Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A take podle standartu dnesnich strilecek ten granat po stisknuti klavesy G vyleti odnikud? Protoze "standartni" strilecky ve kterych je treba granat zamenit za zbran mit ho fyzicky v ruce a nasledne hodit je jako safranu.
    • Jo když se zvyku jen zmáčkneš G aka "Gear" tak dáš hodu granátem malou sílu a on pak padá přímo k nohám
  • Objednano *4*
  • smejki
    Úplně nechápu zmínky o překopaném ovládání. Vždyť kromě přesunutí granátů pod G, přesunutí inventáře pod I (což jsou spojené nádoby) a překopání systému postojů (jehož ovládání je tak jako tak podobné minulosti), je všechno dokonale při starém. Jestli někoho štvalo ovládání Army2, Arma3 ho fakt nespasí. Ledaže by to ještě do releasu předělali do lidštiny.
  • no nevím jak vy ale ja to na steamu jeste nemam v kolik hodin se to tam pridava ?
  • krasavec
  • Kdyby někdo dokázal spojit volnost z Army s pohybem vojáka + feelingem ze střelby z Red Orchestry, tak bysme měli dokonalou hru. RO1 je pro mě zatím jediná hra, ve které mám opravdu pocit, že v ruce držím funkční zbraň, v Armě mají v tomto směru pořád co zlepšovat, ale i tak jsem rád za každou hru s větší volností. V dnešní době totálních koridorovek je to skoro zázrak
  • http://www.youtube.com/watch?v=R60LoGA-sKI
  • a jak je na tom optimalizace ? mj. vsiml jsem si, ze textury lehce porad doskakuji... mohl recenzent hrat na high a na jake sestave ? kolik prumerne FPS - je citit porad lehky lag v pohybu mysi ? je tohle podstatne info vynechano zamerne ?
    • Na čem jsem hrál, je napsáno výše v diskuzi, FPS jsem neměřil, ale po letech praxe mohu říci, že to šlapalo plynule. Ostatní hodnocení si ponechám na plnou verzi, tohle je apha
    • lag pohybu myší (mouse smoothing) jde vypnout i v A2 (od nějaké verze)
  • Kdy to má prosím vyjít ?
    • dneska, furt refreshuju steam :)
      • To turecká kontrarozvědka taky :D
        • USER47
          Když už, tak spíš rozvědka:).
      • Jo já se taky těším jak malej jarda a o to víc mě se*e, že mám PC dočasně nefunkční protože se mi při hraní spálila pojistka na zdroji. Investice sice jen za desetikorunu, ale pár dní si počkám než přijde nová.
        Každopádně už jsem se rozhodl koupit supporter edition, kterou mimochodem lze pořídít ne na steamu, ale jen v eshopu BIS.
        • sorry ale kdybys byl normalni tak si to koupis v obchode hned a nemusis cekat jak lampa :))
    • Dnes ve 14:00.
      • Fakt? :)
        jako asi sem neschopnej totalne ale vsude na netu co tak koukam jsou data vydani uplne odlsina :/
        • Na http://store.bistudio.com je odpočet. Je ale závislý na nastavení času na tvém PC, takže když má někdo špatně nastavený čas, tak to pak píše jiný čas vydání. Počítám, že to může za většinu nedorozumnění.
          • Blby je, že mi zrovna store nejede. Asi přetížení od neustálého refreshování *1*
  • Celý tenhle článek je absolutně k ničemu, protože neříká vůbec nic o plynulosti hry, což byl jeden ze zásadních problémů A2. Vím, že je to alfa verze, ale když se dneska vývojáři už chystaj prodávat dokonce alfa verze (podle mě je to trestuhodná drzost, akorát pitomí hráči jim na tohle skočili), pak by se měla hodnotit i technická stránka hry.

    Pamatuju si ty časy, kdy se prezentovala A2. Vypadala skvěle! Poté jsem si jí tedy sehnal a zkusil rovněž a po grafické stránce to bylo úplně něco jiného, než se prezentovalo ve videích a když člověk zkusil i na tehdy nadprůměrné sestavě vyšší nastavení, škubání hru dělalo naprosto nehratelnou.
    • tady nikdo neprodává alfa verzi, ale je nabízena možnost si ji zahrát, pokud si předobjednáš plnohodnotnou hru, což dřív nešlo... toto je naopak vštřícný krok.
      • Jistě, žij dále ve světě plný víl a skřítků...

        Hráči dají vývojářům peníze předem za velmi nejistý produkt. Sakra, tohle bych bral i já! Dejte prachy předem a já vám pak možná udělám produkt určité kvality.. ale jen možná.

        Hráči, nebuďte hlupáci a nedívejte se pořád na hry těma fanouškovskýma očima. Doby, kdy hry byly čistě věco pár fanoušků jsou dávno pryč. Dneska je to tvrdý Business a tak se na to proboha dívejte! *7*

        Mimochodem, je to vstřícný krok hráčů a nikoli vývojářů. To hráči jsou tak vstřícní, že zaplatí předem za nejistotu.
        • jendabek
          Vzhledem k tomu, že se jedná o několikátý produkt této firmy, tak hráči ví, proč jim dávají peníze, nemyslíš? A první reakce na youtube jsou v podstatě všechny jen pozitivní, takže v tomto případě myslím ani nikdo nelituje.
          Až se dlouhodobě osvědčíš jako Bohemia Interactive se svými produkty, vztahem ke komunitě a neutuchající pracovitostí, pak ti myslím budou lidi taky klidně dávat peníze předem.
          A jak psal kolega - je to předobjednávka, tedy tvá volba ... klidně si hru můžeš koupit, až bude hotová a žádné peníze předem posílat nemusíš.
          • Ty jo, pošli jim tam životopis. Mohl by si jim dělat PR. *14*

            Jo, Arma 2 se velmi osvědčila. *1*
      • asi budu hnidopich, ale tady si koupis alfu a az vyjde beta a plna hra tak to k tomu dostanes :]
        • smejki
          Relativismus. Kupuješ si plnou hru, přičemž ihned získáváš přístup do testovacích verzí, včetně bety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit