Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    ja vim, netřeba připomínat..stejne to většina lidi uz vi *1*
  • Píše se Oxymóron.
  • Hry pro drsnaky...to je oxymoron...hry hraju len nerdi :)
  • Pokemoni na gameboy byli nejlepsi, to pochopi jenom ta generace co zazila pokemanii *1*
  • del0
    Schválně sem vybral modlu série:

    http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Category:Final_Fantasy_VII_Bugs

    A tady slušné počteníčko o kardinálních chybách v celé sérii:

    http://finalfantasy.wikia.com/wiki/List_of_Bugs_and_Glitches

    Neznalost je jedna věc. Popírat realitu druhá. Popírání reality je známkou fanatismu. *7*
  • del0
    Jaké štěstí, že tu máme experta na zábavnost her. *15*
  • p.s.
    treba kouzlum asi nejde dodgnout nebo je bloknout ale v jedničce pamatuju že mag mohl minout i neutralni kouzlo (lečení nebo vykouzleni bariery a pod.)
  • flash789
    propracovanost atomaticky neznamena zabavu. A zabudol som aj na Front Mission, kedze hladas prepracovanost .)
  • flash789
    neznalost za jistých podmínek muze omlouvat :)

    PS: pokemony jsem nikdy nehral, a doufam ze ani nebudu..
  • del0
    Nech ho, jen ať se ztrapňuje. Já už se těm jeho fanboyským plkům o tom, jak jsou ty pokémonské hry geniální a bez chyb, jen směju. *7*
  • ale v jedničce byl i miss ne?
  • miss ako taky tam nie je ale je tam dodge (uhyb) a parry (blok)
  • maros.goc
    FFT ci seriu Fire Emblem uznavam, no rozhodne nie su tak prepracovane ako PC tahovky...... Zabudol si este na Tactics Ogre
  • maros.goc
    Jednotku milujem, grafika, artstyl, famózny soundtrack, tazka hratelnost :-) na dvojku sa tesim
  • flash789
    Tomu se říká siroky zaber, omezit se jen na zapadni produkci mi prijde mrhani casem, i když tam mam spoustu oblibenych her. Ale fakt je ten ze ty nej pribehy a herni systémy jsem nasel prave v tech japonskych uchylarnach:)
    Snazim se delat osvetu, aby každý dostal sanci si ten herni zaber rozsirit, takze se dost na tohle téma opakuji..ale jak je znamo opakovani je v určitých vecech co nejsou nekde kladne prijimany zaklad. *1*
  • Dogkiller
    Prosimtě, přestaň už tady každému vnucovat ty asijské úchylárny. *7*
  • Dogkiller
    Kopneme tě do rozkroku... *2*
  • Luke
    Netrefy jsou tam docela často.
  • flash789
    Dat ty hry do vyhledavace je dobry začátek, jen tak dal !
  • vážne? koukal jsem nejakou "recenzi" na YT a tam týpek rikal že utok vždy zasahne a nemuže minout. tak asi kecal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit