Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučuju shlédnout celé :-D ... (pokud to tady už někdo postnul tak se omlouvám za duplicitní post..) http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ
    • Vtipně a pravdivě zhodnoceno :))) EA do*urvilo BF4 opravdu nehorázně.
  • "V BF4 samozřejmě nechybí klasické módy jako Deathmatch, Team Deathmatch a všechny fungují zcela dle očekávání, minimálně jak jste zvyklí z BF3"

    Dotaz: V BF 4 je klasický deatmatch? V žádném Battlefieldu nebyl, byl vždy pouze Team Deatmatch?
    • Whoossain
      To nehraje roli, v BF3 nebyl ani žádnej Defuse a podle recenzenta taky funguje v BF4 stejně dobře, jako v předchozím díle (a ještě mu říká "Fuse", což mě ze začátku při čtení recenze trochu zmátlo a chvíli jsem si myslel, že jsem si ho ve hře vůbec nevšimnul). Mód sem, mód tam, bába nebo sníh, koho to zajímá...
      • Mě to zajímá, protože DM mi v BF3 chyběl na odreagování od CQ. Rád bych se taky zeptal na umírání za rohem, v recenzi je psáno, že je vyřešeno ale podle diskuze to nevypadá. Jak to tedy je? Podle těchto dvou věcí se rozhodnu koupit či nekoupit. A nechci tady poté být hnusný na autora recenze, který napsal, že ve hře je DM a není tam umírání za rohem, když to tak není.
        • Whoossain
          Já osobně DM a jeho varianty moc nehraju, takže jsem v BF4 vůbec nezkoumal, který tam jsou konkrétně. bf4central.com uvádí jak DM, tak TDM i SDM. Pokud jde o umírání za rohem/v krytu a obecně o registraci zásahů, tak jsou moje zkušenosti veskrze negativní jak jsem psal níž. Standardně se stává to, co v BF3 - dostanu se pod palbu, dostanu zásah, dva. Lehnu za masivní, neprůstřelnou překážku, abych se kryl. I v krytu ale dostávám další zásahy a umírám. Podobný je to v pohybu - zaběhneš do míst, kam by na tebe útočník už neměl mít možnost střílet, ale pořád registruješ zásahy. Obvykle je to fatální a strašně frustrující. Tady je to okořeněný ještě tím, že ti po smrti kamera plynule najede na útočníka, kterej tě zabyl, takže máš možnost se sám přesvědčit, z jak nesmyslný pozice tě uhlodal.
          • Děkuji za odpověď. Právě jsem googlil a ikdyž to uvádějí nikde na netu a ani youtube nejde najít důkaz o tom, že DM ve hře opravdu je. Proto jsem se ptal někoho, kdo má už hru u sebe.
            Kdybych tě mohl poprosit, až budeš dnes hrát, jestli by jsi na to jen zběžně mrknul zda je v nabídce módů i klasický DM a dal mi vědět. Byl bych ti vděčen.

            Dál bych rád apeloval na autora článku, jestli by větu s umíráním za rohem mohl vymazat z recenze. Nejde tady o objektivní či subjektivní pohled ale čistě o fakt, který je uveden v recenzi špatně a spoustu lidí to může zmátnout, což by vedlo ke koupení hry s vadou, kvůli které by si tuto hru nikdy nekoupili.

            Děkuji.
            • Tady to máš: https://www.dropbox.com/s/trzngxd40lnmpvh/Photo%2013.11.13%2014%2056%2001.png
            • Whoossain
              Kouknu, není problém. Tak mě napadá, že možná DM není v základní hře, ale bf4central ho uvádí, protože bude v nějaky DLC. Součástí seznamu módů tam je totiž i Air Superiority, který taky v základní hře není...
        • Umirani za rohem se deje porad ale rozhodne ne v takove mire jako tomu bylo tesne po releasu.
  • trolo
    prilejeme do kotlika:
    http://www.youtube.com/watch?v=-Kaw3kj_ZGU

    http://www.youtube.com/watch?v=Qu09XFqRYmE
    • Proc ku*va lidi strili od pasu? Tady nejsou na divokem zapade pici, tohle je Battlefield!
      • Whoossain
        Protože když za někym běháš, tak nemůžeš střílet přes mířidla třeba? Krom toho na takhle krátkou vzdálenost je přesná střelba nesmysl. Staneš se nemobilní snadnej cíl, zbraň ti zakryje obrovskou část obrazu atd. V podobnejch přestřelkách je nemířená střelba od boku jediná možnost. Bohužel BF jde na věc od lesa a sníženou přesnost takový střelby ještě doplňuje příšernym netcodem, kterej snad u každýho jednotlivýho výstřelu losuje, jestli ho zaznamená jako zásah, i kdyby byl sebepřesnější...
    • takhle to fakt vypadá?? vždyť to je takový lepší Counter Strike Source, kde jsou ty obří městské čtvrti s padajícími mrakodrapy a scenériemi na které musíte několikrát mrknout abyste poznali že to hra a ne reálná fotka co se ukazovaly v preview
    • Ne že bych to chtěl teda bránit... osobně si po předprodeji BF3 a tomu co se dělo potom si BF4 koupim nejdřív za rok...

      Ale prostě nikdo neví na jakem serveru hram, jaka byla latence, jestli nebyl zrovna v lagu... To co je na tom videu se mi děje teď v BF3 a stačí k tomu jen krátké zakolísání na serveru nebo na netu.
    • Vzhledem k tomu že mu to nakonec padlo a nevíme jakou měl latenci má to první video vypovídací hodnotu 0... Vůbec tam nejde o to že ho netrefil ale že mu to padlo.
      • eStar
        Ale on ho nevykopl server. Spadla mu hra, a těsně před tím ještě umřel což znamená že to s latencí nemá co dělat.
        • To že ho nevykopl server neznamená že nemohl mít lagy a když má někdo lag tak to neznamená že nemůže umřít...

          Nevim, osobně tyhle videa na youtube vytržená z kontexu nemám rád, u žádného titulu. Jak řikám žádnej fanda BF4 nejsem ale tohle je o ničem.
    • 1. video - Tohle není COD, tady musíš i mirit abys něco trefil a pokud se ti nelibi ze do nekoho musíš vystřílet zasobnik aby skapal, tak jednoduse prejdes na hardcore mod. Po dnesnim patchi hry mi to ještě ani jednou nepadlo a to se mi předtím stavalo často.
      2. video - Jasny cheater. Mam rank 22 a nikdy jsem se tam s nicim takovym nesetkal.
      • eStar
        On nejen že ho nezabil, ale ani ho netrefil, i když minimálně dva zásahy z pistole šly přímo do něj. Obě videa jsou totéž, ukazují rozbitý netcode. Že se to tobě nestalo buď rád, to ovšem neznamená že se to neděje ostatním (podobně jako tomu je s pády hry).
      • Whoossain
        Kecy holenku. Konkrétně s tim, co bylo vidět na druhym videu jsem se setkal minimálně dvakrát. A první video? Nejde o to, že nemířil, jde o to, že to ani jednou neregistrovalo zásah i když ho bezesporu několikrát trefil jak samopalem, tak pistolí. A patch? zatím jsem netestoval, ale bf-blog je plnej nadávek na ještě častější pády, informací o neopravení takřka žádný chyby a dokonce o přidání dalších. To a samý jak český, tak předevšim anglický fórum battlelogu. lidi zuřej. Tak nech toho fanboyizmu, je to trapný. Ano, i já jsem ko*ot, že jsem to koupil a dokonce s Premium účtem, ale kvůli tomu, že jsem udělal blbost nebudu tvrdit, že je všechno super, abych ji zamaskoval...
        • A co se tyce te registrace zasahu, tak dnesni patch opravoval ztrátu packetu a tim uz by to mělo byt vyresene.
          • Whoossain
            Zásahy za zdí/překážkama pořád stejný. Neregistrace zásahů pořád stejná. Přidali bug s takovym podivnym rozmazánim obrazu při pohybu postavy (hodně se řeší na fórech). Zvuky pořád vypadávají, zkrátka neopravili nic. Opět - nemluvim jen ze svý zkušenosti, ale tlumočim i názory zbytku lidí, s kterejma jsem včera hrál a mluvil na TS. A to, že ti to stačí je sice pěkný, ale uvědom si, že ne každej si to koupil kvůli tomu, aby si párkrát za tejden odehrál nějakou tu hodinku a byl vyplesklej z toho, že spadne mrakodrap. Já si hru koupil kvůli tomu, že DICE lhalo o tom, jak na hře spolupracujou s uberhypermegaprogamingovym top teamem ze Švédska, aby byla hra hratelná i soutěžně a aby byla pro kompetitivní hraní přívětivější, než předchozí díl. Kvůli tom jsem si hru kupoval já. A kupoval jsem ji v předobjednávce stejně, jako zbytek lidí z teamu, aby jsme měli co nejvíc času naučit se mapy, vyzkoušet zbraně atd. A tohle jsme dostali. Naprosto nepoužitelnej klon CoD, kterej je navíc zabugovanej tak, že řada budgetovek je na tom mnohem líp. Až mám pocit, že samotná hra je jenom jakoby navíc a to hlavní, co nám prodali, je facebookovská placená stránka ve vojenskym kabátku a malování ve stylu Windows painting. A pak si ještě přijdou velevážení herní recenzenti a tomu bazmeku rozdávají osmičky a dvítky a rozepisujou se o tom, jak super never seen b4 střílečka to je. A podle toho si řada lidí vybírá, jestli si hru pořídí nebo ne. Hnus...
            • Aha takze to rozmazavani obrazu u meho BF4 neni nahoda! Vcera jsem myslel ze me to delaji Beta drivery nebo mam moc taktovanou GPU...BF4 jsem si koupil, pretrpel jsem zacatky a hraji velmi stridme. U BF4 jsem koupi temer tyden zvazoval, BF5 si ale uz nekoupim, ne proto ze by me hra nebavila ale abych plati 1200Kc za neco co tyden po vydani neslo ani pustit (autorovi recenze z posledniho Levelu vazne zavidim a naopak nechapu co on nechape nas kterym to dloho nebezelo, o histerii nemuze byt ani rec!). Priste si Vazne pockam... dvakrat nestoupis do stejne reky....
        • Nejsem zadny fanboy, EA vubec nemusim. Ale to, ze na forum pisou jen lidi co si stezuji neznamena, ze to kazdymu nejede a mají s tim všechny problémy. Spis je to tak, ze většina lidi v klidu hraje, občas jim to padne, ale neresi to tolik jako chronicti hateri co musí spamovat fora EA a battlelogy jak to jen jde. Hral jsem asi 5h s novym patchem, nejcastejsi druh crashe (pad hry se zaseknutym zvukem) jsem nemel a to se mi predtim stavalo hodne často a ze by pridal nove chyby, tak to teda nevim jake, jedine, ze by na mape zmizla jedna palma nebo podobna blbost, ktere bych si asi nevsiml. A koupi limitovane edice nelituju. *2*
  • eStar
    8/10 u hry kterou jste původně nemohli ani spustit na několika různých PC? Že já to nečekal.

    PS: Na druhé straně pokud už se vám povede MP spustit tak to vypadá celkem použitelně, mapy jsou moc pěkné a v tomto směru se rozhodně polepšili oproti minulému dílu, grafika také pěkná, i když s těmi efekty to občas trochu přehání. pokud opraví bugy mohla by z toho být celkem fajn hra což nic nemění na tom že hodnocení bych tomu aktuálně dal o něco nižší.
  • *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* dobrá jak v kampani a multák *4*
  • IWKYN
    Kvůli těm chybám a padání, který ještě furt přetrvává bych tomu dal tak 5/10!
    Hra je to velmi zábavná a povedená, od BF3 vypilovali všechno co bylo potřeba a tak nějak všechno zlepšili, ale když se to nedá hrát, tak je to všechno holt prd platný....
    • A za týden to budeš měnit? Jak se na to pak bude tvářit někdo, kdo bude číst recenzi za měsíc. Na všechno Aleš upozorňuje, tak není snad problém. Čísílka, jojo. Některý lidi holt pálej :)
  • Tak počkat... hra, která v podstatě nejde a padá a v multiplayer se v podstatě nedal hrát (sami jste o tom psali) dostane 8/10 s tím, že singleplayer, který je součástí hry a měl by se hodnotit, se do toho nepočítá ? To jako vážně ?! Pan Smutný by měl přestat psát recenze, protože ty jsou vážně smutný příběh... *10*
  • Stormangels
    Hmm Bugy kam se podíváš :D a co teprve singl? 6 nábojovej granátomet je snad největší FAIL.
    Máš 0 nábojů a nabijíš granátomet a v animaci ho nabijíš 3 granátama a máš jich tam 6 pak vystřelíš jeden dáš nabijet a zase nabijíš 3 granáty WTF.
  • trolo
    8cku si to nezasluzi. je to zabugovane jak H0V4D0. 6-7. Multiplayer je dobry, zabavny, veci z BF3 su vylepsene a vsetko dobre hej ale ked to crashuje kazdy den 20x tak fak ju za 50€ AAA title a zabugovane neskutocne gamebreaking bugy....
    • Malleth
      Joe by mohl vyprávět
      http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ&feature=c4-overview&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
      • Jack1947
        Statistiky se doufam ulozi?... pac kdyby ne a neco malo bych odemkl tak bych byl asi hodne nerad.
        • TB řikal, že se to občas/většinou neuloží, páč se to synchronizuje při odpojování.
          • Jack1947
            No tak, ja stale asi ziji v jine dobe co se tyce pc sceny je to tusim rok 2005-2008 nebo i mene. Tehdy to jeste za neco stalo... dnes, je to holt takove makove, radi penize co jim chudaci hraci radi daji, aby si (ne)zahrali divny to svet veru. *9*
          • Jack1947
            To muze byt celkem neprijemne, oni to ale opravi... vzdyt je to EA/Dice a ty hrace prece maji radi. *3*
            • Nee, oni mají rádi peníze. Kdyby měli rádi hráče, tak by nezmršili Bioware a neodešli ze Steamu.
    • U Army to nikomu nevadi. Tak u BFka by take nemelo.
      • trolo
        arma necrashuje stopped working, nefreezuje kazdu hru
      • TireFuri
        Arma ti nepadne 5x za hru a radši porovnávej BF s CoD, protože Arma je možnostmi pár světelnejch let daleko od BF... Je to furt dobrá odreagovačka ale fakt to neporávnavej s Armou.. Díky!
        • Jack1947
          Zabugovanosti by se dalo preci ne ? ARMA si drzi sve bugy hezky po nekolik let, to se ji jen tak neodpare. *3*
          • TireFuri
            Bugy tam jsou ale furt se to dá hrát... Jediný co mě tak nějak vytáčí je AI ale to je hnusný to Armě dávat sežrat s porovnáváním s BF když to nemá žádný...
            • Jack1947
              Jn neni nic lepsiho nez kdyz v ARMA te zastrely "neviditelny nepritel" nekolik kilometru za obzorem... to jsem mel hlavne v tom dataci "nejradsi".
      • Jack1947
        Za ty leta na stare bugy (letajici tanky, propadnuti zdi...) uz tak nejak zvykly, tady ne a BF3 bylo mnohem vice vyladene, argument je na miste. *4*
  • Kdyby páni z EA nebyli tak nenazrani a nechtěli za každej patch stejnou částku jak za hru samotnou tak bych do toho šel... Ale takhle? Vyplatí se počkat rok než vydají nejaký zase elite club a koupit ho za pár stovek i se základní hrou... Z toho už mě vyléčil BF3... Nesmyslne nastavený systém...
    • ted je v akci za 1700 Hra s premium uctem, neboli za 1700 mas zaplacene vse co na bf4 vyjde v budoucnu a to neni zase tak spatna cena *3*
      • 1700 za FPS hru je pořád dost, teď se dá sehnat BF3 s premiem za 300-500kč, to si raději ten rok počkám a vyhnu se bugum a zpožděným patchum
        • hm, az za par mesicu vypnou servery tak co pak? Stejne tak drtiva vetsina hracu prejde na bf4.
          • A poměr cena/inovace je taky minimální takže bych s tou většinou brzdil...
          • To že vypnou servery neznamená že tam žádné nebudo serveru přímo od nich je tam minimum...
      • Jack1947
        Neni zly no, otazka je zdali to bude stat jeste zato. (pripadne bugy a patchem proplaceni budou taky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit