Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "dobitá města"? Pavel neumí česky?
    • To spíš Ty.
  • Jak moc to je rozdíly oproti diviny?Ta hra také nebylo lehká.
  • baterky se dobijeji... uzemi, pevnosti a podobne zalezitosti se odjakziva dobyvaji...

    recenze dobra, hru me predstavila, o vikendu jsem docela dost premyslel jestli to koupit nebo ne...
    trochu me desi proklamovana obtiznost, protoze jsem hledal mensi unik od Unity of Command, ktere se ukazalo jako opravdu hodne tuhej orisek, tak uvidime... treba bude nejaka slevicka a pak se to rozhodnuti zjednodusi ;-).
    • kterej unity of command? ten uplne prvni byl spis jednohubka, ale je jich vic a pomerne ruznorody i co do hernich mechanik
      • normalne unity of command co je na steamu + 2 DLC Black turn a Red turn a zcela nelogicky jsem si nic predem neprecetl a zacal jsem rovnou tou kampani Black turn, protoze je o invazi nemcu do ruska :-).

        ty posledni 3 mise jsou naprosto ukazkovej debakl... Moskvu jsem jeste dal, aji ten Leningrad nahore, ale ten Donbass Nip je absolutne bez sance.

        Takze jsem ze zoufalstvi tu kampan zrusil a rozjel normalni za nemce co jsou v roce 1943 a to mi prijde o dost jednodussi zatim... protoze i easy mise black turn mi prisli tezsi nez to co je v roce 1943 jako medium.

        Myslim, ze velkou roli hraje rebalance prestize : prijem /cena ve srovnani s tim co je v te kampani 1943.
        • no ja hral to stalingrad campaing, to byla takova variace na panzer general s vetsim durazem na zasobovani, ty dalsi jsem nekde videl a to se mi zdalo az moc prekomplikovany...

          v ty zakladni hre defacto stacilo vyhravat mise na decisive victory a pak s bonusem za to ty dalsi byly hratelny, ale bez toho cloveku postupne dosla stava
    • Když už, tak baterie, nebo ještě přesněji akumulátory :-)
  • Hry pro drsnaky...to je oxymoron...hry hraju len nerdi :)
    • Východní bratr ani neumí psát. Proč nešíříš svoje moudra ve své Maďarské vlasti? Tam jsi byl vykopmut za tupost, tak cestuješ na západ?
    • Píše se Oxymóron.
      • ale hnisavec je moron
  • maros.goc
    Jednotku milujem, grafika, artstyl, famózny soundtrack, tazka hratelnost :-) na dvojku sa tesim
  • flash789
    celkem dobra recenze. kratsi, ale vystizna. Poplacame pana Dobrovského po zadech nebo ho kopneme do rozkroku..plusy jsou zada, minusy rozkrok:)
    • flash789
      Hmm..tak jak tak koukam Pavel by mel gule na padrt a vyrazenej dech..:)

      PS: ale nic si z toho nedelej, ono stejne většina tech minusu smeruje na me nez na tvůj rozkrok:)
    • Dogkiller
      Kopneme tě do rozkroku... *2*
  • jednička mela demo, kde byla cela prvni kapitola, to jsem dohrál nekolikrát. ted nedávno jsem premyšlel co si zahrát a rozhodoval jsem se mezi blackguards 1 nebo dead state, nakonec zvitezilo dead state.
    tady dvojka je pry v nečem zjednodušená, ale nevím v čem a jestli je to pravda. taky pry odstranili šanci minout útok (miss chance), což je škoda protože diky tomu ty souboje byli víc napínavé. Taky jsou tady ti žoldáci, nevím jestli byli i v jedničce ale nelíbí se mi to.

    ješte na záver - nevím proč je treba zduraznovat jak je to težke, pro drsnaky, oldschool atd. není to žadna konzolova arkada, ale pokud nejste uplny dement, tak hra není vubec tak težka :)
    • Luke
      Miss chance tam je.
      • vážne? koukal jsem nejakou "recenzi" na YT a tam týpek rikal že utok vždy zasahne a nemuže minout. tak asi kecal...
        • Luke
          Netrefy jsou tam docela často.
          • miss ako taky tam nie je ale je tam dodge (uhyb) a parry (blok)
            • cely cas hovorim samozrejme o 2ke...
            • p.s.
              omlouvam se za tu reakci
            • a tady mas další dukaz, tak nekecej howna akorat marnis muj čas

              11:53
              https://www.youtube.com/watch?v=AkCqbfNpUTE&index=39&list=PLrCqw-30TkeUa1GhB7JfEW5ywkufzCeL_
            • nevim jestli mluvíš o dvojce nebo jedničce. v jedničce miss byl, možna to pak odstranili nejakym patchem
              http://steamcommunity.com/app/249650/discussions/0/648814842836768712/
            • hru som dohral 2x ale ani raz sa mi nestalo ze by kuzlo zlyhalo alebo miss-lo, vzdy zasiahlo
            • p.s.
              treba kouzlum asi nejde dodgnout nebo je bloknout ale v jedničce pamatuju že mag mohl minout i neutralni kouzlo (lečení nebo vykouzleni bariery a pod.)
            • ale v jedničce byl i miss ne?
    • flash789
      heh, prave na konzolich jsou nejlepší hry typu jako Blackguards, Fire Emblem, Disgaea, FF tactics a další.
      Blackguards jsou zajímavou hrou, ale zábavou a systémem a proklamovanou hardcore hratelnosti nesahaji vysse jemnovanym ani po kolena. Jedine v cem snad mají navrch je grafika..
      • maros.goc
        FFT ci seriu Fire Emblem uznavam, no rozhodne nie su tak prepracovane ako PC tahovky...... Zabudol si este na Tactics Ogre
        • flash789
          propracovanost atomaticky neznamena zabavu. A zabudol som aj na Front Mission, kedze hladas prepracovanost .)
          • del0
            Jaké štěstí, že tu máme experta na zábavnost her. *15*
            • flash789
              ja vim, netřeba připomínat..stejne to většina lidi uz vi *1*
      • ja nechtel vyvolat žadnej flame pc vs konzole, jen jsem chtel rict že je zbytečne tomu davat privlastky "hardcore" a pod.
        mimochodem ty tvoje hry neznám ale dal jsem je rychle do vyhledávače a vybaflo na mne nejake japonske anime pro pedofily, tak nevim o čem mluvíš. peace
        • flash789
          Dat ty hry do vyhledavace je dobry začátek, jen tak dal !
          • Dogkiller
            Prosimtě, přestaň už tady každému vnucovat ty asijské úchylárny. *7*
            • del0
              "Popletl sis FF VII s FF tactics? To je teda gol :-). To je jeko si poplest fallouty s fallout tactics."

              Nevim, o čem to blábolíš. První odkaz je k FF7 a druhý k celé sérii FF + FFT.

              Obvious troll is obvious.

              "A jinak je ten seznam bugu impozantne maly na tak rozsahle hry. To se hned pozna kvalita. Kam se na na to hrabe dnesni produkce. "

              To je taky dobrej blábol. FF7 má víc bugů, než novější díly. *15* Tak to dopadá, když se místo faktů používají fanboy srance z mozku.
            • flash789
              joo..a nepsal si ze jen smejes...ta zaplava odkazu poskytujici argumentaci nevypada na to ze se smejes:)
            • flash789
              zajimave pocteni. To vis, i na te nej zenske se najde par chyb, ale to neznamena ze pak nebude nej:)

              PS: nad tim fanatizmem se ještě budu muset zamyslet, mozna na tom něco bude, otázka je jestli to vadi..spis ne, v mojem veku:)
            • Pokemoni na gameboy byli nejlepsi, to pochopi jenom ta generace co zazila pokemanii *1*
            • del0
              Schválně sem vybral modlu série:

              http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Category:Final_Fantasy_VII_Bugs

              A tady slušné počteníčko o kardinálních chybách v celé sérii:

              http://finalfantasy.wikia.com/wiki/List_of_Bugs_and_Glitches

              Neznalost je jedna věc. Popírat realitu druhá. Popírání reality je známkou fanatismu. *7*
              • Reakce na příspěvek:

                Popletl sis FF VII s FF tactics? To je teda gol :-). To je jeko si poplest fallouty s fallout tactics.

                A jinak je ten seznam bugu impozantne maly na tak rozsahle hry. To se hned pozna kvalita. Kam se na na to hrabe dnesni produkce.
            • flash789
              neznalost za jistých podmínek muze omlouvat :)

              PS: pokemony jsem nikdy nehral, a doufam ze ani nebudu..
            • del0
              Nech ho, jen ať se ztrapňuje. Já už se těm jeho fanboyským plkům o tom, jak jsou ty pokémonské hry geniální a bez chyb, jen směju. *7*
            • flash789
              Tomu se říká siroky zaber, omezit se jen na zapadni produkci mi prijde mrhani casem, i když tam mam spoustu oblibenych her. Ale fakt je ten ze ty nej pribehy a herni systémy jsem nasel prave v tech japonskych uchylarnach:)
              Snazim se delat osvetu, aby každý dostal sanci si ten herni zaber rozsirit, takze se dost na tohle téma opakuji..ale jak je znamo opakovani je v určitých vecech co nejsou nekde kladne prijimany zaklad. *1*
  • Jack1947
    RPG jen pro drsnáky... už ten popisek ve mně budí strach *13*
  • to tu zase bude oldschool a hardcore drsnakov *15*
  • Dogkiller
    Hra pro drsňáky, ale grafika jak pro děcka. Pffff.
    • VergiliusGrey
      A jak se taková grafika pro děcka pozná? Že je trochu barevná? *1* Směšné.
      • flash789
        zabijaka psu neber moc vazne, občas mam pocit ze při tom loveni psu chytil vzteklinu.
        • Dogkiller
          Ty sketo... Vždycky jsem ti fandil, ale od doby co jsi začal plácat nesmysly o Mafii, že je to uznávaná hra jen kvůli CZ dabingu, už tě taky neberu moc vážně. Jdi si hrát pokémony a dej mi pokoj. *6*
          • flash789
            haf haf *4* *1* *2*
            • Dogkiller
              Budeš jen štěkat, pejsánku... nebo začneš i kousat? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit