Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Já bych akorát neřekl, že ty přesuny v původním Flashpointu byly nějaké nudné nebo zdlouhavé. :) Naopak mi to přidávalo na reálnosti. To samé platí o dlouhých misích. Užíval jsem si je. Pokud se tedy samozřejmě nezbláznil skript a helikoptéra s kamarády nehavarovala, popřípadě nezabloudil vojenský Jeap s velitelem někde v lese.
    • kovar.jakub
      Myšleny byly spíše přesuny v Arma 1 a 2, kde se nedělo vůbec nic. Ve Flashpointu tam často byl právě dialog nebo prostě něco navíc.
    • To bych ještě řekl, že OF byla jen odvar před tím, co přinesl Resistence...v mnoha ohledech těžš a náročnější. Ale fantastický, že si člověk vyzbrojoval svoje vojáky, které si přenášel z mise do mise. A i plnění úkolů a jejich způsob byl čistě na hráči.
    • Občas to zdlouhavé bylo, ale jednou jsem holt hrál vojenskou SIMULACI, tak jsem to bral jako nutné zlo.

      "Válka je nudná. Ještě někdo se tady nudí?"
      "Měl by ses naučit užívat si každou volnou chvíli, Kozlowski."
      (...)
      *1*
    • Obojí se může stát, takže je to taky realistické *4*
      • MikeiXX
        *1* to je pravda. Ale víš jak jsem to myslel.
  • Keyz
    Po Montignacu to bylo něco.

    Jsem se doplazil ke škodovce (tuším) u jednoho domu a snažil se dojet na místo, bohužel mě po cestě nepřítel poškodil auto, tak že to v terénu skoro nejelo (možná to nejelo tím, že to nebylo vhodné pro ten terén již nevím přesně ale stříleli po mě). Musel jsem to nějak dorazit pěšky.

    Navíc jsem na začátku lezl tím lesem kde jsou vojáci a divil se proč to je tak obtížné :D. Nakonec jsem to prolezl...To byla mise.
    • Operace Flashpoint vycházela z jednoduchých konceptů...a v jednoduchosti je síla. Divím se, proč to nikdo nechápe a snaží se o co větší komplexitu....

      Vždyt stačí pár poznámek v sešitě, útok na vesnici a rychlý ústup před T72... žádná věda a funguje to dokonale. Po misi se hodí animačka s patrolou vojáků kolem hrobů neznámých vojínů a atmosféra je na světě.
  • http://24.media.tumblr.com/007afaa34183f95b41624c4719361748/tumblr_ms4vswcJ1c1rdy5joo1_1280.png

    tak to jo *8* *1*
  • Asi jeden z mala hernich webu ktery se obtezoval s recenzi jedne casti zpozdene kampane. *1*
    Ale text mi mluvi z duse, mam stejny nazor. Libi se mi to, schazi mi ale uvolnenejsi nastup do kampane, schazi obeznamovaci mise prave s tou rutinou, kde nejde o kejhak. Aspon pro mne by to pridalo verohodnosti a ztotozneni se s postavou.
    A jinak ohledem tech presunu, ocekavam ze na velkem Altisu se jich dockame, me to nevadi, patri to k atmosfere a kdo chce jenom strilet, muze si dat BF4, tam to ma jako v kondenzovanem dvakrat zrychlenem superakcnim filmu. *3*
    • ten Altis musí být jedna z největších herních map ever ne? tam i někam autem je fakt na dlouho, pěší přesuny pomalu na celodení tůru *1*
  • Od dob Flashpointu (na kterém jsem "vyrůstal") dle mého názoru nejpovedenější Arma. Na nějaké nepřehlédnutelné bugy jsem nenarazil a musím pochválit hlavně AI. Měl jsem taky strach, jak bude Arma 3 na mém starším železe chodit a byl jsem docela mile překvapen. Pokud si dva následující "přídavky" laťku alespoň udrží, budu spokojen :)
  • Tak co myslíte: mohl jsem napoprvé dohrát misi s dronem?

    Taky mě zaráží věci jako rozmístění budov v kempu: to je opravdu tak těžké umístit velitele a ošetřování raněných pod nějakou střechu, aby byli jakože chráněni před deštěm, když přijde? Ale proč přemýšlet nad něčím, jako je návrh kempu, kde se odehrává polovina celé hry.

    Jinak se mi sevřenější charakter líbí, i když občas bych asi uvítal trochu víc přesunů auty / vrtulníky / pěšky. Ony ty běhy lesem mají kouzlo, jak postupně stupňují napětí, navíc narozdíl od jiných her těžko předpokládat, kdy na vás vybafne nepřátelská hlídka. A hlavně, po dlouhé době zas střílečka, kde má hráč strach o život.
  • Ahoj, myslíte, že časem bude možné zakoupit Arma 3 i bez Steamu?
    • Bez steamu to ziskaz na warezu ... tomu se totiz rika nas zakaznik nas pan ... sam si ujasni, kdo ti dava lepsi support.
      • conflig
        hlavní důvod proč je to na steamu je, že funguje workshop a to je obrovská výhoda, protože si jenom vybereš mod který se ti líbí a on se ti sám přidá do hry a nemusíš lozit do adresáře hry.

        A taky se ti hra automaticky updatuje, takže nemusíš pořád kontrolovat aktualizace.. takže nechápu proč by to někdo chtěl hrát bez steamu

        PS: Havol Pabera: má pravdu *1* *1* na ten jsem zapomněl. Takže klidně si stáhněte warez, netrefíte ani celé město a dostanene headshot přes půl mapy *1* *1*
        • vidno, ze si vasnivy hrac army 3 a aj si si ju kupil... Pre tvoju informaciu, steam workshop mody do Arma 3 nepodporuje a ani podporovat nebude, lebo vacsina modov su len kradnute assety z inych hier a jedine, co cez workshop mozes stahovat, su misie, ktore maju obsah par mb.. a to doslova, 1 ci 2.
          • celoush
            mody budou...
        • Workshop je jenom pro uživatelské mise.
          Divil bych se kdyby se to rozšířilo i na MODy.
          • celoush
            Je potvrzeno, že na workshopu pro mody se pracuje a bude
          • conflig
            mody se tam už pomalu objevují např: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=189421090
          • kovar.jakub
            A proč ne? Rozdíl v tom až tak obrovský není.
        • Tak warez je pro největší tvrďáky, že. :-P
      • přeji hodně zážitkl s FADEm
      • vlastik.plaminek
        Pokud se to netýká problémů s placením, tak lepší support dostaneš právě na různých warez fórech. Paradox, co?
    • ne... pouze vyjde krabicovka jestli uz neni ale steam bude vyzadovat
      • Krabicovka už je a vyžaduje steam
  • Pametam si ked som drzal v ruke LEVEL s flashpointom na titulke *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=cix07R1vlhI
  • Docela by mě zajímalo, jestli v dalších částech autoři přidají i další hratelné postavy, protože do různorodosti Flashpointu to má zatím daleko (což může být způsobeno momentálním stavem příběhu, kdy by tankisti a piloti neměli podle všeho potřebnou techniku).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit