Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je hra roku 2012 nebo jen někdo zabloudil v archivu a vytáhl hru na který by se dalo ještě něco vyrejžovat ? Nejlepší je soundtrack jinak je to hotová katastrofa.
  • Uděláte si z toho COD taky takovou video recenzi jak na MOH pač udělat si takovou srandu z hry když ta hra ani taková nebyla !!! COD ukázala jenom něco nového pač došla do nové doby kdyby zůstala v té samé tak stejně neukážou nic new. Prostě série COD se do budoucnosti nehodí můj názor! Díky.
  • Recenze od Mr. Marný mi pomohli rozlustit klic podle ktereho jsou na tomto webu hodnoceny FPSky a ja mu dekuji ze mi otevrel oci.
    CoD je takova Sparta mezi hrami a ostatni strilecky jsou Slavie.
    Slaviim je vytykana derava obrana, je jim spilano za spatny pohyb a nepresne prihravky. Posmesky smeruji k bezzubemu utoku.
    Naproti tomu Sparta hraje na spatnem terenu, hendikepuje ji velka marodka, spikli se proti ni vsichni rozhodci a brankar soupere vychytal zivotni zapas.
    Games.cz jsou Spartani.
    Timto klicem se budu do budoucna ridit az nas budete zahrnovat svymi "moudry" a osvetou.
    • lepe to ani napsat nejde 100% souhlas
    • Pěkný. Úplná blbost, ale pěkný. *15*
  • Každej má jinej vkus na hry..., mě osobně black ops II mrtě překvapil, je to sice taková naskriptovaná střelnice, ale spolu s příběhem a různorodou akcí, nepůsobí monotóně, se podle mě v klidu vyrovná slátanině MOH- Warfighter, která se vyloženě nepovedla a že to byla moje oblíbená herní série... Tak jako v jiných hrách mohu codku lecos zazlívat, ale naštěstí ty pozitiva tam převažují natolik, že nemá skoro cenu nad tím přemýšlet, obvzlášť když jsou všechny aspekty k tomu vedoucí všeobecně známy... a prostě stačí si hru, singláč hezky vychutnat. 7/10.
    • Hodnotit takovou hru podle SP ale hovadina. Základní prvek je MP, který je neuvěřitelně zmršený. Ale pokud máš tolik peněz, že kupuješ COD kvůli singlu, pak se dá říct že máš tolik peněz, že nevíš co s nima a tím pádem bych chtěl být ve tvé kůži.
      • Jaká hovadina, pořád je spousta lidí, kteří u těchto her hrají jen SP stejně tak jako já. Pravdou ale je, že kvůli SP bych si to rozhodně nekupoval. Ale jsou to jeho peníze.
      • To je snad kazdyho vec co se svyma penezma udela ne ? :)
        Co je prosim na MP zmrseneho ? MP presahuje asi o tisic % SP a to v kazdym dile.. nicmene letos uz mi je tech penez za OnlyMP hru lito. Za sebe bych ale automaticky srazil hodnoceni hre ktera po strance SP nabizi porad to same a k tem radoby inovacim sem se bohuzel skrz ty stejne pocity hned za startu ani nedopracoval a nikdy nedopracuju. Co se tyce MP tady bych se ale hry zastal... Protoze je vlastne cela o nem :) A vzhlem k obrovskymu mnozstvi hodin stravenych v MP MW1, MW2 a BO2 stim co pises vubec nemuzu souhlasit. V MP si BO drzi standard na ktery se dostal z myho pohledu pouz BF3, sice jsou DLC mor ale kdyz ti do dobryho MP dodavaji kazdou chvili nove mapy trvanlivost je velika. Kdyby do BF3 nevysly nove mapy az nekdy poroce urcite by to bylo uplne o necem jinem.... Takze ja rikam, za MP by mi penez lito nebylo. Za celek jako takovy ano.
  • V MP BO jsem stravil opravdu mnoho hodin*
    Po zapnuti SP BO2 se behem 5ti minut dostavilo dejavu ve smyslu zase hraju to same co minule predminule predpredminule..... A nepocitoval jsem v podsate zadnou inovaci, jen dalsi nekonecne prodluzovani tunelu. A at je tunel "sebemacatější" jde porad o jedno a to same
    Nevím zda si dnesni CODy zasluhuji takove hodnoceni jen kvuli MP. Pokud mi tady hned zacne nekdo kricet jak je BO2 SP super tak to semnou rovnou vzdejte. dekuji
    PS: platit full prize za vcelku povedeny MP urcite nechci a nebudu. Byl bych ochotny za polovic calnout napr. pouze MP slozku hry.
    • jindra.veliky
      lol, ja zase zapnul nejaky rpg a uplne deja vu..zase otevrenej svet a vsude stejny prisery, kostlivci, elfove, orcove, lidi...omg a ani novy zbrane, zase jenom mece a luky... *6* *6*

      *7* *11*
      • vtipný, pro tvy fanoušky možná :)

        Kdybych napsal jak je to super a že je to přesně to co od toho všichni čekají tak to shodíš tím že např. grafika by se hodila tak možná na mobil nebo tak něco?
        Jindříku tvé posty jsou někdy velmi dětinsky trapné. A toto je jeden znich *14*
  • Trošku bych nesoulasil s autorem recenze s tím, že hry od Treyarch za moc nestály. Pokud pominu CoD2 : big Red One, tak World at War a hlavně první Black Ops byly vynikajícími koridorovkami. Absolutně mi přístup Treyarchu nevadí a nynější Black Ops 2 to jen dokazuje. Není rozhodně špičkovou hrou, ale zkouší jiné postupy než měly dosavadní díly CoD....
  • :D ja Te nenavidim az Te mam rad chlape *5* Kazdopadne s Tvym nazorem na BO II souhlasim.. *2*
  • Recenzent zapoměl dodat, že design map v MP je otřesný. Mapy (ne všechny) jsou chaotické, rozplzlé a všechny trpí problémem, že ať se vyskytuješ kdekoliv vždycky máš nějakýho kokota za prdelí. Nejhorší je, že si nemůžeš vybrat na jaký mapě chceš hrát, takže vždycky musíš tu horší přetrpět. Kdo hrál mp v MW 2 tak ví o čem mluvím, tam je to prostě úplně jiná liga už jen kvůli tomu, že MW 2 obsahovala i skvělé mapy z COD 2 a COD 4. Celkově jsou mapy v BO2 bez nějakého nápadu a šmrncu. To je pro mě velké zklamání.

    Dále vyrovnanost zbraní je na hodně mrzké úrovni. V podstatě žádná jiná zbraň nemá v přímém souboji proti SMG šanci (pokud nepočítám broknu na opravdu blízkou vzdálenost). Hitpointů je tak málo, že pokud do vás začne někdo pálit nemá cenu mu vzdorovat a bránit se.
    • Naprostý souhlas! Hlavně ty mapy! MP MW2 měl nej mapy ze všech dílů COD serie.
      • Neljepší je se na nový cod vyjebat a radši si za 300 z aukra zahrát 1000x lepší MW 2.
    • JohnyTheZik
      Je pravda, ze nepopiratelne vysoke kvality multiplayeru v BO2 jsou tercem posmechu na velky spouste YT videi :)..

      Jsem rad, ze se s tim snazej neco udelat, na osmicku bych to, s prihlednutim k hodnoceni her na games, rozhodne nevidel, na to to ma moc chyb (preci jen je rok 2012, tohle fakt dobre remeslne odvedena prace neni), ale sedmicka mi k tomu prijde celkem adekvatni, nejaka snaha o zmenu tam je, porad je to pro me, alespon v SP, nezajimava strilecka masivniho poctu nepratel, ktera si ale jiste svy priznivce najde a MP.. no, ten bych ted jeste nehodnotil, stejne jako nebyl poradne hodnocenej u Warfightera.. Tady jsou ty chyby namlich stejny, mozna jeste neprijemnejsi.
      • Za mě musím říct, že lituju těch peněz co jsem za to dal. Hrál jsem všechny Cody ale nejvíce hodin jsem nahrál v COD 2, MW a v MW 2 asi nejvíc přes službu AlterIw. Vždycky jsem hrál jenom na free public serverech. BO a MW 3 jsem hrál jenom malou chvilku, pak AlterIw zrušili. BO 2 je můj první oficiální zakoupený COD ale takovou chybu už nikdy neudělám. Musím říct, že jsem na tomto stylu MP FPS "vyrostl" takže můžu s klidem říct že v tom jsem docela dobrej ale BO 2 mě fakt na výsost sere. Za ty peníze ta hra opravdu nestojí.
        • Za ty peníze to nestálo nikdy, možná tak v době CoD 2 *2*
        • Podle toho co pises me spis prijde ze jsi vytocenej ze jsi za to poprve po X letech zaplatil a nestal se z tebe svatej a je to porad jen CoD...
    • no to je úmysl aby byla hratelnost chaoticka, nemuzes cekat nejakou taktiku. nejlepší hrat s pritelem ktery ti bude kryt zada
    • Zkus hardcore, tam ušmudlánci s smg dostanou ránu z assault pušky a jdou k zemi...
  • co sa konzol tyka tak uz som cakal kedy mrkvosoft zase pride s nejakym novym napadom cuckania este viac penazi z hracov... U single playerovych hier je to podla mna nemyslitelne, takze taky skyrim nema zmysel ani spominat. ale na pc mozu asi na taketo nieco tiez zabudnut. jedine ak by sa im podarilo streamovat hry priamo zo siete ale to je este daleka buducnost. v opacnom pripade si s takymto paskvilom hackeri veelmi lahko poradia a vysledok je opat minus.
  • se divim ze za recenzent dal jen 8/10... to se vydavateli nebude libit - to takhle pohanet !!! takhle asi bude brzi bez prace ! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit