Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád, že se autor nenechal ovlivnit všemi co v komentech na tuhle serii jen kydají. Ja mám dohráno a jeníné co mi na hře vadí je damage zbraní v multiplayeru, kdy musíte do týpka vysolit skoro cely zasobnik aby pošel *7* Snad to opraví nějakým patchem.. nadáva na to hodně lidí :)
    • Jo presne jak pises! zacal jsem hrat hc
    • Hear hear.
  • Spades
    CoD ma 8 a AC3 jen 7 ? WTF?!?
    • smejki
      tzn. že CoD BO2 je jepším CoDem, než je AC3 ACčkem. *3*
      • residentevilfans
        jo ale srovnavat AC a BO proc ?
        • smejki
          ? O_o
          • Spades
            Ja neporovnavam hry, ale obecne CoD je celou redakci hromadne pomlouvano, tak se divim, ze dostalo 8, kdyz AC, ktere vsichni chvali jen 7... To si musim zahrat
            • Spades
              Boha takove lidi fakt nenavidim. Kdyz te zajima kde, tak si to najdi. Ja tu nejsem od toho, abych cokoliv co reknu dohledal a potvrdil linkem. Proste CoD je v kazdem druhem clanku hatovano a kdyz se zmini AC, tak proti nemu nikdo nic nema...
            • smejki
              "ktere vsichni chvali"
              kde? to celkem chválil akorát recenzent (Aleš Smutný), nebo se rozplynul ještě někdo, někde?
        • On nesrovnava hry ale adekvatnost hodnoceni.
    • residentevilfans
      jabka a rajcata wtf ?
  • smejki
    Je to nádherný paradox. Activision vytvoří CoD, koncept, který mnoho lidí považuje za primitivní a špatný. Přijde EA, ze svých slavných značek udělá kopírku CoDu a ještě se jim daří nalézt nové dno konceptu. Nato vyjde CoD BO2, který zavádí novoty, čímž znatelně ujede jak své minulosti tak svým kopírkám. Fukken pwned, Activision! *1*
    • Viktor_H
      Já myslím, že kdyby ostatní onen koncept zpracovali kvalitně, problém by nebyl. Důvodem fiaska je podle mě to, že z jednotlivých her přímo čišela povrchnost, rychlá jehla a vypočítavost... tím chci říct, že inovací by ani nebylo třeba.
    • Řekni mi, čím, čím EA kopíruje CoD?! =-D Jeslti narážíš na BF... tak se podívej na vývoj BF od začátku a na vývoj COD od začátku a pak něco říkej o kopírování...
      • smejki
        v singlu je BF3 koncepčně shodná s CoD a poslední dva díly MoH taktéž.
      • Magister_Peditum
        Poslední díly MoH, třeba?
        • Poslední MoH bylo fiaskem, ale nevidím v tom žádnou kopírku cod...
          • smejki
            to je dobře. aspoň se nemáme o čem dál bavit.
          • Tak si choď na pol hodinu zabehať na čerstvom vzduchu a skús sa na to pozrieť znova (no offense) *2* .
        • residentevilfans
          skoda ze tady neni tlacitko zajimave komentare *5*
        • Prvni CoD zase prebralo koncept z prvniho MoH ( i kdyz se na nem podileli i nekteri tvurci MoH pokud se nepletu) a ted je situace zase obracene.
          Takze si nemaj co vycitat. *1*
          • tvůrci MOH:AA jsou de facto tvůrci COD 1, takže kopírovali koncept sebe sama.
          • Magister_Peditum
            Smutné je, že zatímco CoD byla nová série, tak MoH byla už zavedená značka. Něco, jako když se sedmdesátiletá důchodkyně rozhodne na sebe vzít minisukni a vyrazit na diskotéku, aby byla za každou cenu IN. *3*
            • Ano je to trapne, aby se zavedena serie opicila po jine, ale to uz je holt EA . *1*
  • Trošku bych nesoulasil s autorem recenze s tím, že hry od Treyarch za moc nestály. Pokud pominu CoD2 : big Red One, tak World at War a hlavně první Black Ops byly vynikajícími koridorovkami. Absolutně mi přístup Treyarchu nevadí a nynější Black Ops 2 to jen dokazuje. Není rozhodně špičkovou hrou, ale zkouší jiné postupy než měly dosavadní díly CoD....
  • Vysvětlí mi někdo nějak rozumně, proč takovej hate vždycky na Tryearch?První MW bylo super, byl jsem nadšenej a je z těch novodobých asi nejlepší, ale pak jsem hrál MW2 a MW 3 a BO 1, no a z toho u mě jednoznačně vítězí právě BO, byl tam aspoň nějaký pokus o malé změny, přišlo mi to daleko zábavnější...a v rámci MP mi přisli špatné všechny tři hry, ale BO opět jediné aspoň trochu hratelné, ale jak říkám na první MW to ani zdaleka nemělo.
  • Děkuju za pár lidí, kteří ukážou, že nejsou stádo ovcí jdoucí jedna za druhou s hláškou: "CoD je blbost, sice jsem to nehrál, ale je to blbost".
    Myslím že Treyarch odvedl kus práce, poučili se z některé kritiky. Sice tam zůstalo pár věcí (je pravda že AI by mohla rozhodně být lepší, grafickým zpracováním se řadí do dnešního průměru, stejně jako grafikou postav a příběh je klasické B-čko, které ale neurazí), ale o to víc se zaměřili na zbytek. Vychází mi z toho pro letošek nejlepší koridorovka svého typu porážející MW3, což je velké zadostiučinění pro studio, které bylo vždycky ve stínu IW.
    • Někdo je spokojený s tím a jiný s oným. Někomu stačí ke spokojenosti málo, jiný čeká víc. Pro mě CoD umřelo po druhém díle. Pokud to někoho baví, prosím... nikomu to neberu (:
      • Rozhodně, každý má rád něco, to je v pořádku. Kdyby ne, máme jednu hru na světě a šmitec. Já třeba mám rád strategie od Paradoxů a Starcraft mi přijde jako hříčka pro sběsilý klikače, někomu Starcraft přijde jako ultra-kvalitní strategie a pro hry od Paradoxů nemá pochopení.
        Mě tu jen vadí, že "když já něco nemám rád, pohaním to, podupu a všichni kteří to rádi mají jsou pitomci, ovce a patří zavřít do ústavu", ale daný člověk si už neuvědomí, že CoD má zdaleka nejlepší scriptovaný level design team, engine podporující velice rychlý iterace a skvělý tým env. grafiků a level designerů na multiplayerové mapy. Jsou dobří v tom, co dělají, proto nedělají strategie :)
        • někdo má rád, když je vedený za ruku.
          • To není o vedení za ruku, to je o přístupu k vytváření levelů a navigaci v nich, intuitivnosti ovládání, efektů, světa, výborným pacingu levelů a scén... Tohle všechno třeba trestuhodně chybělo Warfighterovi a vytvářelo z toho strašnou změť chyb a nelogičností, aby to dokázali nějak zaplácnout.
  • Nejsem vylozene CoD hater, ale od Black Ops 1 jsem tu serii nemel rad. Tenhle dil jsem risknul a koupil a musim rict, ze si tu osmicku zaslouzi... Singl ma vynikajici soundtrack a i presto, ze nemam rad scifi ci cokoliv i z takle blizke budoucnosti jsem si ho uzil a casem zahraju znova abych mel jinej konec...

    Mimochodem taky tu nekoho primo SRAL Harper? Jak vzhledem tak jeho hlasem, toho herce co ho dabuje vylozene nesnasim (Walking Dead)
    • Toho jsem okamžitě zastřelil... vůbec se mi nelíbil.. =-D
      • Ja taky, doslova jsem se na to tesil (a jsem rad ze jsem mu zapalil oblicej) a jakmile jsem dostal pistoli a na vyber, vystrelil jsem driv nez me zacali premlouvat :D
  • V MP BO jsem stravil opravdu mnoho hodin*
    Po zapnuti SP BO2 se behem 5ti minut dostavilo dejavu ve smyslu zase hraju to same co minule predminule predpredminule..... A nepocitoval jsem v podsate zadnou inovaci, jen dalsi nekonecne prodluzovani tunelu. A at je tunel "sebemacatější" jde porad o jedno a to same
    Nevím zda si dnesni CODy zasluhuji takove hodnoceni jen kvuli MP. Pokud mi tady hned zacne nekdo kricet jak je BO2 SP super tak to semnou rovnou vzdejte. dekuji
    PS: platit full prize za vcelku povedeny MP urcite nechci a nebudu. Byl bych ochotny za polovic calnout napr. pouze MP slozku hry.
    • jindra.veliky
      lol, ja zase zapnul nejaky rpg a uplne deja vu..zase otevrenej svet a vsude stejny prisery, kostlivci, elfove, orcove, lidi...omg a ani novy zbrane, zase jenom mece a luky... *6* *6*

      *7* *11*
      • vtipný, pro tvy fanoušky možná :)

        Kdybych napsal jak je to super a že je to přesně to co od toho všichni čekají tak to shodíš tím že např. grafika by se hodila tak možná na mobil nebo tak něco?
        Jindříku tvé posty jsou někdy velmi dětinsky trapné. A toto je jeden znich *14*
  • Magister_Peditum
    No je pravda, že v SP je to na poměry CoD série docela solidní zlepšení. Zombíci jsou celkem zábavní, zbytek MP stejná bída, jako u předchozích dílů. 8/10 bych tomu sice osobně nedal, na desítkové stupnici by to byla spíš 6 (ale já bych obecně byl v udílení bodů v recenzích mnohem přísnější), ale v rámci zažitého hodnocení, kdy pokud hra není vyloženě odfláknutá, tak se dává 7 a víc, bych to u té 8 asi nechal. Škoda, že se pořád drží zastaralého enginu, který scénáristům občas podrývá jejich úsilí.
  • Coffin.Corner
    Soundtrack se fakt povedl. U písničky od Elbow mi idu zimomriavky po zádech *4*
    • Mně se zase hrozně líbíla skladba z klubu Solar a to nejsem žádný extra fanoušek elektronické hudby. Ale jinak souhlas, soundtrack je opravdu velice slušný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit