Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black Opsy už vážně nesnáším, ani jeden Modern Warfare se mi neseká, jede úžasně rychle, supr grafika, skvěle se ovládá. Black Ops je jen zoufalý film, který se občas dá hrát, přičemž hratelnost je zoufalá, seká se to jak prase i na malé detaily, neustále načítá, otravuje ukázkama atd. atd. Vůbec to za to nestojí... Prostě to kazí jméno celé CoD sérii....
  • Tak toto je absolutny prepadak roka pre mna. Od sameho zaciatku, pribeh,ktory absolutne neuputa, chaoticke skakanie,hranie raz za tu raz za onu postavu. Vyber zbrani pred misiou (akesi RPG prvky) su zbytocne, kedze rozdiely v praxi nepoznate a pouzivate aj tak nieco ine. Niekde na zaciatku tam navyse skocila akasi takticko strategicka misia - vytrhnute z konceptu (strategia uprostred akcnej legendy)-navyse nepochopitelne ovladanie. Casto neprehladne pouzivanie nelogickych zbranovych systemov.Misia kon-napochodujete si to pod pasy tanku,hoci je dost casu aj priestoru sa mu vyhnut, Proste mozete ist len rovno ani doprava ani dolava. Podobnych nelogicnosti a znasilnovani hraca je viacero.2 z 10 (2 za grafiku, hoci su tu aj lepsie+plynulost). Mam chut rozbit klavesnicu, najlepsie o hlavu tvorcov. *16* *16* *16*
  • uplna blbost pre prostych ludi co len chodia a strilaju.. grafia uplne smejdova.. fakt ako pre debilov bez predstavivosti a stipky logiky
  • Nevíte, jak zvednout toho koňa, aby mi ho nepřejel tank??? Díky za info.
  • Skvělá hra. Singl sice trochu rozbitý ale zas ty desítky hodin v multiplayeru. Byly to parádně prostřílené dva týdny a teď přesedlat na další pecku Baldurs Gate.
    nějaký problém, snobi? *5*
  • otvírejte flašky s alkoholem, vyjděte do ulic - cod má příběh a je pořádný. Po dlouhé době jsem cod hrál nejen kuli parádním výbuchům a řežbě, ale dokonce sem si užil příběh. a po dlouhé době první cod (od 4 ) co se může uchytit v progamingu
  • to mělo bejt na toho Zoltana dole..
  • Proč to rovnou nesrovnat se Sims, že? Nebo s Horsez 2 Vzhůru do sedel.. Vždit je to taky přece stejná hra ne?
  • Musím říct že tahle hra pro mne vypadala jako pekna hovadina, podle recenzí i gameplayu, dokud jsem si ji nezahral a musím říct že jsem se pekne spletl, je to daleko lepší než MOHW.. s ním se to snad ani nedá srovna.. JO a mimochodem jsem zarytej Battledieldista..
  • takže tahle hra od vás dostala stejný hodnocení jako novej Hitman? ehm
    tohle byl poslední českej server o hrách, na kterej jsem občas chodil. teď už nebude žádnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit