Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Letos byl skvělý rok. Osobně bych asi nevybral žádnou jako tu "nejlepší 2016". Byl to rok, co podle mě nabídl každému to, co chtěl:)

    Hry, co mě zaujaly, hrál jsem a za sebe i doporučím za vyzkoušení:
    Overwatch, Doom, Dishonored 2, Titanfall 2, Deus Ex Mankind Divided, Total War: Warhammer, XCom 2, Civilizace VI, Hitman, Inside, Darkest Dungeon, The Banner Saga 2, Tyranny, Supershot, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider 20th edition, Inside, Grim Dawn, Samorost 3, Shadow Warrior 2 či Stellaris.

    Nejvíce mám nahrané Overwatch, T2 a TW: W, všechny jsem vyzkoušel (Hitman 2 "mapy") či dohrál. Užil jsem si ale nejvíce Dooma. Ale nevím, jestli bych řekl, že je to nejlepší hra 2016:) Ale Collectorka je bomba.
    • DwaR
      to áno, 2016 bol zas raz skvelý rok na hry.

      P.S.: do výberu si doplň Hyper Light Drifter. veľmi podarený kus.
    • flash789
      Bez FF 15 to mas takove nekompletni, nejak..nevim :)
      • Veskoslav
        Jelikož jsem viděl pouze film a akorát jsem si to ošahal v jednom pražském obchodě cca 10 minut a není to můj šálek (poslední FF bylo MMORPG), tak tam není. Stejně jako chybí i DS3 či Xbox One/PS4 tituly:)
  • Proč se pořád zminuje, že Dark train je "ve všech ohledech jiná" a že "nejde o hru pro každého"? Mě to přijde jako úplně obyčejná "hádej co autoři vymysleli za wtf hádanku" zkoušecí-klikací hra v pěkné grafice. Je to prostě něco jako Samorost, akorát ty hádanky dávají ještě méně smyslu, protože vývojáři nejsou tak dobří jako Amanita.
  • Mne mrzi ze se do uzsiho vyberu nedostal tw warhammer. Na te hre je znat ze do toho dali srdce a vyhrali si s detaily
    • DwaR
      musím súhlasiť. včera som ju kúpil a už sa za to nenávidím. to zas bude prebdených nocí :)
  • Za mne the division. Klíč byl jednoduchý : fps a vytizeni procesoru
    • Jiste, 22 fps je vic jak 60, protoze konzole je cerna a jde dat pod televizi.
  • darkest dungeon, pak dlouho nic, az pak vsechny ty blbinky
  • Dark Souls 3
    • Možná v sekci HD remaster/remake *1*
  • Shenkster
    Za mě jednoznačně DOOM ! *16*
  • Kdysi zhruba před půl rokem jsem ještě věřil, že by tady mohl stát No man's sky jako hra roku... nikdy jsem se nemýlil víc.
    • flash789
      Svym zpusobem to hra roku je, akorat z druhe strany. Takovym popraskem se zadna hra jen tak chlubit nemuze. I kdyz me uplne spatna neprisla.
  • Vogon
    Výborná volba. Overwatch je hra, která bude hýbat světem ještě dlouho.

    Za mě osobně: Darkest Dungeon, Firewatch, Momodora: Reverie Under the Moonlight, FFXV a Banner Saga 2.
  • podle mě Overwatch může být dobrá hra jak, chce, ale v GOTY to nemá co dělat. Možná to zní jako rozporuplná věta, ale dle mého je to tak. Jde vidět, že herní scéna je i po 30 letech pořád v plenkách, proto by hry jako Doom, Overwatch či BF1 nemohli vyhrávat GOTY.
    • Veskoslav
      A co teda mělo vyhrát tu Goty?
      • aspoň něco kde je trošinku přesahu? Ne, vzít brokovnici a tupě střílet a pak být nejlepší hrou roku...
        • Veskoslav
          Ptám se znova. A co mělo vyhrát tu hru roku?
          • hra nepotřebuje mít přesah, pokud nechce kandidovat na GOTY, pokud taková hra získává GOTY je to fail herní novinařiny. Nikde se nebavím, že Doom nebo Overwatch nemá vycházet, at si vychazí, někteří jedinci asi evidetně pořád radí stříli demony z pekla, mně to připadá infantilní, ale at si kazdý hraje, co chce, ale kandidovat na GOTY? Vtip roku!
            • je to tak, ale herní recenzent by měl být hlavně profesionál a občas by měl potlačit svůj subjketivní pohled. Takový Homola je jasně neprofesionální a vůbec by neměl hlasovat, navíc toho Smutný a Homola ani nemají nahrané. Jak říkám, je to v plenkách...
            • GOTY je jen subjektivní názor několika lidí z redakce, jejichž názor má stejnou váhu jako jiného zkušeného hráče, kterých je na světě víc, jak těch recenzentů. Jednoduchá logika.
          • To je ale naprosto irelevantní, ať si to vyhraje třeba Inside, The Witness, Deus Ex, Dishonored 2 nebo i klidně Uncharted, všude je toho více, než je tupé střílení.
            • Hra nepotřebuje mít přesah. Hra musí v první řadě bavit. Proto si radši zahraju nějakej Brutal Doom, než pseudoumění typu TLG. Protože u toho umírám nudou.

              "všude je toho více, než je tupé střílení"

              Není. Překvapivě ---> štřílení tam není víc, takže proti Doomovi jsou to špatné shootery. Když si budu chtít pořádně zastřílet, tak nebudu hrát Deus Ex nebo Dishonored. To je jednoduchá logika, která ti uniká. Srovnáváš kvalitu ne her, ale žánrů. Nedělej to, je to hloupost.
            • Musím souhlasit s lol. To tu kategorii mohlo vyhrát klidně dead by daylight a ta hra tu ani není. Což se nedivím, protože ta hra se pořád mění.
            • ano, stydím se, že jsem občas Čech, když vidím, že lidi volí Babiše a Zemana, to je snad pochopitelné, ne? Tak stejně se stydím, že může Doom či Overwatch vyhrávat GOTY. Neříkám, že kvůli tomu nemůžu usnout, ale mírně trapné to je...
            • Branit svou oblibenou hracku na internetu proti "zlym haterum" muze taky jenom ten kdo to zere jako by to byl boj o zivot.
            • Veskoslav
              Fakt se to nesnaž okecat. Stydět se za anketu redakce může vážně jenom někdo, kdo to žere jako by to byl boj o život. Ty se vždycky nejspíš schoulíš do klubíčka a kaješ se za celou hříšnou hráčskou obec, když někdo vystřílí školu a řeknou, že hrál GTA.
            • proč by to měla být kravina, tak člověk se může stydět za komunitu, může se stydět i za národnost. Samozřejmě když vidím, že taková slabomyslná zábava může bodovat, tak se mírně stydím, to je pochopitelné.
            • Nebo muzes nadavat vsem do hlupaku, jako velke decko. *15*
            • Veskoslav
              Prostě ty za každou cenu jedeš ty svoje bláboly. Smiř se s tím, že prostě se ty hry dostaly do výběru a můžeš se těšit na další rok, kdy třeba vyhraje tvůj favorit. Nebo tu kňučet a řvát jako malé děcko, že se stydíš, že jsi hráč. Což je mimochodem zatím asi tady největší kravina, co kdo letos napsal.
            • "? Hratelnost, technické zpracování, délka hry, skvělé narážky, naprosto brutální sountrack."

              Tak hratelnost je typická fráze, technické zpracovaní - průměr, špatné textury, ani nijak výrazný styl, délka hry není měřítko nějaké kvality, soundtrack nedělá dobrou hru, takže jsi nevymyslel nic, proč by měl být Doom Goty..

              Podobné nesmysly píšeš i o Overwatch.

              Sám ani nevíš...
            • Proc by hra hra roku nutne mela nabizet nejakej presah? Podle me tu hry mame predevsim proto, aby bavily..
            • Veskoslav
              Někdo, kdo tvrdí, že se stydí, že je hráč jenom proto, že je to v nějaké anketě na jednom z tisíců webů...To je fakt už solidní kravina. A proč by měl mít Doom Goty? Hratelnost, technické zpracování, délka hry, skvělé narážky, naprosto brutální sountrack. A Overwatch? Kompletní servis, veškerý přidaný obsah zdarma, zpracování, technické kvality hry, oživení žánru arénových akčních her. A jak jsem psal níž, bylo více her, co jsem letos hrál a považuji je za skvělé, takže nevidím důvod mezi nimi volit. Každá mi nabídla něco jiného a každá se liší a nepovyšuje se nad ostatní. Jenom ty nebo tvoje ego nemůže překousnout fakt, že někoho může bavit Doom či Overwatch a považují je za nejlepší hru roku 2016. Pak tu píšeš bláboly, jak se stydíš a podobné sra*ky.
            • ty se vlastně nesnažíš ani diskutovat, tak nechápu, proč na mě tedy reaguješ. Mohl bys mi třeba vysvětlil, proč by měl Overwatch či Doom získat GOTY...
            • Veskoslav
              Jak říkám, fakt blbé bláboly a ta poslední věta to jenom podtrhla *7*
            • Ale prosím tebe, hra roku kde vezmeš brokovnici a střílíš démony z pekla? To racionální člověk může považovat za GOTY? Nebo Overwatch, kde naběhne pár divných postaviček do arény a střílí po sobě? Mně jsou ty hry u paty, jen mi to připadá smutné, nízké a možná i trapné, že něco takové může bojovat o hru roku a tak trochu se stydím, že jsem hráč.
            • Veskoslav
              Tak to prostě řekni rovnou, že máš averzi na Dooma a nesnaž se to zabalit do těch keců okolo, které jsou fakt jenom bláboly.
            • Ale prosím tě, Max aspoň nabízí myšlenku nějaké utopistické budoucnosti, kde existuje lidská společnost na úrovni zvířat. Člověk může aspoň přemýšlet, kam až lidská společnost může klesnout. Navíc Oscary získal za technické věci... Doom přemýšlení zabíjí stejně jako Strážci Galaxie...
            • Veskoslav
              No a já bych zase Dooma přirovnal k Mad Max a ten vyhrál 6 oskarů. A pokud se člověk podívá, co vyhrál za film roku například v roce 2014 Birdman, tak dle tvé logiky by to letos měla dostat hra The Division např.
            • Vysvětlím ti to ještě jinak, Oscary jsou taky čím dál větší fraška, ale pořád Oscara nemůže získat film Strážci Galaxie, tak nějak mám pocit, že Overwatch je trošku herní ekvivalent Strážců Galaxie. Takže aspoň špetku nějaké úrovně bych ocenil u GOTY.
            • Napsal jsem je, takže zbabělý nejsem a je to irelevantní, protože nemůže být horší koncept her než nabízí Doom nebo Overwatch. S takovou hru roku můžou vyhrávat katričky nebo i DOTA 2.
            • Veskoslav
              Ne, není to irelevantní. Ty na jednu stranu nadáváš na tu "tupost", na druhou jsi natolik zbabělý, že nechceš nadhodit svou hru roku, protože by se nakonec zjistilo, že fandíš pro změnu jinému druhu kraviny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit