Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty jsi tak zoufalý, že už si povídáš sám se sebou?
  • http://24.media.tumblr.com/007afaa34183f95b41624c4719361748/tumblr_ms4vswcJ1c1rdy5joo1_1280.png

    tak to jo *8* *1*
  • ten Altis musí být jedna z největších herních map ever ne? tam i někam autem je fakt na dlouho, pěší přesuny pomalu na celodení tůru *1*
  • a Jánošík byl maďarský žid, kdyby ještě něco
  • No hlavne, ze severomadari to umi :p
  • Súhlasím, táto ARMA je uplne trápna zasluži si hodnotenie 1/10 všetky army boli otrasné, pepíci nevedia robiť hry.
  • Asi jeden z mala hernich webu ktery se obtezoval s recenzi jedne casti zpozdene kampane. *1*
    Ale text mi mluvi z duse, mam stejny nazor. Libi se mi to, schazi mi ale uvolnenejsi nastup do kampane, schazi obeznamovaci mise prave s tou rutinou, kde nejde o kejhak. Aspon pro mne by to pridalo verohodnosti a ztotozneni se s postavou.
    A jinak ohledem tech presunu, ocekavam ze na velkem Altisu se jich dockame, me to nevadi, patri to k atmosfere a kdo chce jenom strilet, muze si dat BF4, tam to ma jako v kondenzovanem dvakrat zrychlenem superakcnim filmu. *3*
  • Jasne neni to dokonala hra, ale este je na nej kopec roboty.

    PS: Mam znameho je to najvatsi DJ , co ma celeron, hra to v rozliseni 3x4 na low a nadava ze je zla hra a grafika ni moc *2*
  • docela pěkná mise
  • aa pepíci se uráčili urobiť do toho technologickeho dema aj nejake misie ? :DDD Trapas. Ja si radšej zahrám našu slovenskú Air Conflicts to je ovela vačšia zábava!
  • Občas to zdlouhavé bylo, ale jednou jsem holt hrál vojenskou SIMULACI, tak jsem to bral jako nutné zlo.

    "Válka je nudná. Ještě někdo se tady nudí?"
    "Měl by ses naučit užívat si každou volnou chvíli, Kozlowski."
    (...)
    *1*
  • zajimalo by mne jak je na tom multiplayer, hraje to nekdo nebo servery zeji prazdnotou?

    jinak když už delaji vojensky simulator mohli si najmout lepší poradce
  • Tak co myslíte: mohl jsem napoprvé dohrát misi s dronem?

    Taky mě zaráží věci jako rozmístění budov v kempu: to je opravdu tak těžké umístit velitele a ošetřování raněných pod nějakou střechu, aby byli jakože chráněni před deštěm, když přijde? Ale proč přemýšlet nad něčím, jako je návrh kempu, kde se odehrává polovina celé hry.

    Jinak se mi sevřenější charakter líbí, i když občas bych asi uvítal trochu víc přesunů auty / vrtulníky / pěšky. Ony ty běhy lesem mají kouzlo, jak postupně stupňují napětí, navíc narozdíl od jiných her těžko předpokládat, kdy na vás vybafne nepřátelská hlídka. A hlavně, po dlouhé době zas střílečka, kde má hráč strach o život.
  • MikeiXX
    *1* to je pravda. Ale víš jak jsem to myslel.
  • Keyz
    Po Montignacu to bylo něco.

    Jsem se doplazil ke škodovce (tuším) u jednoho domu a snažil se dojet na místo, bohužel mě po cestě nepřítel poškodil auto, tak že to v terénu skoro nejelo (možná to nejelo tím, že to nebylo vhodné pro ten terén již nevím přesně ale stříleli po mě). Musel jsem to nějak dorazit pěšky.

    Navíc jsem na začátku lezl tím lesem kde jsou vojáci a divil se proč to je tak obtížné :D. Nakonec jsem to prolezl...To byla mise.
  • Obojí se může stát, takže je to taky realistické *4*
  • osobne som cakal viacej, pre mna to bolo kratke, ale hlavne ze sme opustili maly ostrov, na velkom altise sa to rozbehne...
  • MikeiXX
    Já bych akorát neřekl, že ty přesuny v původním Flashpointu byly nějaké nudné nebo zdlouhavé. :) Naopak mi to přidávalo na reálnosti. To samé platí o dlouhých misích. Užíval jsem si je. Pokud se tedy samozřejmě nezbláznil skript a helikoptéra s kamarády nehavarovala, popřípadě nezabloudil vojenský Jeap s velitelem někde v lese.
  • Proč máš pořád nutkání sem něco psát i přestože tvé příspěvky jsou naprosto o ničem?
  • Jack1947
    Jednoduse receno, Zkusit muzete - Vzdyt je to zdarma k Arme3 (aby nebylo) jen necekejte nejake to zlepseni, a uz vubec ne nic lepsiho nez minule jesteze to ma 8misi a je to dlouhe jak BF4... ci delsi Nudu necekejte, zabavu to si kazdy udela obrazek sam. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit