Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejak nechapu, proc nedavat do hodnoceni singleplayer, kdyz Dice slibovali, ze bude lepsi singleplayer kampan... *7*
    • sleepless
      Nase duvody jsou uvedeny hned v uvodu. BF zkratka vidime jako prakticky ciste multiplayerovou serii, kde singl nehraje zadnou roli a nema cenu si hru kvuli singlu porizovat. Samozrejme si nevyhrazujeme pravod na jediny nazor na svete, ale byl to nas duvod, proc singl samostatne nerecenzovat.
      • Pokud to tak vidíte a vidíte to zcela správně, tak bych srazil body už jen za to, že se snaží vůbec SP udělat a neinvestují peníze místo toho do lepšího startu hry v lepší kondici.
      • Ale hru by ste mali hodnotit ako celok
    • Gojira
      To říkali? :D Na SP dělali lidi z bývalého Danger Close :D
    • protože by museli snižit hodnocení a to by se chlebodarcum nelibilo
  • Tak jestli dostane Ghosts 5/10 a poznámku, že singleplayer je nascriptovaná tragédie tak fakt nevim.
  • BF4 je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš. Jednou se bugneš v mapě, po druhé ti hra spadne a po třetí třeba dostaneš kulku za rohem!
    • Chudáčku,ono se to se stává jenom tobě viď?. *8*
      • Co to meleš tvl? To je všeobecně známo.
        • No právě proto,nebreč pořád..furt to stejný dookola. *6*
          • nabuduce poziadaj EA o Alpha verziu :) ked ti to tak vyhovuje
            • preco ma hned urazas..nedokazes sa zmierit stym ze BF je zabugovana sracka?:D
            • Neboj,požádám,čobole.. *3*
          • Dělej za čárkou mezeru. Rve mi to oči!
            • Mě rve oči to,jak brečíš.. *3* Na mezeru ti víš co *4*
  • cr8gg
    Jako 8 letej veteran BF serie (cca celkem 4000 hodin nahrano) se musim zeptat...Delate si s tou recenzi jen srandu ze? ... V podobe v jake se hra prave nachazi, by odpovidalo spise hodnoceni 5/10 ... SP tuctova srajda... MP zabugovanej, spatnej netcode, plno kemperu, spatne vyvazene mapy, levoluceje prakticky o nicem ... naprosto nesmyslne se odemyklaji doplny na zbrane pomoci jakych si battlepacku,a to jeste dostavate random vybavu ve stylu 2x maskovani a 1x novej zamerovac...

    Nehlede na to, ze neustale nekolikrat denne pada hra (ano mam na to delany PC a stihato naprosto vpohode), vypadava zvuk na mapach, se tam hodne neviditelnejch prekazek v mistech kde nic neni, takze nemuzete strilet...

    PS: taky bych rad vyslalsvoji vlnu nasranosti kdementnim sniperum, ktery kempej na kazdy dostupny strese (coz je prakticky kazda strecha ) a cinej tim hru nehratelnou ...


    Miluju Games.cz ale zacinam mit pocit, ze jste snad placeny vydavatelema za davani dobrejch znamek ...

    PPS: nezapomente me rict jakej jsem flamer a kindersak ...
    • Oh ne na strechach jsou kempri! To by jeden necekal ze? Jezis co s nima budeme jenom delat?!
      • Zastřelíme je ne?
        • cr8gg
          jak.. kdyz jsou nad tebou na strese 100m budovy,kde je zaminovanej vytah a stoji tam clovek s Iglou co hlida vrtulniky... neudelas nic
          • Kdyz je tam clovek s Iglou co hlida vrtulniky tak umre od vrtulniku jako prvni. Hned po nem pak umrou vsichni ostatni a protoze jsou to kempri tak umrou znova a znova a znova a znova...
          • trolo
            minomet, airburst, commander tomahawk, helikoptera, snipnes ich ....
    • Kemperi su vsade, toto nie je chyba hry. V novom CoD sedia v kazdom zaprdenom rohu (tam nemaju strechy :D ), to je proste easy herny styl, ktory hraci miluju.
    • Jakozto BF veteren bys mel vedet, ze BF zacinalo bez singleplayeru. Cpou ho tam jen pro retardy nebo ja nevim. Ja ho treba ani nespustim, proc si kazit zazitek?
      • cr8gg
        ja ho hral abych si odemkl zbrane do MP .... ver mi, ze kdyby se tam nic neodemykalo tak ho taky nehraju
    • Jen poznamka ke kemperum. Tohle bylo uz v BF3, to nemuzes svalovat na autory.
      • cr8gg
        Ano muzu, pokud je z 20 baraku na mape pristupnej vnitrek kazdyho z nich + jejich strecha .. tak to muzu svalit na autory... navic strecha kam se da dostatjen pomoci vyskoceni z letadlanebo helikoptery, nejsou tma zadny vytahy, zebriky nic.. takze ty jako normlani clovek nemuzes z ty strechy nikoho sestrelit
        • Airburst.
  • Whoossain
    Včera jsem se tu pohoršoval nad výslednou známkou a dneska jsem si konečně přečetl celou recenzi. Nedá mi to, abych se nzeptal, jakou hru jste to vlastně hráli? Protože ještě předevčírem (11. 11. 2013) večer hra padala tak ze 75%. A to ne jenom mě, ale i ostatním členům teamu (2 ze Slovenska, 1 ze Švýcarska). Takže se rozhodně nejednalo o nějakou lokální záležitost nebo chybu 1 serveru. hra nám padala na přeskáčku na mnoha serverech. O příšernym lagování na většině z nich ani nemluvě. Včera večer byla situace trochu lepší, nicméně i tak každýho z nás potkal za 2 hodiny, co jsem hrál, minimálně 1 pád hry. Hráli jsme v šesti lidech. Takže přesvědčování čtenářů o tom, že DICE něco opravilo, jsou jednoznačně lži. DICE sice pracuje na opravách serverů, patch pro hru ale žádnej nevyšel a zatím ani není jasný, kdy vlastně vyjde. Dál se chci pozastavit na recenzentovym rozjuchanym nadšenim ze zbraní. Můj dojem je zcela opačnej, zvlášť těžký zbraně (.50 kulomety, vulcany, těžký kulomety u taqnků atd.) jsou zoufale núčinný. Stejně tak mají nízkej dmg ostřelovací pušky. Oproti tomu jsou neuvěřitelně účinný pistole, kdy stačí k eliminaci nepřítele jenom 2 zásahy. Regtistrace zásahů jako takovejch je další naprostá šílenost (a další vyložená lež v recenzi, neboť chyby nebyly v žádnym případě opravený). Stále se stává, že hráč dostává zásahy i když se skryje za masivní překážkou nebo je už dávno za rohem (opět testováno dnes ráno, tedy už po vydání recenze - katastrofa). Oproti tomu řada zásahů, který hráč udělí nepříteli, se vůbec nezapočítá. Mnohdy se stane, že i při zahájení palby do zad nepřítele se on otočí a zlikviduje vás dvěma zásahama při palbě od boku. Můžu s klidnym svědomim říct, že do dnešního rána včetně není hra v takovym stavu, aby se nechala plnohodnotně hrát. Já sám už skoro 2 týdny potim u BF4 krev a tolik sprostejch slov, co jsem za tu dobu použil, jsem nepoužil už hodně dlouho.
    P.S.: Můžu uklidnit ty, kteří si myslej, že opravený byly přednostně chyby u majitelů premium účtů. Není to pravda, sám jsem si bohužel tenhle účet pořídil, takže můžu s klidnym svědomim vyvrátit, že by pro nás vyšly jakýkoliv opravy. Je to zkrátka pořád stejně na ho*no, jako při vydání...
    • Nesouhlasím s tebou. Podle mě si jen stěžuješ, že ti něco nejde a musíš si to neobjektivně vybíjet v diskuzích. Začal jsem hrát Bfko ihned po vydání v ČR a za celou dobu mně spadlo opravdu jen párkrát. Podle mě je typické pro hru, že v začátku obsahuje pár bugů. DICE pracuje už na opravě a říkat nějaké nejasnosti je podle me špatně. Žádný vývojář nemá přeci zájem neopravovat chyby a dřív nebo později prostě budou muset s chybami něco dělat. Jinak během hraní jsem neshledal, že by někdo měl problém s těžkými kulomety nebo odstřelovačkami. Většinou úmrtí u mě je způsobená právě lidmi, co je používají. Zrovna těžké kulomety jsou hodně účinné na dálku.
      Jinak Bf 4 pokládám za opravdu nejlepší FPS. Pokud to srovnáš s CoD: Ghost, tak Bf 4 je v nebi. Pokud všechno opraví a opravovat budou pravidelnými patchy, jako to dělali u trojky, tak se nemáme čeho bát a do Vánoc tady máme opravdu krásnou a povedenou hru.
      • Whoossain
        Dobře, tak ať mi dají hru a já jim ji do vánoc krásně zaplatím. Pokud platím plnou cenu hned, tak chci i hotovej produkt hned. Další věcí je tvoje tvrzení, že ti hra spadla jenom párkrát. Nemůže to být pravda, hra padala a padá jak na straně uživatele, tak na straně serveru a to ve velkym množství případů. Jak jsem psal - hru hrajeme ve více lidech, všichni jsme na TS, každej máme jinou setavu PC, spousta z nás dokonce hraje z různejch zemí Evropy. Střídáme různý evropský servery a všichni máme napsrosto stejný zkušenosti. Takže neříkáš pravdu nebo nehraješ často a měl jsi při pár připojeních zkrátka kliku. O slabý účinnosti zbraní nemluvim opět jenom já, zkušenost máme zase podobnou všichni v teamu. A nejen my. O problému existujou diskuze na různejch fórech a´t už přímo na battlelogu nebo jinde. Doporučuju si pročíst řadu článků o chybách BF4 třeba na bfcentral.com...
    • +1 a to mám za sebou skoro 70h... Je to běs :/
    • Slabé účinky zbraní byl podle mě problém už ve starších Battlefield 2 i BC2. A situace, že někomu pražíš do zad, on se otočí a sejme tě jednou ranou rovněž. V tomhle mě vždy Battlefield hry trochu štvaly, ale na druhou stranu v CoD je to zase druhý extrém - někoho zabít je naopak až moc snadné.
      • Whoossain
        To ale neznamená, že to je v pořádku, že? Člověk by očekával, že to je chyba a jko takovou ji někdy odstraněj. Zvlášť, když hra dostává nadprůměrný hodnocení. Pokud je to ale nějak featura BF, tak ať to napíšou. Ať dají do reklamy "nepřítele nezabijete ani při střelbě do zad" a já si to nekoupim. Protože budu vědět, že to je trademark BF, kterej se mi nelíbí...
      • cr8gg
        kej ale po zasobniku z kalachu by enemylehnout mohl ze? zvlas kdyz jsi metr od nej :)
        • To bez debat.
    • cr8gg
      +1 :) ... hlavne proc by meli mit premium hraci prednostni patche? .. jak by si tohle mohl nekdo myslet vubec? :D

      PS: hlavne me sere, ze v poslednim podcastu rikali, ze FPS hry recenzuje clovek co to bezne hraje (v pripade BF serie to hraje uz par let) a pak sem hodej takovouhle hovadinu s hodnocenim 8/10 ..

      Also... hra jede i na slabsich sestavach? seriously? .. kazdej koho znam musel bud kupovat new kartu nebo ramky aby mu to aspon nak jelo ...
      Aleši sorry ale bud jsi byl pri psani recenze uplacenej nebo na drogach, jinak to vysvetlit nejde
      • Whoossain
        Pokud jde o samotný PC, tak tam těžko soudit. Hra je po technický stránce tak v háji, že sei myslim, že se to může chovat rozdílně i na 2 shodnejch sestavách a ovlivňovat to bude třeba jen různej nainstalovanej SW. Já osobně v tomhle směru problém nemám, hra mi běží ve full HD na ultra nastavení po většinu času velmi plynule. PC je 3 roky starý, jenom GPU jsem měnil loni touhle dobou. pochopitelně občas se vyskytnou nějaký framedropy, který ale přičítám právě technickýmu stavu hry, protože se objevujou na různejch místech za různejch situací.
  • Velení, žádám o munici, přepínám –Negativní vojáku, teď nestíháme. Žádám funkční opravy –Negativní. Žádám o přidělení k četě –Negativní. Žádám o smysluplné upgrady, ne ruletu –Negativní. Žádám o vypnutí debilní konzole –Negativní. Žádám připravit terén proti zasekávání –Negativní. Žádám méně imbecilní spolubojovníky –Negativní. Žádám opravu spojení, často vás neslyším –Negativní. Žádám o hratelný zážitek –Negativní...Kurva tak ať to aspoň funguje jako předtím –Negativní. Sakra tak si tam na velení polibte p***l –Rozumíme a končíme vojáku, hodně štěstí a bůh tě provázej u pátého dílu *1*
  • Jediný důsledek toho čekání je ten, že EA teď ví, že může vydávat nehotové hry a že jí to projde. Je to prohra všech hráčů.
    • moment, ale tohle dělají už několik let a nic se nemění, hráč si buď zvykne....nebo si zvykne
  • Whoossain
    Za 8? Děláte si kozy? Dva tejdny po vydání je to plný chyb, padá to častějc, než listí v tomhle ročnim období a je to téměř nehratelný kvůli totálně zprasenýmu netcodu a dostane to 8? No tak to mě po*er holý záda...
    P.S.: A to to řkám jako fanoušek FPS z prostředí současný armády a hráč BF3, kterej tam má nahráno víc, jak 1100 hodin!
    • Vzpominate si, když na games.cz dali Gotham City Impostors 3/10 jen proto, že měli se hrou technické problémy?
      • Jack1947
        Jo, to byli casy ? *7*
    • [rejp]U Army to tu lidem nevadí ani rok po vydání *15* [/rejp] Jako je to průser, ale vy se z toho magickýho čísla prostě poséřete, ať je jaký je. V textu je zmíněno vše, tak o co jde. Jak pak bude recenzi 5/10 vnímat někdo, kdo si to přečte za měsíc. Paradoxně čím víc patchujou, tím hůř mi hra jde. Po vydání šlapala jak hodinky, teď s posledními patchi začala padat. Aleš v textu vše vyjasnil a kritizovat se nebál, tak co řešit. Příjemnej večer všem a bacha na žilku, není to zdravý. Stejně pochybuju i o tý fekální masáži :)
  • LuckyBaal
    A dost tohleto! Tak kolik jste dostali? ,,Single player je zde jen do počtu'' a to vaše odpuštění bugů je taky někam (do nebe určitě ne) volající.
    • Jack1947
      Jenze SP je jen do poctu, na druhou stranu uplne ho vypustit... by se take nemelo. I kdyz neni nic moc co hodnotit, horsi nez minule a s vice efekty.
      • LuckyBaal
        ale mě nezajímá, že je do počtu. Mě jde o to, že říkali jaká to bude bomba atd. Trailerů na to bylo hafo a teď tohle?
  • Je dobré obhajovat hru kde odflákli SP tím, že vlastně do hry nepatří *15* Asi tak jako dát na auto dva výfuky, jeden ucpat a říct, že von je tam vlastně jen tak navíc. Beru to z pozice lidí, kteří třeba kupují hry jen kvůli singleplayeru, na světě ti co mají konzole nejdou po hře jen, že je tam multiplayer ať mají PC, nebo konzole. Pokud ho tam dám, udělám na to marketing jak magor na steroidech a navnadím na to hráče, kteří třeba byť zdá se to hloupé koupí nový PC právě kvůli next -gen zážitku, myslím, že hra by měla být za to po zásluze v recenzi potrestána. To, že to někdo bude číst za měsíc, nebo dva je irelevantní, protože SP bude vždy krátký a k ničemu. Proč neděláte u takové hry SP a MP recenzi jako to bývalo kdysi u podobných her? SP recenze by měla 5 vět, hodnocení 2 za vizualizaci a nedoporučujeme koupit pouze pro tuto možnost hraní a hotovo. Děláte z lidí stejné blbce jako dnešní vydavatelé. Mluvím i za sebe, ja naštěstí dostal brzy rozum, ale starý PC 5 let jsem chtěl nahradit novým právě kvůli titulům jako CoDGH, BF4, Watch Dogs a teď jsem rád, že jsem si koupil stařičkou konzoli a dostávám se k titulům jako GTAV, The Last of Us. Uncharted, Red Dead Redemption apod....to jsou pro mě hry zábavné a vyrobené s opravdovou chutí a láskou k tomuhle průmyslu. Věřím tomu, že spousta lidí je v obchodě, teď vidí ty obrovské plazmy kde běží hype trailer BF4 teď pod tím to vidí v regálu, o hře třeba netuší nic, ale má nový pc a chce si to koupit a pak to doma pustí *10* Neřeším zde číselné hodnocení, řeším tu to, že někdo pořádně odflákl recenzi tak, jako někdo odflákl dle názorů tuto hru a poslední dobou mě vaše recenze opravdu zaráží a recenze od vás už nečtu tak často jako dřív. Věřil jsem, že next-gen nebude pouze nové nastolení vizuálního pojetí her, ale čekal jsem, že konečně zase příjde doba byť menšího počtu her, za to výborných, snad se někdy dočkám....ja osobně next-genu jako celku dávám ještě nějaký rok se nadechnout, protože milióny výbuchů a grafické orgie na 5hodin mi nestačí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit