Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    Pokud se to netýká problémů s placením, tak lepší support dostaneš právě na různých warez fórech. Paradox, co?
  • conflig
    Podařilo se někomu z vás splnit tuším, že 5. misi s dělostřelectvem? ani po 20ti pokusech není dělostřelectvo schopné trefit cíl.. slyšel jsem, že to nejde více lidem.. útok vždy skončí neúspěchem a musí se to udělat ručně :) nenašel někdo nějaký způsob jak na to?
  • Bez steamu to ziskaz na warezu ... tomu se totiz rika nas zakaznik nas pan ... sam si ujasni, kdo ti dava lepsi support.
  • Takze za pul roku to bude stat jeste o ldasu 20 vic ... minimalne ... nakonce trebas budou atakovat vlacky ... a bude se to prodavat za par tisic ecek .... at se dou vycpat.
  • Krabicovka už je a vyžaduje steam
  • Trošku mě zamzrzelo, že po vydaní narostla cena hry o pomalu 10€ (cena na steamu), ano je volně stažitelná pro majitelé hry, ale je to jaksi nehezké vůči lidem co měli v plánu hru koupit, až s kampaní.
  • ne... pouze vyjde krabicovka jestli uz neni ale steam bude vyzadovat
  • Multiplayer se hraje, ale je v podstatě nehratelný, jede to tak na 10-20 snímků za sekundu.

    https://www.youtube.com/watch?v=eu9rSX3TvOY
  • Docela by mě zajímalo, jestli v dalších částech autoři přidají i další hratelné postavy, protože do různorodosti Flashpointu to má zatím daleko (což může být způsobeno momentálním stavem příběhu, kdy by tankisti a piloti neměli podle všeho potřebnou techniku).
  • Ahoj, myslíte, že časem bude možné zakoupit Arma 3 i bez Steamu?
  • http://www.youtube.com/watch?v=cix07R1vlhI
  • Od dob Flashpointu (na kterém jsem "vyrůstal") dle mého názoru nejpovedenější Arma. Na nějaké nepřehlédnutelné bugy jsem nenarazil a musím pochválit hlavně AI. Měl jsem taky strach, jak bude Arma 3 na mém starším železe chodit a byl jsem docela mile překvapen. Pokud si dva následující "přídavky" laťku alespoň udrží, budu spokojen :)
  • dík, určitě večer vyzkouším
  • Dost nepovedený pokus o trolling. Nikdo není tak dementní, aby šel hrát Air Conflicts...
  • Jo, verze 1.6 už jede v pohodě a nutno říct, že to stojí za to.
  • Víte někdo, jak je na tom Carrier Command? Už je nějak rozumně opravený?
  • vlastik.plaminek
    A ten váš anální výmrd se Soldier of Fortune bylo co? Dobrá hra? Aha, tak v tom případě tě chápu.
  • kovar.jakub
    Myšleny byly spíše přesuny v Arma 1 a 2, kde se nedělo vůbec nic. Ve Flashpointu tam často byl právě dialog nebo prostě něco navíc.
  • To bych ještě řekl, že OF byla jen odvar před tím, co přinesl Resistence...v mnoha ohledech těžš a náročnější. Ale fantastický, že si člověk vyzbrojoval svoje vojáky, které si přenášel z mise do mise. A i plnění úkolů a jejich způsob byl čistě na hráči.
  • Operace Flashpoint vycházela z jednoduchých konceptů...a v jednoduchosti je síla. Divím se, proč to nikdo nechápe a snaží se o co větší komplexitu....

    Vždyt stačí pár poznámek v sešitě, útok na vesnici a rychlý ústup před T72... žádná věda a funguje to dokonale. Po misi se hodí animačka s patrolou vojáků kolem hrobů neznámých vojínů a atmosféra je na světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit