Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto souhlasím. Takovím hráčům bych nejraději dal pár facek, protože výhradně oni můžou za to, že vychází nedodělané paskvily. Kdyby hráči nedodělané hry odmítali, situace by se velmi rychle zlepšila.
  • Kdyz je tam clovek s Iglou co hlida vrtulniky tak umre od vrtulniku jako prvni. Hned po nem pak umrou vsichni ostatni a protoze jsou to kempri tak umrou znova a znova a znova a znova...
  • Do vánoc že budou nedostatky vychytané? Vy asi víte kulové o hrách, že? Možná do vánoc 2014...
  • trolo
    prilejeme do kotlika:
    http://www.youtube.com/watch?v=-Kaw3kj_ZGU

    http://www.youtube.com/watch?v=Qu09XFqRYmE
  • trolo
    minomet, airburst, commander tomahawk, helikoptera, snipnes ich ....
  • trolo
    a na to si prisiel kde ze to ma server hit reg? nema. pouziva client based hit reg a preto to je taky fail.
  • Ronox
    Taky pravda .. ale tak třeba bratránek (11) má výchovu: Po škole přijde, udělá úkoly a fičí ven a večer hraje. Chytil se docela živý party a to je podle mě základ. Já sám s ním pařim Mortal Kombat, když přijde stejně jako se mnou pařil strýc MK3 na PSone :D Jen ty Heroesy 3 ho nějak nechytly :D
  • Ono je sedět a sedět. Dřív jsme kromě sezení u PC dělali spoustu jiných věcí, dnešní děcka neumí často ani kotoul a vnímají svět pokřiveně, ale to už jsme jinde.
  • Ronox
    Kupte mu to až na Vánoce. V tu dobu budou nedostatky vychytané předpokládám a ano kampaň příběhová stojí za starou belu, ale v jeho věku bude rád i za to málo. Jak píše Predator měl by dělat něco jiného, ale tak je to na Vás :) Já sedím u her už od malička, kdy byl Super Mario v každé domácnosti a troufám si říct, že mám úspěšnou práci, dobré kamarády a hry jako koníček.
  • Pokud neřešíte kvalitu hry (která v období Vánoc už snad bude opravená), je to zcela na vašem uvážení. Pochybuju že ve hře bude něco citově hlubšího co by oproti BF3 mohlo Vašeho syna narušovat víc. Pokud jste si jistá, že syn už teď není negativně ovlivnění násilím z BF3, nevidím důvod mu odpírat BF4. Každej malej kluk si odjakživa rád hrál na vojáčky a to už v útlejším věku. Je pravda že když si hraje venku je na čerstvým vzduchu (tedy pokud nebydlíte ve smogové zóně), vynakládá fyzickou aktivitu a pravděpodobně i trénuje komunikační schopnosti v "řízení týmu" (to může i v BFku přes mikrofon), ale zase se mu tam může něco doopravdy stát. Na druhou stranu ho hraní válečných her třeba časem (až bude samostatnější) přivede k Airsoftu/Painballu a to je celkem hodně náročná aktivita, v případě Airsoftu klidně celovíkendová, bez maminky,v lese,pod širákem a jenom s jídlem co unese.
  • Vy jste asi nečetla diskuzi, že? Na zdejší hodnocení se nedívejte, ta hra se absolutně nevyplatí kupovat, kampaň nic extra a zabere pouze 8 hodin času. Pokud dítě hraje MP (pominuli, že 13ti letý kluk by měl dělat jiné věci, než sedět u BF jinak dopadne v životě špatně), tak ten je zabugovaný, plný chyb a je to navíc spíš takové BF 3.5. Stejně tak nedoporučuju kupovat nové Call of Duty Ghosts. Ať si ty hry zadarmo stáhne, za ušetřené peníze si kupte něco pěkného na Vánoce.
  • Ze zvědavosti jsem včera zkusil fps, s GTX770 FHD vše na max vč. MSAA !, mi to házelo 60fps (vsync on), při akci na otevřené velké scéně to padalo ke 40ti fps.
  • Synator chce tuhle hru k vanocum, ale je mu teprv 13, dovolila jsem mu hry co jsou od 16 (takze BF3 hraje), ale tahle je az od 18 pritom mi pripadaji stejne. Mam mu to koupit nebo to pro 13ti lete dite neni vhodne?
  • přsně tak...měl by, sami autoři doufají, že by to měl opravit :D to není moc pozitivní :)
  • hm, az za par mesicu vypnou servery tak co pak? Stejne tak drtiva vetsina hracu prejde na bf4.
  • Jack1947
    Ne ve vsech pripadech ale, nekdy je to i naopak.
  • zajímavé, že s platbou nečekají a hned chtějí produkt zaplatit. Pokud tobě nevadí, že si ji koupíš nyní za plnou cenu, která je údajně nehratelná a třeba dejme tomu, že nějaký měsíce bude mít problémy a někdo jiný za ty měsíce půjde a koupí ji levněji a bude moct začít hrát ve stejnou chvíli jako ty i když sis ji koupil už dávno tak je potom něco špatně a nemá celá tahle doba vypadat tak, jak vypadá. Není to jenom v hrách a není to jenom o této hře, je to o tom, že dnes je mnoho prodejců co prodává něco, co nemá ani poloviční hodnotu a jsou tu lidé jako ty....kteří řeknou, ale vono to zas tak špatný není.....pak nám nemají servírovat jenom nedodělky a vydělávat na tom, že vydávají DLC, které je v podstatě vždy nějaký patch....jediný co ty a podobní udělají je to, že jim platí další peníze vlastně za opravu, takže ve finále tě třeba hra stojí 3x tolik....a takových je hodně co musí mít každé DLC a ono to krásně pokryje další rok práce na opravách
  • Whoossain
    Při jakejch pádech? V recenzi se jasně píše, že hra už nepadá!
  • 1700 za FPS hru je pořád dost, teď se dá sehnat BF3 s premiem za 300-500kč, to si raději ten rok počkám a vyhnu se bugum a zpožděným patchum
  • Jack1947
    Neni zly no, otazka je zdali to bude stat jeste zato. (pripadne bugy a patchem proplaceni budou taky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit