Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, být kvalita jako u dvojky a vývoj jako u druhého dílu, brotherhood, revelations, neřeknu ani popel.

    Ale už nemám náladu na slabý příběh nabalený na zbytečně velký svět s miliony zbytečných otazníčků....a to já blázen kupoval Origins za plnou cenu.

  • xtron

    Hele a včem se tedy liší třeba FC5 / FC4 vs A-origin či A-Odyssey? Nemyslm to zle, rád se o tom pobavím. Výjimku udělám u posledního Tomb Raider, protože herní doba i s vedlejšími úkoly 20h je tristní.

  • JamesFaith

    Ano, je strašně překvapivé a šokující, že v díle situovaném v USA během války o nezávislost "teče z každého koutu USA".  Ono by přece dávalo mnohem větší smysl, kdyby se tam řešilo ruské nevolnictví a potlačené povstání Inků. 

  • JamesFaith

    Přesně tak. 


    Když si kupuji hru v dlouhé sérii, kupuji si ji kvůli nějakému neměnnému hernímu základu a nečekám u každého dílu revoluci.  

  • twicer

    Todle bývá často zavádějící jelikož někdo považuje frčící hru při 30fps vše na low, kde druhý ( třeba já :D ) považuje dobře frčící hru na 120fps a aspoň střední nastavení.

  • twicer

    xx dílů v sérii a lidé stále čekají příchod krista a něco nového. Když se to dobře hraje tak na 8 nevidím nic špatného. Nehodnotí se nové prvky, ale hra jako celek. 


    Podle vaší logiky by všechny současné herní série které snáma už nějakou dobu jsou měli mít hodnocení pod 5, přitom se u nich člověk baví stejně dobře jak s novinkami které dostanou 7-9

  • twicer

    Ztoho nemusíš mít vítr, to je jistota.. V minulém díly přišli s upraveným enginem, který je třeba ještě podojit než zainvestují do něčeho dalšího co jim zase chvíli ponese další díly. A abych byl upřímný ani mi to nevadí, origins byl kvalitní hrou s docela fajnovým designem takže si to klidně dám ještě jednou akorát jinde a trošku vyleštěnější.

  • twicer

    Že se série napříč díly moc nemění je poměrně logické ale tvrdit že se FC a AC vničem neliší, to je úplně nová meta ignoranství :D

  • twicer

    Nahánění potvor tě nebaví ale v Zaklínači ti to nevadí, přitom obě hry jsou historicky smyšlené :)

  • xtron

    Jasně, že je to skin a větší s více fičurkami:-) Vždyť je to UBISOFT, kdy jeho hry jsou jak přes kopírák. FARCRY vs ASSASSIN se neliší v ničem, jen v jiném prostředí:-) A i tak jsem se u Origin bavil více jak 80h, což v přepočtu na hodinu je super za ty peníze. V kině za hodinu dám mnohem více:-)

  • Magister_Peditum

    Záleží, jestli bydlíš ve velkém městě, ne na venkově. Jestli chodíš do hospody několikrát týdně nebo jen výjimečně. Jestli vypiješ 5 a víc kousků za večer nebo tam ucucáváš 3 pivka... Já si IPA a podobný druhy občas rád dám, ale pravidelně se to pít moc nedá... 

  • omiklon

    jojo, zlatý starobrno! 😂

  • Jack1947

    AC3 remaster by špatnej bejt nemusel. Nicméně Liberation zbytečnost...

  • Veskoslav

    AC III, nejhorší díl série. Naprosto otřesný hlavní hrdina a "USA", které teklo z každého koutu příběhu. Horší snad už byl jenom Liberation.

  • Ristoro

    Jsem rád, že jsi to už hrál a tak víš o co se jedná, nicméně všechny světové recenze tvrdí vše, jen ne, že to je copy paste předchozích her, ba právě naopak.

  • Ilusiveman

    starý dobrý tunýlky a labyrintíky ti už tolik nesmrdí co?


    ikdyž taky uvažuji o koupi, už jen kvůli návratu moře a snad i ochutnat tu jejich variabilitu, možnosti volby. Co mě až tolik paradoxně neláká, je soubojovej systém, kdy mnohem víc dle mého hře slušel "batmanovitej" styl hraní. Origins mě vlastně dost bavilo, ale nedohrál jsem. Měl zajimavé prvky, boj byl svěží, pták bavil, egypt krásnej, ale ty lvly a truhly a systém na tom postavenej prostě dělají z her bullshit, viz obdobnej případ Shadow of War.

  • radim.zaty

    Taková Plzeň mezi pivy. Neurazí, nenadchne, člověku to chutná do té doby, než ochutná různé crafty a jiné druhy piva, pak už si proste Plzeň za padesát dát nepůjde, když za rohem mají výběr z 10 piv, jedno lepší, než druhé. Ale i tak tu Plzeň chlemtají miliony a pochvalují si, jaká je to kvalita :)

  • radim.zaty

    Já bych nad tím nemeditoval. Už jsem si zvykl, že herní magazíny prostě proti "velkým" nepůjdou, to si prostě nikdo nelajzne. Kdyby totiž napsali, že král je nahý a že je to furt na stejné brdo, jen s jinýma assetama a napálili tomu 4/10 jako dali HC hře Immortal: Unchained, tak by taky král příště nemusel dodat promo a taky by třeba zatahal za nitky zadavatele reklamy ;) Takže tu osmičku beru jako mírnou úlitbu vydavateli a je mi jasné, že když mě doposud nechytl ani jeden AC, tak že z tohoto taky nic nebude a ani to nebudu zkoušet. 


    PS: tento příspěvek může obsahovat neprokázané konspirační teorie.

  • Ty jo, mám celkem starej komp, I5ku a vůbec skoro vše "špatné", co se tu zmiňuje a ta hra mi frčí krásně a vypadá nádherně... 

  • A co ty mytické části? Je jich hodně? Kvůli nim jsem si nekupoval jedno z těch DLC pro Origins. Mám rád historii a nahánění potvor mě nějak nebaví (od toho mám Zaklínače, že :). 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit