Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    V ARMA hrách bylo vždy skvělé ten boj na dálku. Konečně to nebylo na 60 metrů jako je v každé FPS.
    Ten pocit když jdu a slyším jak sviští projektily z kulometu je strašný. Hlavně když nevím kde přesně protivník je.
    Taky se to dalo krásně pokazit. Když jsem se prozradil tak mně hledala pěchota i vozidla (když se někde nezasekla).
    Doufám, že se poučí a zase lépe vychytají AI a příkazy pro AI. To byla komedie když jsem někomu zadal aby raketometem zničil vozidlo. Blbec vylez tak debilně tak nenápadně,že ho viděl protivník a přitom jako hráč jsem byl schopen vystřelit z lepší pozice.
    • Blbou AI bych jim ani nevycital, to neni easy udelat rozumne, je fakt, ze obecne uz od flashpointu sem partaky pokud mozno dycinky nekde eliminoval - hlavne kdyz bylo treba, aby prezili ... protoze jejich tupost neznala mezi (idealni kdyz jim slo dat prikaz aby zustali kde sou).

      Ale to, ze ani na higend zeleze to nejelo rouzmne ani na nizkych detailech ... uvidime co zplacnou tentokrat, ale obavam se, ze v tradici se bude pokracovat.
  • Sem zvědavej jeslti mi to vubec pude spustit když i arma 2 se občas sekala :D
  • kolik zemre za den v nejakem konfliktu vojaku asi moc ne co? tak mi nerikejte jake to bude realisticke protože hrat multi player kde bude za 2 hodiny 0 mrtvych by asi nikoho nebavilo.
    taky by me seriozne zajimal nazor nejakeho odbornika na herni ukoly at uz singleplayerove nebo v multi.
    Neumim si dost dobre predstavit valcit o nejaky radar, k čemu je to dobre kdyz se da odstrelit na dalku a dnes ma armada dokonaly intel? posledni konflikty co jsem sledoval byli jenom o ziskani letecke nadvlady, pak zničení par obrnenych vozidel a pak už jen čistení mest nebo jeskyni od povstalcu.

    Nebo to je simulace obcanske valky v kosovu kde se masakrovalo civilni obyvatelstvo nebo co? *8*
    • Ono máš dost pravdu, ale toto je prostě hra. Navíc tam není nic z technologií, které existují už třeba 15 let, přestože má jít o budoucnost.

      Koho by toto zajímalo blíže, tak ať si někde sežene Válka a antiválka od Tofflera. Jeho knížky by měly být povinnou četbou, když už nějaká povinná četba je.
    • Shaker
      To si naposledy koukal na dokument o valce ve Vietnamu ne?
    • jendabek
      ono totiž vždycky nejde o ničení ... co když chceš ten radar obsadit, hm? K tomu ti letadla moc nepomůžou.
    • beres to jen ze sveho pohledu...za den konfliktu nemusi umrit nikdo nebo taky sto/tisic vojaku, znicit radar pozemni operaci se vyplati z nekolika duvodu...treba tam je jako stit civilni obyvatelstvo, pripadne je to 1000x levnejsi nez tam poslat letadla, ktera navic muze nepritel sestrelit
      • tyhle argumenty beru jen mi jde o to aby celkovy kontext toho konfliktu a jednotlivych ukolu daval smysl, navic kdyz vsude kolem chodi tanky ktery maji hodne velky dostrel a taky presnost.
        to s tim radarem byl jen takovy priklad a detail
    • Keyz
      Jo tohle mně taky vadí. Ale chápu to u stříleček pro masy kde taktika a logika ustupuje ve prospěch akce.
      Zde by to mohlo být lepší.

      Například kdyby měla parta zničit radar tak klidně bych to viděl bez letecké podpory. To se stává,že ne vždy si mohou zavolat letadlo. Zase by to ale nebylo divoká rubačka jako COD ale záleželo by kdo by co jak vymyslel.
    • jindra.veliky
      v poslednich par konfliktech nebyly nikdy vyrovnany sily. Kdyby se do valky pustila Cina s USA tak by to nebylo asi jenom o nadvlady ze vzduchu jako v konfliktech s muslimy co sestrelujou a-10 s ak-47 *4*
      • to je pravda... otazka je jak by takovy konflikt usa cina vypadal
        • Vypadal by uplne jednoduse, miliarda cinanu by nabehla a amiky utloukla cepicema.

          Zeptej se libovolnyho vojaka, potvrdi ti, ze veskera ta technika, rizeny strely, bezpilotni letadla ... je ve finale k hownu, protoze ve finale tam stejne musis poslat lidi. Navic v pripade adekvatne vybavenyho protivnika ... je nejnebezpecnejsi nepritel prave vojak v poli - jednim vystrelem je schopnej znicit stroj za miliardu.

          Mimochodem, vsimas si ze ani radove lip vybavena armada nedokaze porazit daleko slabsiho protivnika? Pocty a vybava totiz jsou jen vedlejsi pri rozhodovani o tom, kdo bude v konfliktu slavit uspech.
          • filias
            Afghánistán i Irák dobyli Američani rychle. Jen nebyli schopní a ochotní zabít každého muslima s AK-47.
            Dnes se nepoužívají brutální metody na potlačení odporu, které prováděli Japonci/Němci za 2. světové války.
          • taky zavisi na prostredi afganci meli jeskyne vietnamci dzungli, my meli na slovensku hory tam se pred technikou ukryjes
        • Keyz
          Můžeš poděkovat tomu kdo vynalezl atomovku.
          I když to je drsné tak je to fakt.
          Protože USA i Čína mají hodně atomovek a nikdy nemá 100% fungující systém jak se sestřelit (co víme) tak je strašně malá šance,že bude válka. Možná bude lokální konflikt ale ne válka. Jaký blbec by útočil na stát aby ho zabral když ví,že mohou použít atomovky. Pak ten kdy by vyhrál by byl tak zničen,že by byl stejně v pr... Ani šílenci za studené války je nepožily protože by stejně prohráli. Než by zničili protivníka tak by stihl odpálit rakety zase by to bylo to samé.
          - Kdyby atomovka nebyla co jím braní? Aliance a zapojení dalších států. To není moc kdyby měli vlastní alianci.
    • davidBray
      tvoje starosti na moji hlavu! (:
  • Kein
    To nejdůležitější co mě zajímá a asi nejen mě - ovládání, jak se změnilo oproti ARMA2? Pohyb hlavy, zbraně, akcelerace myši, budeme se pořád strefovat hodinu do dveří a zasekávat o branku a itemy ze země brát na 5 pokusů? Pořád je každá klávesa jen pro jednu akci? To v tomhle článku nenajdu...ale alespoň za těch pár vět o HUDu a inventáři jsem rád...ale rád bych kdyby recenze hotové hry tohle zohlednila ve svém obsahu + výskyt bugů samozřejmě.
    • Jak píšeš dobře - v recenzi hry se tohle propere. Ale každopádně ve zmíněných směrech jsem už teď cítil zlepšení.
    • smejki
      co furt máte se strefováním do dveří? O_o
      Jediné, co v tomhle směru trochu štvalo je, že se nešlo otočit v úzkém vchodě se zalícovanou zbraní, ale to je celkem logická věc...
    • lama
    • Keyz
      Sice se to v článku nepíše ale vypadá to,že by mělo být jednoduché něco sebrat atd..
      Pohyb těla by mně také zajímal ten se mně celkem líbil.
    • Akcelerace myši se dala vypnout a když člověk neni jelito, nastavil si vše tak aby to fungovalo dobře, nikdy sem neměl problemy trefit človíčka i na značnou dálku, natož se trefit do dveří
      • Kein
        Šla "potlačit" ve hře, ale pořád tam byla, musela se vypnout ve winech aby byla úplně pryč a to se mi zase nezamlouvalo, jelikož na ploše mi akcelerace nevadí.
        • Shaker
          ne, nemusela...
          • Kein
            ano, musela.
            • Shaker
              v tom pripade ji mas ale i v jinych hrach a to neni problem army, ale tvuj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit