Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Tohle bude sranda *1*
  • Jediný dobrý co z Ouvrvoče vylezlo je ta spousta rule 34 obsahu, jinak je to naprosto meh záležitost.
    Když jsem tam viděl Dishonored 2 tak aspoň trochu naděje že redakce ocení masterpiece design, ale to se holt nenosí, škoda. Ale aspoň Grygar za něj určitě bojoval *2*
  • Ja bych volil Darkest Dungeon. Prinesl originalitu/replayabilitu, ktere na hernim poli uz peknych par let chybi a ostatnim studiim by to hodilo signal, ze grafika/filmovost neni vsechno.
    • replayablitu bych zrovna nezminoval, ale to je snad jedina chyba hry

      podle me je to na dva pruchody, prvni na odemknuti ng+, takovej delsi tutorial

      a pak ta ng+, ktera je tak prisna jako mela bejt hra puvodne, ale jsem rad, ze to tak nezacalo, to bych dohraval jeste doted *1*
    • PreidaQ
      Mě Darkest Dungeon bavila hodně. Grafika, atmosféra i soubojový systém je brilantní, ale ta hra je celá založená na grindu, neustálém opakování stejných bossů a úmorném levelování postav a já vždy ztratil motivaci v té hře pokračovat (rozehráno 2x). V tomhle ohledu si nemyslím, že by si zasloužila ocenění "hra roku".
      • ono to chce vybirat curiosity ve tme, pak jsou nasobne lepsi odmeny

        pokud nekdo rotaci zlataky za louce a jeste si nima snizuje vydelek, musi o to vic grindovat
      • V poslednim patchi pridali novy kratsi mod, presne kvuli tomu grindu, na ktery si dost lidi stezovalo.
    • flash789
      Doufam ze ne, pri predstave ze by vsechny hry byli graficky podobne DD se mi jezi vlasy hruzou na hlave. ja nevim ze mate tak nizke preference, vzdyt jde udelat hra ktera je originalni a zabavna v pekne grafice, proc mate porad predstavu ze originalni a dobra hra by mela mit indie grafiku? Kdyby tvurci tehle hry meli penize nikdy by to takhle graficky nedelali, pouzili by moderni engine. Kdy pochopite ze to neni featura ale z nouze cnost?
      • grafickej styl je na ty hre mozna to uplne nejlepsi, proste bomba

        hezci hru jsem nehral uz leta
      • Ale ja nepisu, ze se mi DD grafika libi, ale ze neni potreba ultramoderni grafika pro uspesnou hru.
        • flash789
          Kdyby tu ultramoderni grafiku mela byla by daleko uspesnejsi, takze ne, nemas pravdu..
          • Veskoslav
            To je neskutečný blábol....Všichni víme, jak dopadl Crysis nebo Battlefront.
            • Veskoslav
              Rozepiš to. Jako že 4K textury to udělají co? Hezčím? Nebo realistické zpracování postav?
            • flash789
              Vzdyt styl grafiky muze byt zachovan, jen je proste kvalitnejsi..spis si myslim ze by na atmosfere mohlo jen pridat..
            • Já teda nechci mluvit za ostatních, ale právě styl grafiky Darkest Dungeon se mi velmi líbí, ke hře sedí a dodává jí atmosféru. Být to v nějaké ultra realistické grafice... čím by to zaujalo a nezapadlo mezi stovky jiných, stejně vypadajících her?
            • flash789
              vesko ty radsi nemluv, ja se bavim o Darkest Dungeonu, kdyby mel moderni grafiku a mel ty same mechaniky jako ma...jaka crysis a battlefront...to se mi snad zda..jestli mas potrebui neco dodat tak napred mysli a necti jen posledni prispevek z vlakna..
      • DwaR
        no a preco velkí AAA vydavatelia neprinesú nečo inovatívne, orginálne a zábavné? prečo tu máme každý rok len a len 100x vylúhovaný čaj s vyššou číslovkou?
        ja by som tiež uvítal veľa indie hier v lepšej grafike, ale čakať ich od sony, ubi, blizzu a pod. nemá cenu. tak vezmem zavďak aj hrami od menších štúdií/jednotlivcov, ktorí majú aspoň snahu a často ju pretavia aj do reality.
        • flash789
          Ale to je kvuli hracum, vime? Protoze plno lidi jim ty hry bez napadu hraje, a ti co se jim to nelibi se uchyluji k indie. Az hraci dostanou rozum a budou mit pozadavky ktere jsme psal vyse tak budou pekne hry z napadem, nebo si snad nekdo mysli ze napady jsou domena jen indie tvurcu? Vsechno je jen otazka poptavky, ale dokud budou nejprodavanejsi hry Fra Cry a Assasin Creed tak se nezmeni nic. Tu moc tohle zmenit maji hraci, nikoliv AAA vyrobci her. Cele tohle je dalsi negativni projev indie manie, protoze to neni tak ze to dava alternativu hracum, ale dava to alternativu hlavne AAA vyrobcum na to kaslat a o inovantni a napadite hry se prilis nezajimat, a nadale dojit jedno a to same dokola. Takze originalni a napadite indie hry odsaji z prostoru zajmu AAA vyrobce nespokojene hrace, kteri si nasli alternativu a zustanou jen ti co si nestezuji a zvesela kupuji jedno a to same porad dokola za 59.99. Kdyby indie manie nenastala, tlak na AAA vyrobce delat originalni a zajimave hry by byl daleko vetsi, a treba by to mohlo i neco zmenit.
          • DwaR
            z veľkej časti máš pravdu. mýliš sa len v jednom - " dava to alternativu hlavne AAA vyrobcum na to kaslat a o inovantni a napadite hry se prilis nezajimat". naopak! obrovský úspech niektorých indie titulov by mal nakopnúť AAA štúdiá, pozrieť sa týmto smerom. dopyt tu je. a je veľký, točia sa v ňom nemalé prachy. tak čo skúsiť trochu rizika a zaloviť v tychto vodách? hráči im to jasne ukazujú - chceme nové hry, chceme hry s nápadom, s príbehom, chytľavé, orginálne.

            ja teda vidím indie scénu nie ako alternatívu, ale ako vyrovnaného súpera veľkých firiem. pokiaľ mi neponúknu to, čo chcem hrať, bohužiaľ mám len dve cesty - nehrať alebo hrať indie a dúfať, že z tých malých štúdií vyrastú mladé šťuky, ktoré urobia vietor v zatuchnutých rybníkoch. i keď hrozí to, že keď vyrastú, stanú sa mainstreamom, ktorý bude chŕliť generické hry ako teraz veľké AAAčka.

            jedninou naozaj smutnou vecou na tomto celom je, že pod indie scénu spadli všetci garážnici, ktorí polepia nejakú pixelhovadinu a hrajú sa na kráľov sveta. to sa poprieť nedá a to je naozaj zlo. chápem, že nie sú prostriedky, ale veľa hier ukazuje, že aj za málo grošov sa dá urobiť veľa muziky.
            • Naopak z mého pohledu jsi to ty, kdo se mýlí.
              Přestav si, že jsi Ubisoft + všechno zjednodušíme, aby se to dobře počítalo.
              Vývoj hry tě vyjde na 20M...
              Pokud uděláš další díl AC, vyděláš na fanoušcích 40M
              Pokud uděláš další díl FC, vyděláš na fanoušcích 35M
              Pokud uděláš další díl TCSC, vyděláš na fanoušcích 25M
              Pokud uděláš další zmršený díl Settlers, proděláš na tom 5-10M
              Pokud uděláš akční bojovku, které rychle rostou na popularitě za 60Euro a ještě tam dáš spoustu mikro&makro transakcí, vyděláš dle odhadců i víc než 60M
              Pokud uděláš originální nápaditou hru XY, krok do neznáma a i odhadci mlčí, vyděláš ???
              A o to tu kráčí.
            • Jenže nic z toho se neděje a už celkem dlouho. Na vzestupu jsou akorát RPG hry, občas nějaká ta strategie.
  • Overwatch hra roku ?!? *8* Tak to jsem asi pořádně divnej, když jsem ji hrál asi 30 - 45 minut a přišlo mi to hrozný, vypnul a odinstaloval jse to... *9*
    • hmm za u dobu ses urcite naucil ovladat aspon 1/3 hrdinu a vyzkousel vice nez 2 mody..tyjo koupit hru za litr a hrat jit pulhodky-tvoje vyplaty bych chtel mit
      • tak kupovat ji nutne nemusel, bylo jiz nekolik vikendu kdy bylo mozne hrat OW zdarma.
    • Asi má pořádnou tlačenku :-D
  • Ristoro
    Overwatch hra roku a Dark Souls III ani v čestném uznání. Respektuji názory druhých, ale všechno má své meze.
    • flash789
      DS 3 totalne zapadla, dobre ze uz nebude dalsi, From mel pravdu ze dalsi dil by byla hloupost delat.
      Nioh pekne polozil serii DS kytku na hrobecek a budeme se tesit co dalsiho From vymysli.
      • První DS je legenda, pak už je to hlavně vývar. Bloodborne může bejt lepší jak DS, ale nikdy z něho nebude taková legenda jako z DS, protože ten přinesl nový směr... BB je "jen" nadstavba v jiných kulisách.
        • flash789
          From mel ,,DS novy smer,, uz davno predtim nez vetsina lidi na zapade vedela ze nejaky existuje. Armored Core serii pocinaje a Kings Field serii konce. Novy smer to je maximalne pro lidi co nevystrci prrdel ze zapadni produkce..
          • Ale líbí se mi, jak do toho vždycky zatáhneš západ vs východ a vždycky si u toho nakálíš do úst. Přitom já se bavil jen o DS. Kdybych byl hloupej fanboy jak ty, tak jednoduše řeknu, že rpg a vůbec první hry vymysleli na západě a můžeš držet hubu a krok...
            • Nikdo tvojí osvětu nepotřebuje, maximálně tě budou považovat za hlupáka. Ale je to tvůj boj. *15*
            • flash789
              jasne ze zatahnu, protoze obvzlast tady na games je japonska herni osveta potreba jako sul..
          • Až na to, že Kings Field je inspirovaný Ultimou Underworld z té západní produkce ty znalče... *7* Taky sem si nevšiml, že by Armored Core vytvořilo svůj žánr, narozdíl od DS...
            • MechWarrior vyšel o několik let dřív, než Armored Core. Armored Core žádný žánr nevytvořil stejně jako KF má předchůdce na západě. Zabal to pls.

              Btw, DS je možná od From Software a je to nástupce Kings Fieldu, ale ve finále má blízko spíš k hrám typu Severance, Die By The Sword, Rune nebo Dark Messiah of Might and Magic.
            • flash789
              Blbe. Neurazej se jen to jen pratelske osloveni. Bavime se o From ne? Tak co sem tahas Ultimu. zamotal ses do toho sam, ze bys dosel az k pongu, ty chytrej. A to jen proto ze za kazdou cenu musis oponovat. navic to ze ti ty dve hry prijdou podobne vubec nemusi znamenat ze se tim from inspirovali, mozna jo mozna ne, kdezto inspirace DS Kings Fieldem je zcela evidentni, a to hlavne proto ze to je od stejnych tvurcu, a o tom se celou dobu bavim.
              Armored Core zadny zanr vytvaret nepotrebuje, tach 5 dilu a asi 3 spinoffy bohate staci k tomu aby si vystacila sama o sobe.. A kdybys chtel hledat podobnou hru na zapade, tak ti usetrim praci prolezani internetu, Heavy Gear.
      • Hnisavec
        diskusie k hre tvorí možno 1% hráčov...ostatní na to dlabú, kúpia hru a hrajú a evidentne podla predajov aj podla Metacritic je Dark Souls v top 10 hier 2016 oprávnene. A myslím si to aj ja, čo som mal z Demona platinu skôr ako to začalo byť cool a dakto to tu vobec poznal. Za to že Dobrovský nonstop točí s Alešom, že ich to nebavilo a majú už dost tej série, neznamená že to je pravda. Podla mna je DS3 to pravé pokračovanie DS1 a 3x lepšia hra ako DS2
        • flash789
          Nejsi jedinej, ja hral Demon Souls nekdy na prelomu roku 2009/10. japonska krabicka ale hra byla anglicky. Ukazoval jsme ji kamaradovi a ten rikal ze to nejaka divna japosnka hra ktera se jen snazi vypadat zapadne. (pak hral dark souls stovky hodin:) Platinu jsem nemel :)
          Ja mam DS 2 nejradsi, teda Scholars edici, tezko rict proc, ale ta mechanika ze muzu vytlouct potvory a uz se neobjevi me nejakym uchylnym zpusobem uchvacuje (jednou tu hru vycistim celou, nekdy..hmm)
      • Femto
        Nioh je výborná alternativa a je dobře, že ta hra vznikla, těžko něco mohla položit na lopatky, když minimálně tři hry od FS jsou lepší než Nioh. Jestli Dark Souls 3 zapadlo? Nemyslím si. Je to nejvíce oceňované RPG roku spolu s FFXV, i když to samozřejmě nic neznamená, tak určitě minimálně v tomhle směru nebyla zapomenuta, aréna na PS je hodně aktivní, takže ani v tomhle směru není zapomenuta.
        • flash789
          nevim me proste globalne prijde ze dva predchozi dily byli daleko protezovanejsi..
      • Ristoro
        Dejme tomu, že tě DS III nechytl. To s tím Nioh budu prostě ignorovat.
        • flash789
          Ale jo, me se to libilo, ale zdaleka jsem u toho nezazival stejny euforicky pocity jako u hrani jednicky nebo dvojky...si to priznej, ze ty taky ne:)
          • Femto
            tys zažíval nějaké euforické pocity u dvojky? Já jsem do toho šel, že prostě nejde, aby vznikl další masterpiece jako Bloodborne, to prostě nebylo možné a také se nestalo, v globále je to výborná hra, i když má své problémy a nedrží si kvalitu po celou dobu hraní...
            • flash789
              Mne na DS 3 vadilo par veci, Nesli vylepsovat armory, fan service z jednicky nebo treba taky to ze mi prisla o dost lehci nez predchozi dily. Bossove taky nic moc, vetsinou jsem je dal na dva nebo tri pokusy. Nejtezsi boss pro me byl Aldrich, tam sem zhebl asi 15x, ale jinak to bylo na ty dva az tri pokusy, treba Sulyvahna jsem dal na prvni pokus, a to kazdej strasil jak je hroznej:)
            • Femto
              Já ti nevím, ale jenom Irithyll of the Boreal Valley je lepší než celá dvojka *3*
            • flash789
              Jo, euforicky jsme prochazel prazdne levely bez potvor, pocit z dobre odvedene prace:)
      • Hnisavec
        lol netrep, šak tá hra trhala rekordy série predajmi: http://nerdist.com/dark-souls-3-is-breaking-all-sorts-of-sales-records/
        • flash789
          Tak trhala, ale uz o ni nikdo moc nemluvi...kdyz si vzpomenes jak dlouho byla po ruznu okecavana jednicka i dvojka..proste ty tri dily stacily..
  • zaty
    Za mě loni
    Salt and Sacntuary - vynahradilo mi částečné zklamání z DS3
    Dark Souls 3 - i když pro mě nejhorší ze Souls her, tak stále o parník před většinou AAA produkce
    The Witness - tahle hra mě nehorázně chytla a po dohraní vyplivla do prázdnoty :)
    • Vogon
      Doporučuji vyzkoušet Momodora: Reverie Under the Moonlight a právě vydaného Hollow Knight, dost dobré 2D Souls klony.
      • zaty
        Díky, přidal jsem si do wishlistu, protože jsem si konečně pořídil PS4 a jedu Bloodborne a k tomu si rozehraju Nioh, což mi sežere veškerý čas na hraní.
  • Blood and Wine... a pak asi Final Fantasy 15.
    • Původní hra fajn i první DLC je fajn, ale tohle DLC je nejhorší práce od CDP, to snad musíš vidět, ne? Tohle už zavání silným fanboyem, ale což tvoje volba...
      • Když tak nahoď nějaký argumenty, takhle je to o ničem.
  • To je ta free to playovka za 60E, co lidi kupuji jenom protoze je od studia co "nikdy neudelalo spatnou hru"???
    • Overwatch mě stal jenom 200kc
    • Veskoslav
      By mě fakt zajímalo, který hňup vypustil do světa ten F2P blábol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit