Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to jsem teda zvedavy jak pojme Lukas videorecenzi. Ze by Duty Calls s hodnocenim 8?
    • Robotron3
      Já sem zase zvědavej na profesionální videjko recenzi od Vojtíka :)
  • Mato1987
    som niekde čítal, že na záver sp kampaňe zahraje avenged sevenfold spolu s ostatnými hlavnými postavami z kampane :D
    • Odulin
      ty jo, tak tohle jsem nemel cist....A7X muzu..mohl jsem bejt kua mile prekvapenej!:))
    • Hlavni zaporak a nejaci random typci (clenove opravdove kapely?) tam hrajou nejakou divokou pisen... To je vse co jsem pochopil (ocividne tenhle styl neposloucham :D ). Je to takovej ten after credits filmecek (neco jako v prvnim dile Kennedy a spol.)
  • Vidím že už to tu zase zamořují ti COD hateři asi jako většinu diskuzí. Fanoušci COD, nenechte se jimi odradit od hraní a tešte se na nový COD jistě zase plný výbuchů, létajícíh aut, parádní hlučné atmosféry bojiště apod. (Ale kéž by už udělali nějaký díl z druhé světové s prvky BO2).A jak se tu někdo ptal na to zvednutí koně, tak musí podržet obě tlačítka myši zároveň .
  • Znaje díla TreyArchu, byl jsem už od oznámení skeptický a odmítal jsem hru koupit do zlevnění. Bohužel jsem také hamižný a vidina jedné z mála dobrých věcí z BO1, Nuketown 2025, mě přinutila k předobjednávce. Když jsem hru spouštěl, tak jsem po zkušenostech z prvního BO rozhodně nečekal nic, co by mě mohlo nějak bavit - ale ono ouha! Celou kampaň jsem si opravdu užíval a nebojím se říct, že 90% času jsem měl na tváři dokonce úsměv. Levely v CoD nikdy nebyly otevřenější a já si snad poprvé nepřipadal omezený koridorem - vůbec jsem ho nevnímal. Každou chvíli byla nějaká křižovatka s dvěma, třema i více cestičkama, které se dál větvily. Paráda. Možnost jít do levelu se mnou vybranou výbavou? Paráda. 10 doplňkových úkolů pro každou misi? Super. Přítomnost skutečně důležitých rozhodnutí? Bomba. Hra mě nenutí neustále letět dopředu? Konečně! Dokonce i grafika se mi líbí víc. Ano, AI je trochu tupá, ale rozhodně mi nevadí, že nepřátelé nestřílí pouze na mě, nejsou vševědoucí a jejich rychlost reakcí není pod pikosekundu. Dokonce i příběh jsem si užil. A MP? Jéje, to je něco jiného. Systém se mi opravdu líbí, protože si z předchozích dílů bere to nejlepší a navíc to doplňuje o spoustu nových nápadů. Nad možnostmi všech těch nastavení jde člověku až hlava kolem. Co mi na něm opravdu vadí je fakt, že nějakým zázrakem jsou SMG lepší jak AG - jsou přesnější, stejně silné a mají vysokou kadenci - v souboji 1v1 člověk s AG nemá šanci, pokud soupeř nestojí zády + kam se hrabe brokovnice z CoD2 na to, jakého zabijáka z ní udělali tady. Jako slabou stránku her od TA jsem vždy bral Zombie, ale tady mi ani tolik nevadí - asi proto, že mi je hra tolik nevnucuje a že už to není tak děsivé, jak dříve.

    K dobru TreyArchu hraje to, že své dílo neberou tak šíleně vážně a opravu vytvořili díl skutečně pro zábavu, easter eggy samozřejmostí. Autor článku má pravdu, když díl řadí na úroveň CoD4 - kdo nehrál, nepochopí. Po MW3 IW předávají korunu TreyArchu, který překonal nejen nám sebe, ale i zakladatele značky. Sledgehammer Games před sebou do příštího roku mají opravdu vysokou laťku, kterou s MW4 budou jen opravdu těžko překonávat. Po mnoha letech jsem s CoD opravdu spokojen. Pro mě je to 9+/10.
    • tak to by si sa mal prebrat kamo a zacat hrat nieco seriozne .. lebo toto vyzera ko freedom fighters co som hraval na Pentium 1200 pred 6rokmi , uplny fail cela hra... gulky lietaju jak debilne skaerde to je cele spracovane narazy autt lietanie objektov... grc.... 5/10 max tato hra je hodna a za 9,90€ to mozu predavat v Tescu
      • Hrát něco seriózního? Ne díky, já si ke CoD chodím odpočinout a vyblbnout se, ne prožívat skutečné utrápy války. Ke tvému tvrzení o grafice dám jen poznámku ať si zajdeš na oční, protože tvoje srovnání nemá absolutně žádnou váhu. A k dalším poznámkám jen dodám, že CoD byla, je a bude HRA, ARKÁDOVÁ HRA a každý, kdo ke značce po devíti letech přistupuje s očekáváním něčeho jiného je s prominutím i***t.
    • Pises to u vyberi zbrani pred misiou ako nejaka novinka...Vsak uz to malo mnoho hier predtym...ze parada.No neviem mne toto dielko COD pripada ako rip napadov a plno veci je tam priam absurdnych az sa na to neda pozerat , pche ze singl parada...pre ovce akurat
      • Ano, můj výběr her je úzký (staré srdcovky, CoD, AC, kdysi NfS a MoH, Star Wars hry a pár dalších), a i proto je mé hodnocení vysoké, protože vlastně srovnávám díl k dílu, ale osobně mě nenapadá věc, kterou bych hře vyloženě vytknul. Možná jsem ovce, možná ne. Co by jsi ve hře udělal líp, aby to uspokojilo tvé ego?
  • Vážně ještě někdo může dávat hrám s názvem CoD tak dobré hodnocení? Musím se otázat, hrál jsi/jste to? opravdu?
    Já to hrál, ne celé, vydržel jsem to do té parodie na strategii, kde jsem jako reaper neustále dělal "assuming control" do různých divných lidí a strojů. Už přetím jsem byl dost vykolejen z toho, že se na koních proháním pouští s raketometem v ruce a sundavám vrtulníky a tanky jakoby byly z papíru a to ještě na běžícím pásu přede mnou.
    Jediné, co tato hra může nabídnout, jsou některé dobře naskriptované scény, toť vše...a vizi budoucnosti zbraní a všech těch divných věcí kolem....no vůbec.....to si zase někdo pohrával s myšlenkou jaké to asi bude, lítat ze stranu na starnu z extrému do extrému.
    Osobně jsem si myslel, že Black Ops bylo to nejhorší, co dokázali se sériemi CoD udělat, byl jsem vyveden z omylu, Black Ops 2 nasadilo korunu vší té demenci a nesmyslnosti, Black Ops 2 kvalitativně nemá cenu ani 150,- Kč, je to výsměch snad každé střílečce a hlavně i selskému rozumu.
    • ztotoznujem sa s tvojim nazorom len by som tam doplnil ze to CO JE za ubohu zobracku grafiku? som po 15minutach odpadol z toho a vymazal to z disku... hry graficky vyzeralu hentak pred 5rokmi .. to nechapem ako co vypustili .... tuto hru by som hral za trest :D .... a hodnotenie 8 ?????? prepacte ale chcel by som,videt vasho recenzenta co dal 8 tejto shitovici a na hitmana dal ledva 8 a kyda na to....
      • Veskoslav
        Protože Hitman je zklamání? Možná proto? Protože kdysi Hitman byl o svobodné volbě a takřka neomezených možnostech. Teď už nikoliv. A já bych pro změnu chtěl vidět zase tebe. Uhrovitý, 15ti letý chlapeček?:)
        • beztak na hitmanovi je vela moznosti ako spravit misie... a neverim tomu ze panovi recenzentovi sa chcelo vsetky vyskusat a dohrat hru na profi obtiaznosti.... sak tam vypisoval o strielackach atd sak to co je jaky trapak?! v hitmanovi som strielal len ked sa posral level mi cely , vtedy som sa vyblaznil vystrielal a restart odznova a stealth....... podla mna hitman je supa len recenzent je taky poslabsi looserik *1*
          • Caincz
            slováku, když už tady házíš ty cizí výrazy, tak si prosimtě aspoň zjisti rozdíl mezi "lose" a "loose". A vůbec, jdi radši na šariš.sk.
          • Veskoslav
            Za to ty jsi PAN hráč, že? *1*
            • Veskoslav
              Až na to, že hráči dávali poslednímu Hitmanovi okolo 7 z 10......
            • inak co sa dozvedam tak recenzenti tomu davaju odost menej ako hraci... hraci su predsalen naruzivejsi a v tejto chulostivej hitman veci dokladnejsi :) pri inych hrach vam to beriem ale pri tejto neverim ze recenzia na takuto sirokospektralnu hru je za taku rychlu dobu hrania/skusania adekvatna :)
    • Plne suhlasim a kazda ovca tomu dava 8/10 a viac.A taky MOHW zhodili ako najhorsiu hru vobec v tomto roku...Nechcem chranit ale MOHW mi pripada stale lepsie ako toto "vizionarske dielo"...
      • Veskoslav
        Skutečně? Já jsem MOH hrál. No 15 minut jsem stál na římské a čekal, až mě sundá odstřelovač. Spolužák tvrdil, že mě zabije do 10 minut, já tvrdil, že nikdy. Po 30ti minutách jsme ho nakonec milostivě nechali sestřelit i s tou budovou. Hra je spíše hrou na bourání dveří než akční FPS. A grafika není všechno, když AI nepřátel je ještě horší jak v COD a vypadají jako kdyby msto mozku a vojenského výcviku měli řídit zmrzlinové vozidlo. Navíc na nejtěžší obtížnost je v MOH zemřel až v předposlední misi a to jenom proto, že jsem granát hodil "šikovně" o zeď.
        • Aspon tam nebol ten super rambo efekt co tu ze sundame 3289543954 vojakov ktory z 3 metrov netraqfia ani kulove.To nehovoriac o tom ze hrdina vydrzi este viac guliek nez v MoH na strednaj obtiaznosti. Aspon tam neboli super nelogicke veci (jazda na koni s raketometom a s akckom, no paneboze zbohom), jasni AI nevynika ani v MoH ale to v COD taktiez nie takze neviem co hodnotis.Obidve hry su po single stranke otras.Ale MP v MOHW je dobry, zabavny a celkom bez cheaterov teraz zato v COD je ich plno...
  • Veskoslav
    No zajímavé:)Recenzi jsem si přečetl, přečetl jsem si i zahraniční tisk a hru jako celek hodnotí více než kladně. Asi po letech zainvestuji opět do série CoD. "Tupá" koridorovka mi chybí a délka herní kampaně 7 hodin na střední obtížnost je zlepšení o 60% oproti minulému dílu. Zlobí mě sice stále grafika a naprosto nelogická nepodpora Directx 9, ale to asi zkousnu. Počkám, jestli budou nějaké fánoční akce a pak se rozhodnu. Nebo koupím po Vánocích. Ale pokud je tedy pravda, co ostatní píší, tak jsem jenom rád, že se tam konečně někdo chytnul za hlavu a udělal změny. A navíc Zombii mód pro BO podle mě patří k jedněm z nejlepších:)
  • walltar
    Hmm tak zatím jsem se dostal k té misi, kde se jezdí na koni ... musím říct, že nový díl je určitě lepší než ten před ním, ale je to pořád COD. Třeba se k tomu ještě vrátím, ale ta jízda na koni s těžkým kulometem v jedné ruce mě nějak odrazuje.
    • a co by to melo bejt nez cod kdyz to je cod :-) Prestan to hulit..
    • misho8723
      Práveže tá misia sa mi zatiaľ nejviac páčila.. proste CoD je prehnaná akcia, a to v minulých dieloch mysleli až príliš vážne, tentokrát to zobralo fakt, tak ako to je - CoD sa v minulých dieloch až príliš vážne bralo, žiadna nadsádzka, hrali sa na niečo, čo CoD nie je a to mu zrážalo kolená.. teraz je im to všetko jedno a to je to dobré + to, že človek fakt hlavne strieľa v tomto dieli a o tom to má byť.. proste človek jazdí na koni a druhej ruke má RPG - je to šialené, je to mimoriadne nerealistické a je to mimoriadne zábavné :) takisto + je zato, že je tá misia sa odohráva na púšti, ktorá patrí k tým otvorenejším oblastiam v kampani.. jeden z kladov tohto dielu
    • ZvacA
      Mně to okamžitě asociovalo s třetím Rambem, a tak jsem to vzal. Nakládačka útočícímu ruskému kontingentu v Afghanistánu s raketomemtem v jedné a s kalashnikovem v druhé ruce na koni po boku mudžáhedínů - to je nostalgie. :D V tomhle případě nehledat vědu a štourat se v realismech, prostě čistá akční jízda. Asi to nebude vrchol misí v celé kampani, ale osobně můžu říct, že pendlovací jízda i mezi ruskými tanky, Hindy a pěchotou nebyla špatná věc. :)
      • walltar
        Já poslední dobou na ty akce plné výbuchů a wow efektů začínám být alergickej ... jak ve hrách tak ve filmech.
    • cca po tyhle misi (ve ktery je na konci myslim prvni rozhodnuti) uz to bude vyrazne lepsi :)
  • Za ty neskutečně debilní nepřátele bych hře ještě jeden bod rozhodně strhnul, ale jinak musím říct, že BO2 je opravdu příjemné překvapení a i když se oproti minulým dílům až tak moc nezměnilo (kromě nových Strike Force misí a nějaké to občasné rozhodování v příběhu), tak je to po dlouhé době CoD, které si s chutí zahraji znovu (naposledy mě pořádně bavilo MW 1, na všechny další díly jsem se raději snažil zapomenout). Warfighter je oproti tomuhle tak o jednu až dvě třídy níže.
  • uplna blbost pre prostych ludi co len chodia a strilaju.. grafia uplne smejdova.. fakt ako pre debilov bez predstavivosti a stipky logiky
  • A to jste psali, jaká to bude s*ačka... Milionkrát lepší než MW2/3. Co se týče po příběhu, tak po grafice a hratelnosti... Dohrál jsem to jedním s jedním dechem a musel jsem si to dát znovu. Možnosti rozhodování, které v jiných CoD nejsou... z mého názoru 9/10...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit