Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze od Mr. Marný mi pomohli rozlustit klic podle ktereho jsou na tomto webu hodnoceny FPSky a ja mu dekuji ze mi otevrel oci.
    CoD je takova Sparta mezi hrami a ostatni strilecky jsou Slavie.
    Slaviim je vytykana derava obrana, je jim spilano za spatny pohyb a nepresne prihravky. Posmesky smeruji k bezzubemu utoku.
    Naproti tomu Sparta hraje na spatnem terenu, hendikepuje ji velka marodka, spikli se proti ni vsichni rozhodci a brankar soupere vychytal zivotni zapas.
    Games.cz jsou Spartani.
    Timto klicem se budu do budoucna ridit az nas budete zahrnovat svymi "moudry" a osvetou.
    • lepe to ani napsat nejde 100% souhlas
    • Pěkný. Úplná blbost, ale pěkný. *15*
  • U série CoD většinou nechodím pro nadávky a kritiku moc daleko, ale musím říct, že tohle se fakt povedlo. Chvilema jsem se vrace do menu a dival se na ikonu na ploše jestli doopravdyhraju CoD, a Black Ops k tomu :D.

    Takže se musím omluvit, že jsem tu hru odsuzoval před vydáním a to jen kvůli názvu. (v pozadí zvuk padajícího popele co si teď sypu na hlavu)
    • Snažim se, ale nejak si nemuzu domyslet ten soundtrack...to mas popel zředěnej s železem že vydává nějakej zvuk? *15* *15* *3*
    • jindra.veliky
      Omluva přijata
  • Nejlepší je jak to nikdo z vás ani nehrál. Uznávám, že gameplay je prostě skriptovaný řežba, ve který kraluje jízda na koni držíc v jedné ruce RPG. Ale ten příběh pánové. To je prostě nádhera. Je zde naprosto úžasný záporák, kterého mi bylo doopravdy líto a fandil jsem mu pomalu víc, než těm klaďasům. Navíc má hráč možnost ovlivnit děj, což se promítá do šesti různých konců. Jako, co víc sakra chcete? Osmička je naprosto adekvátní hodnoocení a to jsem ještě nezmínil super soundtrack.
    • Jelikož jsem fanoušek Bo, tak tohle jsem měl hned po vydání... jasně ta jízda na koni je přehnaná, ale jinak záporák lepší než nějaký zkorumpovaný Makarov. Menezovi šlo především o osobní pomstu, což se mi hodně líbí. Když jsem to dohrál poprvé, nechal jsem ho z lítosti žít, podruhé jsem ho už zastřelil...:) A co se týče úvodního Intra? Úžasné a hudba u toho nádherná..=-)
  • Uuuu to zase bude hate/love diskuse *1*
    • :D Brainwashing může začít :)
  • Tikov
    Jen si říkám jestli to s tím "záporákem" nepřehnali, já mu začal tak po půlce fandit a očividně zaslouženě podle konce.
    • Ladislav_Loukota
      To bude snad dokonce asi možná i záměr... :-)
      • Tikov
        "...snad... asi možná..." :D Ale jo, taky mne napadlo, že se s ním ještě setkáme.
    • ZvacA
      Souhlasím, ve sféře Modern warfare a Black Ops dílů snad ten nejcharizmatičtější a nejnepředvídatelnější antagonista. Makarov nebo Zakhajev momentálně vypadají oproti němu jako jen takoví suší pantátové na odstřel...
  • spravodliva osmička ! dalsie COD musia este viac posunut, inak zhynu...
    • Spravedlivá? Si nemyslím... 9 by měla být... MW4 ani nechci raději vidět... stačil mi minulý díl...
      • residentevilfans
        Mw3 byla na prd vsichni vime proc ale udelat tak hnusny mp to bylo moc.Mapy v BO2 jsou hodne pekne *5*
  • Já celkem nechápu tu skvělou pověst Infinity Ward. Od CoD 4 neudělali dobrou hru a zůstali trčet pořád na jednom místě, jenom recyklovali staré nápady a prodlužovali příběh, který byl na konci děravý jak ementál. Treyarch se aspoň pokoušel o nějakou změnu, třeba World at War se mi hodně líbilo kvůli lokacím a drsné atmosféře.
    • Tak MW2 nebylo imho spatny, takovej akcni trhak co pobavil, parkrat prekvapil a nejaky zmeny tam taky byly, to az MW3 je hruza, kdy to vypada jak kdyby vzali MW2, vymenili par veci a znovu to zacali prodavat. MW1 i 2 oboje cca 250 hod v MP, ale u MW3 jsem to po 30 zapichl...
  • Jak to tu 90% lidí ani nehrálo a už píše jaká je to blbost (zřejmě jen tak ze srandy). To dokazuje že je to tu prolezlé trolli a podobnou spodinou. *5*
    • Chudacku kde mas maminku ? *8*
      • Určitě né pod stolem svýho šéfa, jako ta tvoje
  • Recenzent zapoměl dodat, že design map v MP je otřesný. Mapy (ne všechny) jsou chaotické, rozplzlé a všechny trpí problémem, že ať se vyskytuješ kdekoliv vždycky máš nějakýho kokota za prdelí. Nejhorší je, že si nemůžeš vybrat na jaký mapě chceš hrát, takže vždycky musíš tu horší přetrpět. Kdo hrál mp v MW 2 tak ví o čem mluvím, tam je to prostě úplně jiná liga už jen kvůli tomu, že MW 2 obsahovala i skvělé mapy z COD 2 a COD 4. Celkově jsou mapy v BO2 bez nějakého nápadu a šmrncu. To je pro mě velké zklamání.

    Dále vyrovnanost zbraní je na hodně mrzké úrovni. V podstatě žádná jiná zbraň nemá v přímém souboji proti SMG šanci (pokud nepočítám broknu na opravdu blízkou vzdálenost). Hitpointů je tak málo, že pokud do vás začne někdo pálit nemá cenu mu vzdorovat a bránit se.
    • Naprostý souhlas! Hlavně ty mapy! MP MW2 měl nej mapy ze všech dílů COD serie.
      • Neljepší je se na nový cod vyjebat a radši si za 300 z aukra zahrát 1000x lepší MW 2.
    • JohnyTheZik
      Je pravda, ze nepopiratelne vysoke kvality multiplayeru v BO2 jsou tercem posmechu na velky spouste YT videi :)..

      Jsem rad, ze se s tim snazej neco udelat, na osmicku bych to, s prihlednutim k hodnoceni her na games, rozhodne nevidel, na to to ma moc chyb (preci jen je rok 2012, tohle fakt dobre remeslne odvedena prace neni), ale sedmicka mi k tomu prijde celkem adekvatni, nejaka snaha o zmenu tam je, porad je to pro me, alespon v SP, nezajimava strilecka masivniho poctu nepratel, ktera si ale jiste svy priznivce najde a MP.. no, ten bych ted jeste nehodnotil, stejne jako nebyl poradne hodnocenej u Warfightera.. Tady jsou ty chyby namlich stejny, mozna jeste neprijemnejsi.
      • Za mě musím říct, že lituju těch peněz co jsem za to dal. Hrál jsem všechny Cody ale nejvíce hodin jsem nahrál v COD 2, MW a v MW 2 asi nejvíc přes službu AlterIw. Vždycky jsem hrál jenom na free public serverech. BO a MW 3 jsem hrál jenom malou chvilku, pak AlterIw zrušili. BO 2 je můj první oficiální zakoupený COD ale takovou chybu už nikdy neudělám. Musím říct, že jsem na tomto stylu MP FPS "vyrostl" takže můžu s klidem říct že v tom jsem docela dobrej ale BO 2 mě fakt na výsost sere. Za ty peníze ta hra opravdu nestojí.
        • Za ty peníze to nestálo nikdy, možná tak v době CoD 2 *2*
        • Podle toho co pises me spis prijde ze jsi vytocenej ze jsi za to poprve po X letech zaplatil a nestal se z tebe svatej a je to porad jen CoD...
    • no to je úmysl aby byla hratelnost chaoticka, nemuzes cekat nejakou taktiku. nejlepší hrat s pritelem ktery ti bude kryt zada
    • Zkus hardcore, tam ušmudlánci s smg dostanou ránu z assault pušky a jdou k zemi...
  • Odulin
    Souhlas s recenzí. Jsem teprve někde v 5. misi SP a spokojenost. Btw. docela mě dostalo hned úvodní video se skladbou Night Will Always Win. A taky konečně zajímavej záporák.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit