Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    EDIT: přesunuto
  • Na to že to šlape na engine z 1998 roku to má nejaké vysoké HW požiadavky, či?
    • mas recht ! engine ma zabil som to vymazal za 10minut :D hnus
  • firebug
    Tak tedy oba dva tvurci tymy (IW, Treyarch) dovedly spolecnym usilim zanr vojenskych koridorovek behem +- deseti let na samotne dno. Uzasna marketingova strategie - vazne! V dobe, kdy uz hracum samotnym zacelo dochazet, ze kupovat si ze setrvacnosti rok co rok stejne vypadajici, ale o poznani kratsi a vymastenejsi hru asi nema smysl, prisli s necim nevidanym. Vytvorilu hru, ktera hlavnou triskla do pomyslneho dna a odrazila se nekolik centaku nad nej. No a znate to: "Mezi slepymi jednooky kralem." Nova manie zapocala a padaji prodejni rekordy :-(
    To je takove me zamysleni. BO2 jsem nehral, protoze po MW2 jsem se zaprisahl, ze si zadne CoD pred vyzkousenim uz nekoupim a kdyz jsem po dvou misich odinstaloval "na zkousku zapujceny" BO, tak jsem dospel k nazoru, ze uz to nema smysl ani stahovat.
    Dost mozna se ale pletu, a BO2 zbytecne krivdim. Proto se na vas obracim s otazkou: Vyrovna se to MW (jednicce), nebo se to k tomu alespon priblizuje?
    • Tak já nad CoD zlomil hůl už u CoD2, oproti CoD1+UO toho bylo osekáno víc než dost, jediné co bylo lepší, byla grafika. Naštěstí jsem na to v té době neměl stoj, takže CoD2 jelo na minimální detaily. Tím pádem jsem měl porovnávání obsahu nezkresleno vizuálním pozlátkem (grafika vypadala +/- jako CoD1). Takže mi bylo hned jasné kam (d)evoluce spěje. Zkoušel jsem ještě MW, ale rychle jsem se ho zbavil. Mám radši hry typu hidden&dangerous nebo ghost recon, případně swat nebo rainbow6 (původní, ne ty nové zhovadilosti). Přijde mi, že už dlouho nic pořádného nevyšlo, neubráním se a stále se vracím ke hrám dnes již i přes 10 let starým. Kde byla především parádní a propracovaná hratelnost. Grafika je vedlejší, ale vysvětlujte to marketingu. Hezký obrázek se prodává lépe než skrytá funkčnost...
      • firebug
        Az na drobnost, ze CoD1 a 2 povazuji za vicemene stejne zabavne (ale co javim, uz jsem to hral pred nejakym tim rokem), tak s tebou souhlasim. Uz nejaky ten patek cekam na pokracovani SWAT4 nebo nejakeho jeho duchovniho nastupce. To by byla vazne hra, do ktere bych na Kickstarteru hodil nejake prachy! Vtipne je, ze kdyz jsem poprve hral SWAT 3, tak jsem byl presvedcen, ze koukam na budoucnost FPS zanru (to same jsem si rikal u znicitelneho prostredi v Red Faction) - starsi Rainbow6 na me byly v tom veku dost slozite hry, ale Raven Shield a Athena Sword jsem si taky naramne uzil. Skoda ze se FPS zanr vyvijel trochu jinym smerem... :-(
    • Vyrovna se to, neni to lepsi ale rozhodne se to vyrovna. Pokud mi neveris, procti si par ofic. recenzi na metacritics...
      • firebug
        Neco uz jsem cetl. Nejvic me asi zaujal pristup Treyarchu, nebrat hru tak vazne a v nekolika scenach otevrene rikat, ze ta akce je tak "over the top" stupidni (pasaz na koni), az je zabavna... Zahrat si akcni becko muze byt fajn a vysoka hodnoceni me taky nahlodavaji k vyzkouseni. Ale kdyz uz jsi zminil Metacritics, tak jsem koukal na hodnoceni a BO ma od novinaru temer stejne a od hracu dokonce vyssi nez BO2, pricemz me prisel BO jako naprosty odpad (nic ve zlem, jde pouze o subjektivni nazor :-). Mozna se ale k BO2 az nekdy bude cas dostanu, takze diky za nazor.
    • DusanMPupak
      Vyrovná? To myslíte v čem? Vždyť všechny díly série jsou kromě zasazení do určité doby víceméně stejné. Pokud vás to omrzelo u MW 2, nedomnívám se, že by vás obdobná hra najednou začala bavit.
      • firebug
        Me hodne bavil CoD2. Hral jsem to na nejtezsi obtiznost, takze i zatracovany autoheal jsem bral jako dobrej napad. Kdyz vas kulka lizla, tak to clovek jeste rozdychal, ale primy zasah znamenal okamzitou smrt. Proto mi prestrelky prisly o dost uveritelnejsi. Zkratka jsem vykoukl z krytu a kdyz jsem behem par vterin nesejmul nepritele, musel jsem se zase schovat nez zastavi palbu (nebo umrit). Nektere mise byly navic nelinearni. MW uz sel vice naproti zbesile akci "za behu" a spawnovani nepratel za zady znemoznovalo se pri vyssi obtiznosti nekde zastavit. A onen utikej-a-kos-vsechno-co-se-hejbe styl hrani se s dalsimi pokracovanimi znasoboval. Na vojenske akce jsem nezanevrel a treba i ten nenavideny Crysis2 povazuji za super strilecku. No a v porovnani s CoD serii je to hra bezmala genialni...
        Nicmene dekuji za nazor.
  • pane redaktore, (pan redaktor) chcel by som vam osvetlit vznik enginu tejto hry :) Jelikoz som velky fanda dovolim si upozornit na presny rok vytvorenia a vydania ID TECH 3 enginu:

    engine bol vytvoreny v priebehu roku 1998. prva hra na TECH 3 bola QUAKE 3 multiplayer beta, ktorej prvy build bol vydany presne 27.11.1999....

    Ano, BLACK OPS 2 slape na 13 rokov starym (vynovenem) enginu ..

    hezky den
    s pozdravom,

    pyroSK (quakelive) aka SLOVAK POWER (call of duty)
    • pane pyro, Batman Arkham City i sága Mass Effect běží na Unreal Engine který je starý 14 let a to nepočítám vÝvoj...Frosbite je starý tuším 6 let, Anvil z Assassins Creed tuším 7 let a neslyším, že by si někdo stěžoval...
    • h0p3
      a proč že tohle nejede na directX 9 ?
      • Pokud vim tak na takovém enginu běží pouze první díl a datadisk takže to je trochu mimo.
        • Takže klid ty fanoušku :D
          • Engine CoD2 ale opravdu vychází z IDtech3.
  • By me zajimalo, o jaky ze macatosti SP autor mluvi ... SP dohranej za odpoledne? lol a jako uz roky porad totez jen v premalovanych kulisach.
    • treba tim myslel ze tunel ma o 1m vic v prumeru :)
  • Assassin creed 3 tu dostane sedm z deseti a tuta bejkovina,ktera dejove a misema nenadchne dostane osmicku.Asi si delate srandu ne?Tuto je nejhorsi dil Call of Duty vubec od zacatku serie...jednicka Black Ops byla nej i s Modern Warfare trilogii,ale tuto se fakt nepovedlo..vim ze Assassin se neda s COD srovnavat,ale to je nebe a dudy v tutom pripade..to by Assassin zaslouzil desitku v tom pripade
    • abych pravdu rekl AC3 je blbost co se tvari ze je good ale jinak to je taky porad to same od prvniho dilu a ubisoft o tom ani nemluvim nejhorsi firma co kdy existovala snad tvl *11*
      • Že je to to samé už od prvního dílu?! Hrát ty jsi vůbec dvojku? AC:BH? AC:R? Série AC je zatím neposkvrněna vydáním dílu, který by zklamal, což po 5 hrách rozhodně není špatné. Je to co do kvality snad nejlépe se vyvíjející série dnešní doby.
  • Jdete s tim call of duty uz do pr..le *11*
    • ale to by se stretlo s tebou
  • Jsem rád, že se autor nenechal ovlivnit všemi co v komentech na tuhle serii jen kydají. Ja mám dohráno a jeníné co mi na hře vadí je damage zbraní v multiplayeru, kdy musíte do týpka vysolit skoro cely zasobnik aby pošel *7* Snad to opraví nějakým patchem.. nadáva na to hodně lidí :)
    • Jo presne jak pises! zacal jsem hrat hc
    • Hear hear.
  • Tak dneska sem koupil a je to fakt kvalitka uz se tesim na zombiky *5*
  • som v tretej misii a asi ju vyhodim von oknom, neviem sa dostat spod kona ktory ma privali a furt ma prejde tank
    • Jestli je i CoD pro tebe moc těžké, je čas se na to vykašlat a najít si jiného koníčka *1*
      • tazke to nieje vsetky hry hram na naj obtiaznosti, tlacitka drzim tlacim a nic jedno drzim jedno tlacim a furt nic skusal som restart missie a nic
        • Mozna blbej crack *11*
    • Pise to jaky 2 tlacitka drzet...na ps3 to bylo L1+R1 jen to drzet dokud ho nevzednes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit