Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uchcávám *1* *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ&feature=share&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
  • trolo
    este som zabudol dodat ze hra ma kvalitny netcode. 100x vylepseny od BF3 - http://i.imgur.com/9DtyXjm.gif
    • to je next gen netcode, tomu nerozumis
    • No tak samozřejmě - Za nás v DICE můžu říct, že ho BF4 má vylepšený alespoň stobilionkrát na x20cátou, protože na tom pracovali ti naši nejlepší z nejlepších zlepšovačů a vylaďovačů (třeba syn synovce našeho uklízeče Miko Skübannen, setřenice Gudrun Läggmeister a ostatní špičkový odborníci z našeho teamu pro síťovou hru, kteří to dlouho a dlouho ladil a bylo to samozřejmě naší naprostou prioritou, po zkušenostech z BF3 jsme se poučili a chtěli hráčům nabídnout kvalitu, jak jsou u nás zvyklí. Nainvestovali jsme do toho veliké peníze, takže to opravdu stojí za to. Bohužel se nám do toho trošičku zamotal náš druhý špičkový team naprostých odborníků, který se zabívá průstřelností materiálů a fyzikálními vlastnostmi. Oni jsou tak úžasní a byli tak nadšení a kreativní, že nám udělali průstřelné úplně všechno, což nyní hráče trochu mate, považují to za lagy a chyby, protože občas jsou ruční zbraní průstřelní i samotní hráči a ocelové sloupy a tlusté betonové zdi. Já ale myslím, že jsem ukázali naši nejvícnejšpičkovější technologii, dali jsem hráčům to co chtěli -můžou si prostřelit všechno a všude. To má dneska málokterá hra, a já bych tímto chtěl nám všem v DICE opravdu pogratulovat, hlavně teda Larsovi, tolik kreativity, to prostě klobouk dolů, zase jsem předběhli dobu a už se těšíme, co dál připravíme hráčům na bojišti...Tack för er uppmärksamhet
      • Jo a jestli náhodou něco prostřelit nejde, nebo přes něco nejde střílet, tak se prosím vás nebojte, my to v dalším patchy opravíme, znáte nás, my jsme na patche ten úplně nejvíc nejlepší team. Děláme na tom dnem a nocí, už-už to vydáme, jen jsme teď v patchy našli takovou malilinkatou chybičku -když vystřelíte raketou FIM-92 Stinger do vzduchu pod úhlem 63,25stupňů, a někdo ze spoluhráčů zrovna vylézá z vody a šlápne na M18 Claymore -tak se zhroutí vesmír. Ale to je myslím jen drobnost, kterou pak opravíme naším dalším patchem, který postkytneme v co nejbližší době, jen co projde certifikací přes naše nejlepší lidi pro testování kvality ve Stockholmu, v čele s Erikem Pacckalëm. Jo a ještě je potřeba kulaté razítko z EA, to taky trvá.Uvidíme se na bojišti, död av civila
  • Ronox
    Původně jsem chtěl přijít hájit čtvrtej díl. Do včerejška jsem nahrál nějakých 40 hodin v MP spolu s kamarádama a jako nějaký pády hry byly, ale nic tak otravnýho, tak jsem si říkal, že patříme mezi ty šťastlivce, který nemají moc velký problémy, ale co se začlo dít včera? Od včerejška nás to každých deset minut vyhazuje s crashem na plochu. Systém jsem projel veškerejma appkama na pročištění, BF4 jsem znovu stáhnul, zkoušel klasickou 32bit verzi a nic! Připojím se, zalaguju, vystřelím a crash s chybovou hláškou bf4.exe. Dám tomu čas do zítřka než vyšlu hněv spravedlivého na technickou podporu což mi stejně nepomůže, ale jedno je jistý. Za tohle může to deb-i-lní přetahování se s Activisionem a vydat hru dřív než CoD na úkor stability. Já teď hodnotit nebudu číselně, protože jsem furt nasr-a-nej, ale jinak jsem si těch cca 40 hodin fakt užil. Hloupoučkej single player jsem rychle přejel a beru to, že je to fakt věc navíc. Dřív série SP vůbec neobsahovala až pak s BC odnoží to přišlo a pak chuť EA nakopat pr-dd-el Acti ikdyž proč nakopávat zadnici někomu komu ten produkt už umírá a musí fejkovat sales. Do neděle bych se s 8/10 klidně ztotožnil, protože ten MP nás fakt chytnul a přitáhnul staré kámoše se kterýma jsem dřív pařil CS a BF2 na lankách, ale po těhle trablích hodnotím jednoduše: NEKUPOVAT! Prostě si počkejte. Jestli chcete zábavnej multiplayer, který vám vydrží hodně dlouho, tak si chvilku počkejte a já doufám, že kluci v DICE makaj jak uhrovatý a že se jim pod prstama kouří, protože je jako firmu mám rád a věřím tomu, že oni chtěli čas navíc.

    Tak emoční výblitek ukončím a půjdu se vrátit k nervům u Super Maria :D
    • Tak já to střízlivě hodnotím tak, že si počkám tak 6 měsíců, než si hru koupim. Snad bude verze se všemi DLC.
      • Ronox
        Do doby kdy budou vydávat DLC v rámci Premium programu, tak živo na serverech bude .. pak očekávej klasicky BF5 nebo momentálně plánovaný Battlefront.
  • Zajímavé je podívat se na metacritic.com. Průměrné hodnocení magazínů je 83%, ale hodnocení hráčů jen 6,3.
    • Hodnoceni ctenaru na metacritics nekdo jeste bere vazne? Na tom neni nic zajimavyho. Dik tam lidi bezne davaj 0 kdyz je neco nastve a je uplne jedno co si hra zaslouzi ve skutecnosti.
      • Zayl
        Máš pravdu v tom že některé ty hodnocení jsou na hlavu a lidi zjevně ve škole nikdo nenaučil co to je stupnice a jak se používá ... ale na druhou stranu to balancuje ty marketingové 10ky co si tam vydavatelé a vývojáři rádi sami dávají.
      • spook.y
        No rozhodně je poslední 2 roky k uvěření více než od časopisů a webů ! Jako když tam dá někdo 0 tak jsou tam lidi co tomu dají 10 jen proto že je to jejich oblíbená hra. Pak se to krásně hodí do průměru a je to lepší než od webů. Krásný příklad je ROME II. To já moc neberu v potaz recenze od webů a radši si přečtu co tam píšou lidi.
    • Whoossain
      Ta šestka je z mýho pohledu adekvátní. Vzhledem ke stavu, v jakym se hra aktuálně nachází. Hra má v mlutiplayeru velkej potenciál, ze kterýho budou moct hráči těžit ale až po odstranění chyb. A na rovinu - můj odhad je (alespoň dle zkušeností z BF3), že ty nejzávažnější chyby se budou odstraňovat minimálně půl roku. A to je třeba si uvědomit, že BF4 je po vydání v mnohem horším stavu, než bylo BF3. Musí se i počítat s tím, že po vydání prvního patche se sice některý chyby odstraní, ale jiný se zase vytvoří. I to se dělo takřka s každym patchem u BF3. A tady si myslim, že to nebude výjimka. A nezpomeňme, že nejspíš přijde na řadu i "oblíbený" upravování chování jednotlivejch zbraní...
  • já od spuštění BF4 přes VPN sem hrál až do toho to týdne naprosto bez problémů , a to že patch by měli dostávat hrači premium o něco dříve to už je fakt moc. vylízaný palice jsou tady to by napadlo jenom uplnýho vola . *8*
  • Zase milion prispevku od lidi, co nevedi, ze existuji i dobre hry, ne jen CoD a Battlefield.
  • Keyz
    Čekal jsem větší rozdíl v hodnocení oproti COD. Co jsem koukal jinde SP mají obě hry na prd v MP je lepší BF. Rozhodně technicky a ten rozdíl ho hodně velký.
    • Jack1947
      Sp zle, jenze BF bylo o chlup slabsi... SP se preci nehodnoti. *3*
  • Kvůli nadměrný zabugovanosti se z toho stala nejvíce frustrující hra roku. Singl má sice jen 5 hodin, ale ty bugy, na který za tu dobu narazíte, jsou na přesdržku.

    To, že nepřátelé vydrží na nejvyšší obtížnost hodně beru, ale když jim pod nohama přistane raketa z RPG a oni do mě dál vesele pálí kulky... tak co to jako kurva je? S umělou inteligencí, ať už nepřátelskou nebo přátelskou, si DICE taky nedali moc záležet. Pokud budou v kampaních pokračovat, tak by si na AI příště mohli najmout někoho z Monolithu či Guerilly, stopro se jim to vyplatí.

    S filmovostí kampaně (jak sami DICE řekli, že tím chtějí jít ve stopách COD) to dost přehnali. Ty rádoby cool scény jsou tak absurdní, že se u mě facepalm dostavil hned několikrát (počáteční pád celé továrny, hl. hrdina zaseklý autem na mostě, demolice přehrady).

    Němá hl. postava už dnes taky nikoho nezajímá, co je to za vývojářskou nemoc nevím. ... Jo, jednou se mi dokonce stalo, že jsem umřel, když jsem přeskakoval překážku... pěkný bug, k mé nasranosti nahrávalo i to, že checkpoint byl hooodně daleko, takže procházet celou tu část kvůli takový píčovině bylo moc fajn.

    Teď pozitiva, protože napřed vždy přichází negativa, pokud je jich víc, že. --- Vypadá to pěkně, to je fakt. Se svým enginem DICE, na rozdíl třeba od takových Infinity Ward, umí. Dobrá optimalizace, pocit ze střelby a pěkný lokace. Jiný pozitiva už mě nenapadají.
  • regant
    ach "staré" dobré fpska bez lvlování, attachmentů, skinů na digitální hodinky a "ultrarealističnosti"... tam se nic neřešilo, prostě člověk vzal 9 originálních zbraní najednou, zastrčil si je za spoďáry a kosil nepřátele minigunem... doufám, že přijde UT 4
  • Mám dotaz:
    recenzent hovoří o updatech a opravách...teda ještě včera jsem to hrál a dvakrát mi to spadlo a zvuk stále v některých mapách nefunguje...a to nejsem sám...nejsou to náhodou výhody pro lidi s prémiem? že jako ti dostanou patch dřív? to není úplně milé, mělo se jednat o herní obsah, ne opravy chyb :D
    • To si nerob ani srandu ze premium ucty dostanu skor patch. Tu uz akakolvek zabava konci :)
      • Já nevím, prémka mají mít všechna DLC zdarma a o týden dva dřív, ale s tím patchem si nejsem jistý, protože má být implementován dnes a pak jsem někde četl něco o tom, že to možná bude až další týden...ale autor říká, že už to tam dávno ládovaly a napravily....já žádné nápravy a změny neviděl a furt to blbne
        dnes má být maintenance nebo už byla, tak nevim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit