Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja nechtel vyvolat žadnej flame pc vs konzole, jen jsem chtel rict že je zbytečne tomu davat privlastky "hardcore" a pod.
    mimochodem ty tvoje hry neznám ale dal jsem je rychle do vyhledávače a vybaflo na mne nejake japonske anime pro pedofily, tak nevim o čem mluvíš. peace
  • Luke
    Miss chance tam je.
  • flash789
    celkem dobra recenze. kratsi, ale vystizna. Poplacame pana Dobrovského po zadech nebo ho kopneme do rozkroku..plusy jsou zada, minusy rozkrok:)
  • Dogkiller
    Budeš jen štěkat, pejsánku... nebo začneš i kousat? *5*
  • flash789
    haf haf *4* *1* *2*
  • Dogkiller
    Ty sketo... Vždycky jsem ti fandil, ale od doby co jsi začal plácat nesmysly o Mafii, že je to uznávaná hra jen kvůli CZ dabingu, už tě taky neberu moc vážně. Jdi si hrát pokémony a dej mi pokoj. *6*
  • flash789
    heh, prave na konzolich jsou nejlepší hry typu jako Blackguards, Fire Emblem, Disgaea, FF tactics a další.
    Blackguards jsou zajímavou hrou, ale zábavou a systémem a proklamovanou hardcore hratelnosti nesahaji vysse jemnovanym ani po kolena. Jedine v cem snad mají navrch je grafika..
  • jednička mela demo, kde byla cela prvni kapitola, to jsem dohrál nekolikrát. ted nedávno jsem premyšlel co si zahrát a rozhodoval jsem se mezi blackguards 1 nebo dead state, nakonec zvitezilo dead state.
    tady dvojka je pry v nečem zjednodušená, ale nevím v čem a jestli je to pravda. taky pry odstranili šanci minout útok (miss chance), což je škoda protože diky tomu ty souboje byli víc napínavé. Taky jsou tady ti žoldáci, nevím jestli byli i v jedničce ale nelíbí se mi to.

    ješte na záver - nevím proč je treba zduraznovat jak je to težke, pro drsnaky, oldschool atd. není to žadna konzolova arkada, ale pokud nejste uplny dement, tak hra není vubec tak težka :)
  • flash789
    zabijaka psu neber moc vazne, občas mam pocit ze při tom loveni psu chytil vzteklinu.
  • VergiliusGrey
    A jak se taková grafika pro děcka pozná? Že je trochu barevná? *1* Směšné.
  • Jack1947
    RPG jen pro drsnáky... už ten popisek ve mně budí strach *13*
  • to tu zase bude oldschool a hardcore drsnakov *15*
  • Dogkiller
    Hra pro drsňáky, ale grafika jak pro děcka. Pffff.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit