Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim pomůžete my obrat te se na fb filip hungary děkuji
  • ahoj chtěl bych získat v btf4na psp3 luk ale nevim jak a kde se spustí mise phantom sou ty mapi placený nebo se daj spustit normálně děkuju za rady??
  • Ako sa prosim vas da znicit ten vrtulnik ked sme vsetci na lodi a neda sa zostrelit. A lieta popred nas
  • nechápu jak můžete dát této Zabugované hře, která ani nereprezentuje Battlefield, ale lačnost EA stále po více a více penězích 8 a hře která se snaží být realistickou, ale bohužel jí to moc nejde 7 a ještě jí říkat nepříjemné věty vy fanboyové a nadržovači americké společnosti, která by za tohle měla skončit.

    Klidně se do mě puste, ale to co jsem zde řekl je můj názor a nikdo o něj připravovat nebude.
    Stojím za ARMOU 2 a jejími vývojáři, kteří se narozdíl od EA aspon snaží.
  • prosim poradte nekdo spustim hru a objeví se:neplatná licence.kódové označení důvodu=missing dll atd.
  • ne
  • Chci se zeptat kamarád ma battlefiled 4 na ps3 a ja si chci koupit na pc budem moc hrat spolu pres multiplayer?
  • komu není rady, tomu není pomoci, taK si něstěžujte když jste blbí.....já si to koupil až teď po roce vydání, za 1/3 ceny (400 kč) a jako více méně už opravenou hru, takže jsem se ušetřil zklamání, že hra po dvou hodinách vydání není uplně dokonalá a je vydána se spoustou chyb (protože distributor tlačí na vývojářské studio, protože zákaznící (vy) jsou nedočkaví a už si chcou hru zahrát), takže ve hře sleduju už jen to lepší, a rozhodně nemusím litovat nějakých vyhozených peněz....a je to váš problém že jste si ještě nezvykli na to že v dnešní době, jsou kvůli vašemu tlaku vydávány hry co nejdřív a proto je v nich spousta chyb...mužete taky distributorům napsat ať nespěchaj a že si na každou hru počkáte o 5 let navíc, než hra bude v absolutně dokonalém stavu
  • DALSI CESKY RANKED SERVER, PODTE NAM POMOCT PODPORIT!
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/cs/servers/show/pc/322cae7d-450c-4fd3-b523-08a5b66e47c4/CZ-SK-Ghostbusters-cz-Locker-24-7-1000-Tickets/

    CZ/SK | Ghostbusters#cz | Locker 24/7 | 1000 Tickets !!!
  • Tak od BF4 sem čekal teda víc. Jediné co mě potěšilo je ten commander mod. Jinak nic, ale většina tu říká (i já) , že je lepší hrát starší BFka. Ten SiglePlayer je fakt hrůza, ale mulťák ještě de. No uvidíme co ještě vymyslí v BF5 (jestli vůbec vyjde). *6*
  • hra odpojena neco se pokazilo,hlasky tohodle typu me dojimaj,proste vysrana hra,hra odpojena vysral se nam servr a admin se nam nakojil mleka od sve skurvene mamka
  • *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* dobrá jak v kampani a multák *4*
  • Vsimli jste si, ze EA vydava uz jen nehotove alfa/beta verze her ? Ihned po vydani vydavaji nekolik datadisku, takze vysledna hra je vlastne dodelana (opravena), az po cca roce a nekdy ani to ne.
    Stejna situace je i se Simcity, kde do dneska nefunguje presun penez a spoluprace mezi mesty. A oni neustale vydavaji nove datadisky, aniz by opravili zaklad hry. Tento BF4 je uplne to same, vydali nedodelanou sracku, ktera se mozna nikdy neopravi, a jestli ano, tak celkova cena hry bude 400% nebo vice diky datadiskum.
  • Já jsem fanda Battlefieldu a musím říci že jsem hrál všechny díly. Battlefield bad company2 je nejhratelnější díl. A battlefield3 mě nějak nezaujali, tak jsem se těšil na BF4, a když už jsem si je koupil stálo to za h****o stejně jako trojky ! Tak jsem šel do Cod ghost, a ještě větší hovadina. Takže jsem zůstal u Bf2 a ostatní díly bf mi jen tak leží na stole !
  • Doufal jsem v zázrak,bohužel nepřišel.Opět vyhozený peníze!Zásahy za zdí,střela z tanku na tři metry soupeře nezneškodní,granátomet k smíchu,atd,atd....od týhle firmy už nic!
  • Aha takze to rozmazavani obrazu u meho BF4 neni nahoda! Vcera jsem myslel ze me to delaji Beta drivery nebo mam moc taktovanou GPU...BF4 jsem si koupil, pretrpel jsem zacatky a hraji velmi stridme. U BF4 jsem koupi temer tyden zvazoval, BF5 si ale uz nekoupim, ne proto ze by me hra nebavila ale abych plati 1200Kc za neco co tyden po vydani neslo ani pustit (autorovi recenze z posledniho Levelu vazne zavidim a naopak nechapu co on nechape nas kterym to dloho nebezelo, o histerii nemuze byt ani rec!). Priste si Vazne pockam... dvakrat nestoupis do stejne reky....
  • Jack1947
    A po precteni clanku v novem Levelu by se mohlo stat/stane ze SP uz treba se nedockame a mozna to bude dobre je to zbytecna prace a malokdo o to stoji a pak kde bude ten hate. *15*
  • Co? Singleplayer je zde jen do počtu??? Vždyť je to díky Frostbite 3 enginu jeden z nejlepší FPS sigleplayerů, který sem kdy hrál? O 90% lepší než současný COD Ghosts....
    beh *16*
  • tak to je špaténka, rychle řekni tatínkovi, ať ti koupí nový komp a tento zrovna vyhoď
  • 4/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit