Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Protože když za někym běháš, tak nemůžeš střílet přes mířidla třeba? Krom toho na takhle krátkou vzdálenost je přesná střelba nesmysl. Staneš se nemobilní snadnej cíl, zbraň ti zakryje obrovskou část obrazu atd. V podobnejch přestřelkách je nemířená střelba od boku jediná možnost. Bohužel BF jde na věc od lesa a sníženou přesnost takový střelby ještě doplňuje příšernym netcodem, kterej snad u každýho jednotlivýho výstřelu losuje, jestli ho zaznamená jako zásah, i kdyby byl sebepřesnější...
  • Whoossain
    Zásahy za zdí/překážkama pořád stejný. Neregistrace zásahů pořád stejná. Přidali bug s takovym podivnym rozmazánim obrazu při pohybu postavy (hodně se řeší na fórech). Zvuky pořád vypadávají, zkrátka neopravili nic. Opět - nemluvim jen ze svý zkušenosti, ale tlumočim i názory zbytku lidí, s kterejma jsem včera hrál a mluvil na TS. A to, že ti to stačí je sice pěkný, ale uvědom si, že ne každej si to koupil kvůli tomu, aby si párkrát za tejden odehrál nějakou tu hodinku a byl vyplesklej z toho, že spadne mrakodrap. Já si hru koupil kvůli tomu, že DICE lhalo o tom, jak na hře spolupracujou s uberhypermegaprogamingovym top teamem ze Švédska, aby byla hra hratelná i soutěžně a aby byla pro kompetitivní hraní přívětivější, než předchozí díl. Kvůli tom jsem si hru kupoval já. A kupoval jsem ji v předobjednávce stejně, jako zbytek lidí z teamu, aby jsme měli co nejvíc času naučit se mapy, vyzkoušet zbraně atd. A tohle jsme dostali. Naprosto nepoužitelnej klon CoD, kterej je navíc zabugovanej tak, že řada budgetovek je na tom mnohem líp. Až mám pocit, že samotná hra je jenom jakoby navíc a to hlavní, co nám prodali, je facebookovská placená stránka ve vojenskym kabátku a malování ve stylu Windows painting. A pak si ještě přijdou velevážení herní recenzenti a tomu bazmeku rozdávají osmičky a dvítky a rozepisujou se o tom, jak super never seen b4 střílečka to je. A podle toho si řada lidí vybírá, jestli si hru pořídí nebo ne. Hnus...
  • Proc ku*va lidi strili od pasu? Tady nejsou na divokem zapade pici, tohle je Battlefield!
  • A co se tyce te registrace zasahu, tak dnesni patch opravoval ztrátu packetu a tim uz by to mělo byt vyresene.
  • Nejsem zadny fanboy, EA vubec nemusim. Ale to, ze na forum pisou jen lidi co si stezuji neznamena, ze to kazdymu nejede a mají s tim všechny problémy. Spis je to tak, ze většina lidi v klidu hraje, občas jim to padne, ale neresi to tolik jako chronicti hateri co musí spamovat fora EA a battlelogy jak to jen jde. Hral jsem asi 5h s novym patchem, nejcastejsi druh crashe (pad hry se zaseknutym zvukem) jsem nemel a to se mi predtim stavalo hodne často a ze by pridal nove chyby, tak to teda nevim jake, jedine, ze by na mape zmizla jedna palma nebo podobna blbost, ktere bych si asi nevsiml. A koupi limitovane edice nelituju. *2*
  • To že ho nevykopl server neznamená že nemohl mít lagy a když má někdo lag tak to neznamená že nemůže umřít...

    Nevim, osobně tyhle videa na youtube vytržená z kontexu nemám rád, u žádného titulu. Jak řikám žádnej fanda BF4 nejsem ale tohle je o ničem.
  • takhle to fakt vypadá?? vždyť to je takový lepší Counter Strike Source, kde jsou ty obří městské čtvrti s padajícími mrakodrapy a scenériemi na které musíte několikrát mrknout abyste poznali že to hra a ne reálná fotka co se ukazovaly v preview
  • eStar
    Ale on ho nevykopl server. Spadla mu hra, a těsně před tím ještě umřel což znamená že to s latencí nemá co dělat.
  • Ne že bych to chtěl teda bránit... osobně si po předprodeji BF3 a tomu co se dělo potom si BF4 koupim nejdřív za rok...

    Ale prostě nikdo neví na jakem serveru hram, jaka byla latence, jestli nebyl zrovna v lagu... To co je na tom videu se mi děje teď v BF3 a stačí k tomu jen krátké zakolísání na serveru nebo na netu.
  • Vzhledem k tomu že mu to nakonec padlo a nevíme jakou měl latenci má to první video vypovídací hodnotu 0... Vůbec tam nejde o to že ho netrefil ale že mu to padlo.
  • eStar
    On nejen že ho nezabil, ale ani ho netrefil, i když minimálně dva zásahy z pistole šly přímo do něj. Obě videa jsou totéž, ukazují rozbitý netcode. Že se to tobě nestalo buď rád, to ovšem neznamená že se to neděje ostatním (podobně jako tomu je s pády hry).
  • Whoossain
    Kecy holenku. Konkrétně s tim, co bylo vidět na druhym videu jsem se setkal minimálně dvakrát. A první video? Nejde o to, že nemířil, jde o to, že to ani jednou neregistrovalo zásah i když ho bezesporu několikrát trefil jak samopalem, tak pistolí. A patch? zatím jsem netestoval, ale bf-blog je plnej nadávek na ještě častější pády, informací o neopravení takřka žádný chyby a dokonce o přidání dalších. To a samý jak český, tak předevšim anglický fórum battlelogu. lidi zuřej. Tak nech toho fanboyizmu, je to trapný. Ano, i já jsem ko*ot, že jsem to koupil a dokonce s Premium účtem, ale kvůli tomu, že jsem udělal blbost nebudu tvrdit, že je všechno super, abych ji zamaskoval...
  • A poměr cena/inovace je taky minimální takže bych s tou většinou brzdil...
  • 1. video - Tohle není COD, tady musíš i mirit abys něco trefil a pokud se ti nelibi ze do nekoho musíš vystřílet zasobnik aby skapal, tak jednoduse prejdes na hardcore mod. Po dnesnim patchi hry mi to ještě ani jednou nepadlo a to se mi předtím stavalo často.
    2. video - Jasny cheater. Mam rank 22 a nikdy jsem se tam s nicim takovym nesetkal.
  • No ja nevim ja si jen rikam jestli to v soucasne dobe uz neni trochu prehnane. Zezacatku jsem mel ty samy problemy co kazdej druhej a padalo to prakticky porad. Momentalne mi to pada tak jednou dvakrat za den a to bylo jeste pred dnesnim patchem takze mi to az jako takova kakastrofa neprijde.
  • eStar
    To se máš. Ale chtělo by to si uvědomit že né všichni mají takové štěstí jako ty, vlastně těch co to štěstí nemají je v případě této hry až nezdravě hodně.
  • eStar
    1680x1050 rozlišení a jak už jsem psal tak detaily na medium.
  • To že vypnou servery neznamená že tam žádné nebudo serveru přímo od nich je tam minimum...
  • eStar
    "pominuli, že 13ti letý kluk by měl dělat jiné věci, než sedět u BF jinak dopadne v životě špatně" Je 13 let nějaký hraniční věk? Já hrál CoD 1 od 14-ti a špatně jsem nedopadl. Pokud člověk bere hry jako koníčka pro volný čas tak v tom nevidím žádný problém.
  • Jak uplne nehratelna? Ja ji normalne hraju a hratelna je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit