Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romankubanektisc
    Zatím váhám, zda hru koupit. Mám vítr z toho, že to bude "přeskinovaný" Origins. Taky mám trochu obavu z toho, že svět bude ještě větší, protože v Origins byl možná až příliš velký. Chtěl jsem si hru zahrát podruhé, ale odradila mne právě ta velikost. Docela bych uvítal, kdyby ve hře bylo více bojových arén, s více propracovaný/rozsáhlejším systémem. Co se týče loďstva, je to s otazníkem, ale mohlo by to být zpestření a pokud by to vneslo do hry trochu taktizování a v lepším případě i strategie, jen dobře. Také bych uvítal, kdyby ve hře byl snadnější přístup k legendárním zbraním. V Origins jejich získávání bylo až příliš komplikovaná, až mne to odradilo a znechutilo usilovat o další.
  • triptich

    takže v podstate ďalšia klasická akčná adventúra v ubisoft štýle. kvalita štandardne dodržaná, hra nijak neprekvapí, ani nesklame. keď ju človek kúpi, vie presne čo za svoje peniaze dostane. stále verím, že sa dočkám nášupu aj v podobe wildlands 2. ja viem, je to stále to isté, ja si ale občas rád odskočím do easy sveta vyblbnúť sa.

    P.S.: asi najväčším nedostatkom posledných dvoch asasínov je práve herná značka. vydať to pod iným názvom, novou IP, nedráždilo by to tak veľmi ako tento odklon od pôvodnej série.


    a samozrejme vďaka za peknú recenziu

  • KrPa

    klasika, hra nic noveho neprinasi = 8

  • Jack1947

    Nu,  dalo se čekat že to bude spíše Origins 1,5, takže v poho dle mě 😉

  • Hodnocení 8 jsem čekal dřív než jsem na článek klikl. Sorry, ale další Ubisoft copy paste si takové hodnocení nezaslouží. 

  • schali

    Origins má právě vynikající optimalizaci. Jedná se asi o nejlépe vypadající a optimalizovaný engine současnosti.  Problém může být v procesoru, mám i7 haswell 4Ghz a bylo to na hraně, takže s čímkoli horším může být problém.  V origins jsou nějaký placený lootboxy? Sem si ani nevšiml a to mám odehraných 112 hodin. Asi nejsou k hraní potřeba:) 

  • mikezz

    Hry už moc nehrávam, občas sa ale vraciam k AC (a obom Mirror's Edge:P) Svet a atmosféra Origins sú úžasné, Ubi podporím aj kúpou Odyssey, vyzerá to fakt perfektne. Žiadna iná herná firma nič podobne (pseudo)historicky ukotvené nerobí. Za mňa gratulácia všetkým štúdiam Ubisoftu.

  • MickeyMutant

    "Bude vaše Kassandra svůdnice, která se otočí za každou tógou...?"

    Neotočí, to by si musela odskočit do Říma.

  • Derp_1337

    Ubisoft je velká společnost s mnoha menšími dceřinými studii. Statisticky je skoro nemožné, aby z té hromady studií úplně všechny dělali brakové příběhy.

    Jen tak pro připomínku od Ubisoftu pochází i takové herní série jako byl Prince of Persia nebo Tom Clancy's (např. můj oblíbený Splinter Cell)

  • Lukyz

    Škoda, že už nejde editovat příspěvky po delší době jak 5min 😠

    "Assassin’s Creed III and Liberation Remastered Versions are set to launch on March 2019"

  • Lukass

    Na starsich procesorech I5 to bylo klasicky nehratelny,  stejne jako Watch Dogs 2 ktere sem nebyl schopne rozjet na 60 fps pri jakymkoliv nastaveni. 

    Ale abych Ubisoftu nekrivdil tak ted sem koupil za par kacek Far Cry Primal a ten ma optimalizaci skvelou. 

    Jinak Ubisoft me s tema obrima prazdnema svetama dost stve,  kdo potrebuje takhle velkou mapu,  myslim ze to je problem hromady dnesnich her,  kvantita pred kvalitou. 

  • TheGGG

    optimalizace byla hodně špatná, taky mám gtx 1070 a na YT je více než dost videí co to potvrzují, 60fps ve full hd na max detaily, to gtx 1070 nezvládala (pokud teda člověk nestál uprostřed prázdné pouště)... vyšší rozlišení pak ani nemělo cenu zkoušet. Vůbec nemá cenu se řídit podle toho podvodného benchmarku ve hře, ten zdaleka nereprezentuje to, jak může být hra náročná...

  • Lukass

    Neverim ze ubisoft umi udelat kvalitni pribeh

  • JamesFaith

    Protože v rámci série se na starší postavy běžně odkazuje, takže jedna z postav se musela vybrat jako ta pravá.

  • Johnny

    mě to na ryzenu a GTX 1060 taky jelo velmi obstojně


  • Lukyz

    BTW při oznámení zároveň UBI říkali něco o remasteru AC3, ale nikde o tom už ani zmínka.

    Já bych si upřímně dal raději znovu AC3 než Origins II 😀

  • Lukyz

    Tragickou optimalizaci? 😯 

    Já ti teda nevím, ale mě to jelo na 1070 v HD na max. víceméně stabilních 60 FPS, dropy a stuttering jen ve více zalidněných oblastech, ale to hlavně proto, že nestíhal můj obstarožní procesor. Za mě vzhledem k vizuálu a rozhlehlosti prostředí byla optimalizace naopak vyníkající. 

  • StarejKokos

    Zajimalo by me jak je hra natom po technicke strance? Framedropy? Streaming v narocnejsich pasazich? A co teprve na PC... posledni dil mel tragickou optimalizaci. Co ty placeny lootboxy, stale tam jsou? Atd atd atd

  • cms.sarka-tmejova

    Asi čistě proto, že si museli vybrat kvůli dalším pokračováním a knižní adaptaci.

  • TheGGG

    vypadá to docela pěkně, jednou ručitě koupím, protože jsem zatím hrál všechny AC a toto vynechat by byl shame... hrát budu určitě za chlapa...nechci si kazit imerzi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit