ty fanoušku :D
          • Engine CoD2 ale opravdu vychází z IDtech3.
  • No hrozny paskvil to je, uz po prvej misii som to mal chut vypnut tak hrozne AI a aj samotnu hru by som necakal uz hadam ani u casual titulov za 5 euro ale toto? TO VAZNE? Nakoniec som to hned nevypol ale ono sa to nezlepsilo, hanba.

    Hru som si kupil a aj s velkou radostou hodil dokosa, stalo to sice 50 euro ale zabijat u toho co i len dalsiu hodinu zato nestoji. No nic zajtra si kupim noveho Hitmana a napravim si chut hadam.
    • kubi-wan
      Ty máš hodně peněz...
      • Jeho rodicia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit