Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To spíš Ty.
  • del0
    "Popletl sis FF VII s FF tactics? To je teda gol :-). To je jeko si poplest fallouty s fallout tactics."

    Nevim, o čem to blábolíš. První odkaz je k FF7 a druhý k celé sérii FF + FFT.

    Obvious troll is obvious.

    "A jinak je ten seznam bugu impozantne maly na tak rozsahle hry. To se hned pozna kvalita. Kam se na na to hrabe dnesni produkce. "

    To je taky dobrej blábol. FF7 má víc bugů, než novější díly. *15* Tak to dopadá, když se místo faktů používají fanboy srance z mozku.
  • Popletl sis FF VII s FF tactics? To je teda gol :-). To je jeko si poplest fallouty s fallout tactics.

    A jinak je ten seznam bugu impozantne maly na tak rozsahle hry. To se hned pozna kvalita. Kam se na na to hrabe dnesni produkce.
  • cely cas hovorim samozrejme o 2ke...
  • p.s.
    omlouvam se za tu reakci
  • a tady mas další dukaz, tak nekecej howna akorat marnis muj čas

    11:53
    https://www.youtube.com/watch?v=AkCqbfNpUTE&index=39&list=PLrCqw-30TkeUa1GhB7JfEW5ywkufzCeL_
  • nevim jestli mluvíš o dvojce nebo jedničce. v jedničce miss byl, možna to pak odstranili nejakym patchem
    http://steamcommunity.com/app/249650/discussions/0/648814842836768712/
  • hru som dohral 2x ale ani raz sa mi nestalo ze by kuzlo zlyhalo alebo miss-lo, vzdy zasiahlo
  • flash789
    Hmm..tak jak tak koukam Pavel by mel gule na padrt a vyrazenej dech..:)

    PS: ale nic si z toho nedelej, ono stejne většina tech minusu smeruje na me nez na tvůj rozkrok:)
  • no ja hral to stalingrad campaing, to byla takova variace na panzer general s vetsim durazem na zasobovani, ty dalsi jsem nekde videl a to se mi zdalo az moc prekomplikovany...

    v ty zakladni hre defacto stacilo vyhravat mise na decisive victory a pak s bonusem za to ty dalsi byly hratelny, ale bez toho cloveku postupne dosla stava
  • normalne unity of command co je na steamu + 2 DLC Black turn a Red turn a zcela nelogicky jsem si nic predem neprecetl a zacal jsem rovnou tou kampani Black turn, protoze je o invazi nemcu do ruska :-).

    ty posledni 3 mise jsou naprosto ukazkovej debakl... Moskvu jsem jeste dal, aji ten Leningrad nahore, ale ten Donbass Nip je absolutne bez sance.

    Takze jsem ze zoufalstvi tu kampan zrusil a rozjel normalni za nemce co jsou v roce 1943 a to mi prijde o dost jednodussi zatim... protoze i easy mise black turn mi prisli tezsi nez to co je v roce 1943 jako medium.

    Myslim, ze velkou roli hraje rebalance prestize : prijem /cena ve srovnani s tim co je v te kampani 1943.
  • "dobitá města"? Pavel neumí česky?
  • Jak moc to je rozdíly oproti diviny?Ta hra také nebylo lehká.
  • Východní bratr ani neumí psát. Proč nešíříš svoje moudra ve své Maďarské vlasti? Tam jsi byl vykopmut za tupost, tak cestuješ na západ?
  • ale hnisavec je moron
  • kterej unity of command? ten uplne prvni byl spis jednohubka, ale je jich vic a pomerne ruznorody i co do hernich mechanik
  • Když už, tak baterie, nebo ještě přesněji akumulátory :-)
  • baterky se dobijeji... uzemi, pevnosti a podobne zalezitosti se odjakziva dobyvaji...

    recenze dobra, hru me predstavila, o vikendu jsem docela dost premyslel jestli to koupit nebo ne...
    trochu me desi proklamovana obtiznost, protoze jsem hledal mensi unik od Unity of Command, ktere se ukazalo jako opravdu hodne tuhej orisek, tak uvidime... treba bude nejaka slevicka a pak se to rozhodnuti zjednodusi ;-).
  • flash789
    joo..a nepsal si ze jen smejes...ta zaplava odkazu poskytujici argumentaci nevypada na to ze se smejes:)
  • flash789
    zajimave pocteni. To vis, i na te nej zenske se najde par chyb, ale to neznamena ze pak nebude nej:)

    PS: nad tim fanatizmem se ještě budu muset zamyslet, mozna na tom něco bude, otázka je jestli to vadi..spis ne, v mojem veku:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit