Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pametam si ked som drzal v ruke LEVEL s flashpointom na titulke *14*
  • conflig
    Podařilo se někomu z vás splnit tuším, že 5. misi s dělostřelectvem? ani po 20ti pokusech není dělostřelectvo schopné trefit cíl.. slyšel jsem, že to nejde více lidem.. útok vždy skončí neúspěchem a musí se to udělat ručně :) nenašel někdo nějaký způsob jak na to?
    • kovar.jakub
      Ten rozptyl tam je nastavený jako poměrně velký, ale stejně bys do toho útoku i po splnění šel - takže je to vlastně jedno, jenom si některými trefami zlepšíš podmínky.
      • conflig
        já nedokázal trefit nikoho :D rozptyl je tak 200m, což je teda docala masakr :D každopádně my zbývá už jen jedna mise a bavím se náramně, všechno působí reálně a uvěřitelně. A když se stane že vaše jednotka zemře a vy zůstanete sám pod těžkou palbou tak je to zážitek, který v žádné jiné střílečce nenajdete.

        PS: Doporučuji nainstalovat mod speed of sound http://www.armaholic.com/page.php?id=23078 s tímhle je atmosféra hned o třídu výš
        • C-BEAM
          k tomu speed of sound - nemala by to byť v "simulátore" samozrejmosť ? to aj po tretej arme sú tak neschopní, že to musia pre nich robiť modery ? to už ani nie je smiešne...
          • Uvažuju, kvůli čemu se vztekáš...pokud je to pro Tebe tak zásadní záležitost bez které si hru nedokážeš představit - nekupuj.
            Je už směšné, jak si lidi pod nálepkou simulace hned představují málem bezchybný ultra-mega-hyper realistický armádní výcvikový program.

            Jo moment, Ty jsi...už chápu.
          • celoush
            přečti si nějaké jejich "report in" pro představu, proč jsou tak "neschopní"...
            • C-BEAM
              na ich výhovorky už nie som zvedavý.
  • Trošku mě zamzrzelo, že po vydaní narostla cena hry o pomalu 10€ (cena na steamu), ano je volně stažitelná pro majitelé hry, ale je to jaksi nehezké vůči lidem co měli v plánu hru koupit, až s kampaní.
    • Cena hry se mezi vydáním plné verze (bez kampaně) a vydáním jednotlivých částí kampaně nijak nemění. Levnější hra byla pouze před samotným vydáním, jak bylo již od vypuštění alfa verze popsáno na oficiálním webu *3*
    • Jak se bude měnit cena bylo jasné už na jaře. Alfa "levná", beta o deset nahoru, plná taktéž. Jinak žádná změna.
    • Takze za pul roku to bude stat jeste o ldasu 20 vic ... minimalne ... nakonce trebas budou atakovat vlacky ... a bude se to prodavat za par tisic ecek .... at se dou vycpat.
      • třeba to časem vydají ve free verzi jako ARMA2, když si počkáš :)
  • Docela by mě zajímalo, jestli v dalších částech autoři přidají i další hratelné postavy, protože do různorodosti Flashpointu to má zatím daleko (což může být způsobeno momentálním stavem příběhu, kdy by tankisti a piloti neměli podle všeho potřebnou techniku).
  • Ahoj, myslíte, že časem bude možné zakoupit Arma 3 i bez Steamu?
    • Bez steamu to ziskaz na warezu ... tomu se totiz rika nas zakaznik nas pan ... sam si ujasni, kdo ti dava lepsi support.
      • conflig
        hlavní důvod proč je to na steamu je, že funguje workshop a to je obrovská výhoda, protože si jenom vybereš mod který se ti líbí a on se ti sám přidá do hry a nemusíš lozit do adresáře hry.

        A taky se ti hra automaticky updatuje, takže nemusíš pořád kontrolovat aktualizace.. takže nechápu proč by to někdo chtěl hrát bez steamu

        PS: Havol Pabera: má pravdu *1* *1* na ten jsem zapomněl. Takže klidně si stáhněte warez, netrefíte ani celé město a dostanene headshot přes půl mapy *1* *1*
        • vidno, ze si vasnivy hrac army 3 a aj si si ju kupil... Pre tvoju informaciu, steam workshop mody do Arma 3 nepodporuje a ani podporovat nebude, lebo vacsina modov su len kradnute assety z inych hier a jedine, co cez workshop mozes stahovat, su misie, ktore maju obsah par mb.. a to doslova, 1 ci 2.
          • celoush
            mody budou...
        • Workshop je jenom pro uživatelské mise.
          Divil bych se kdyby se to rozšířilo i na MODy.
          • celoush
            Je potvrzeno, že na workshopu pro mody se pracuje a bude
          • conflig
            mody se tam už pomalu objevují např: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=189421090
          • kovar.jakub
            A proč ne? Rozdíl v tom až tak obrovský není.
        • Tak warez je pro největší tvrďáky, že. :-P
      • přeji hodně zážitkl s FADEm
      • vlastik.plaminek
        Pokud se to netýká problémů s placením, tak lepší support dostaneš právě na různých warez fórech. Paradox, co?
    • ne... pouze vyjde krabicovka jestli uz neni ale steam bude vyzadovat
      • Krabicovka už je a vyžaduje steam
  • http://www.youtube.com/watch?v=cix07R1vlhI
  • Od dob Flashpointu (na kterém jsem "vyrůstal") dle mého názoru nejpovedenější Arma. Na nějaké nepřehlédnutelné bugy jsem nenarazil a musím pochválit hlavně AI. Měl jsem taky strach, jak bude Arma 3 na mém starším železe chodit a byl jsem docela mile překvapen. Pokud si dva následující "přídavky" laťku alespoň udrží, budu spokojen :)
  • Víte někdo, jak je na tom Carrier Command? Už je nějak rozumně opravený?
    • Jo, verze 1.6 už jede v pohodě a nutno říct, že to stojí za to.
      • dík, určitě večer vyzkouším
  • http://24.media.tumblr.com/007afaa34183f95b41624c4719361748/tumblr_ms4vswcJ1c1rdy5joo1_1280.png

    tak to jo *8* *1*
  • Asi jeden z mala hernich webu ktery se obtezoval s recenzi jedne casti zpozdene kampane. *1*
    Ale text mi mluvi z duse, mam stejny nazor. Libi se mi to, schazi mi ale uvolnenejsi nastup do kampane, schazi obeznamovaci mise prave s tou rutinou, kde nejde o kejhak. Aspon pro mne by to pridalo verohodnosti a ztotozneni se s postavou.
    A jinak ohledem tech presunu, ocekavam ze na velkem Altisu se jich dockame, me to nevadi, patri to k atmosfere a kdo chce jenom strilet, muze si dat BF4, tam to ma jako v kondenzovanem dvakrat zrychlenem superakcnim filmu. *3*
    • ten Altis musí být jedna z největších herních map ever ne? tam i někam autem je fakt na dlouho, pěší přesuny pomalu na celodení tůru *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit