Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Ešte sa nikdy nestalo, aby som mal 0% záujem zahrať si hru roku vyhlásenú Games.cz. Holt všetko musí byť po prvé.
  • Pro mě je nejlepší hra roku 2016 Dishonored 2, v těsném závěsu pak Deus Ex: Mankind Divided. Ale já jsem na ty thiefovky vysazenej. :) To jsou hry, které můžu hrát jako tichošlápek, postupně ze stínu zlikvidovat všechny nepřátele a potom jen procházet level a užívat si atmosféru, architekturu, číst si záznamy atd. To mám rád.

    Co mě zklamalo byl Doom. V zásadě té hře nemám vůbec co vytknout, dává hráči přesně to, co inzeruje, ale mně to prostě z nějakýho důvodu vůbec nechytlo a nedohrál jsem to. Přitom první dva DOOMy mám projeté mockrát. Nevím. Chyba je každopádně na přijímači, objektivně je ta hra dobrá.
  • Mart9
    Adam to protlačil *15*
    • Chtěl si říci že to adam "pushnul" ne?
    • ostatne jako vzdy
      • zlatej Grygar
  • overwatch vyhral lebo nic ine nehrali
  • Tilwaen
    Redakce zklamala, nevyhrál Owlboy.
    • PreidaQ
      A přitom je Owlboy 'oficiálně' lepší "akční hra" než Overwatch, který je ale zase naproti tomu lepší "střílečka" než Owlboy.
  • Asi by jste měli opravdu zaměstnat Bulíře...
  • MARTASLJ19
    Bože ten Overwatch musia pchať všade, ešte aj tu na games no hanba.
    • zaty
      A to si vezmi, že dokonce jeden člen redakce používá přezdívku Overwatch déle, než to bylo cool. To ti asi praskne žilka :)
  • Jeden z nejhorších výběr kandidátů na hru roku skrz všechny weby.
  • smajdal
    ....nesouhlasím
    • ...
  • ringmancz
    když se v podcastech bavíte o Overwatch, tak půlka redakce k tomu nemá co říct (resp. to komentují jenom Aleš, Adam, Vašek). to je potom zvláštní, když vyhraje hru roku

    i když to vlastně dává smysl, pokud se oni shodli na jedné hře a zbytek vybral jinou
    • flash789
      Tak v redakci nemaji k hodne hram co poradneho rict. jako ja jim fandim, ale nejsou na tom dobre, pomalu ale jiste se zajem ctenaru zacina presunovat na hrej.cz, tam je mlada krev, jsou aktualni a docela je videt ze ty hry hrajou. mozna si kluci v games.cz mysli ze kdyz maji ty aktualni recenze ( Horizon atd) v Levelu ze to staci, ale nemyslim si..
      • ringmancz
        pro někoho možná jo, ale mně je většina lidí z hrej nesympatická. navíc za sebou nic nemají, takže je pro mě horší je uznávat jako autoritu
      • Mart9
        Je potřeba říct, že zrovna vyhlášení her roku Hrej vyhrálo na celé čáře. Jak načasováním, tak zveřejněnou diskusí o volbě jednotlivých kategorií. Ani nehodnotím samotný výběr.
      • Jj ze je v levlu recenze na horizon a tady ne, to mne taky poradne nastvalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit