Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bacha tohle je nejvetsi simulace a nejlepší hra na svete a kdo nesouhlasí není čech
    • jj kdo nesouhlasí, je závistivý slovenský troll
      • tvoj tato
  • smejki
    "fiktivní podmořskou puškou"
    Co jsem se naposled koukal, tak se ve hře používá http://en.wikipedia.org/wiki/APS_underwater_rifle Ale je možný, že je tam ještě něco navíc
  • dotaz, když si koupim teď na steamu Arma 3 Alpha za 24 ojru, budu mít k dispozici přístup do DAY Z?
    • no DayZ pro Armu 3 budou asi těžko, když to dělaj na modifikovaným Arma2 enginu :)
    • Podle me ne, protoze DayZ je modifikace pro Armu 2, takze nevidim duvod, proc by jsi ji mel dostat zadarmo :)
      • aha, tak to si počkám, na DAY Z 2 by Arma 3. V Day Z vidím o něco větší zábavu než v klasické armě
        • Ghost47
          Kompletní vydání dvojky se všema datadiskama (takže vše, co je potřeba pro DayZ) je teď na steamu za 15 euro... než někdo napíše zombíky pro trojku, tak to bude ještě nějakou dobu trvat...
          • tak to mě docela překvapilo, dík za info a ta full Arma 2 compelt edice za 15 eur budou v tom i ty lepší textury pro DAY Z?
            • Ghost47
              Všechny datadisky jsou v placené verzi tj. s texturami v plném rozlišení, takže budou.
  • Kdyby někdo dokázal spojit volnost z Army s pohybem vojáka + feelingem ze střelby z Red Orchestry, tak bysme měli dokonalou hru. RO1 je pro mě zatím jediná hra, ve které mám opravdu pocit, že v ruce držím funkční zbraň, v Armě mají v tomto směru pořád co zlepšovat, ale i tak jsem rád za každou hru s větší volností. V dnešní době totálních koridorovek je to skoro zázrak
  • Tady je zatím nejlepší gameplay video z Army3, je to na nejvyšší detaily, takže i grafika je tam v plné kráse, doporučuji!
    http://www.youtube.com/watch?v=N9LLa7xixR8
    • jj to byly časy...z dnešního pohledu to je crazy(jak ukazuje video) ale na tu dobu to byla pecka .... ale hráli jsme to jak diví :)
      • to video je především narážka na to, že Arma je jen Flashpoint v lepším grafickém kabátu...Takhle prostě bude vypadat Arma, až bude mít úplně fotorealistickou grafiku *1*
    • Magister_Peditum
      Úplně na mě dýchla nostalgie. Operace Flashpoint....to byly časy! *14* *1*
  • dá se někde stáhnout nějáké free technické demo , které mi řekne kolik budu mít asi FPS? napsat hw požadavky je na h**** ... *4*
    • vyada to ze budes muset dat 25e za Alfa ver. abys zjistil jak ti to pobezi..
      • Blbost, alfa lite je zdarma, staci kdyz od nekoo obdrzis pozvanku.
        • škoda, že neznám nikoho, kdo si tu armu pořídil ):
          • Stačí, abys neměl žádné kamarády, kteří nehrají Armu a "komunita" už tě chce umínuskovat k smrti
            • ááá, tak to mě nechává ledově klidným. Názor sem si udělal už dávno a nějaké mínusy a plusy neřeším (:
            • sis jeste nezvykl? zdejsi komunita je ... dejmetomu prinejmensim dosti specificka *1* dale bych to nerozvadel
          • Každej, kdo dostane pozvání na alpha lite, zároveň může jednu pozvánku někomu odeslat. Myslím, že se to nakonec rozšíří a budou ji mí každej, kdo o to stojí.
            • tak to by bylo dobré... ale ikdyby to nevyšlo, tak doufám alespoň v demo, ve kterém bych vyzkoušel, jestli to můj stařeček utáhne (((:
          • Alpha Lite bude přístupná až od 15. března.
            • tak jak :D............
  • http://www.youtube.com/watch?v=R60LoGA-sKI
  • A co CTI, bude?
  • Pete.palis
    Pro ty, co by chtěli vědět, jak hra jede plynule na určitý sestavě na MAX detaily;)

    http://www.youtube.com/watch?v=zUPHT-GOrPM
    • Hrál jsem to na počítači, dejme tomu nazvaném podle výkonu jako střední s I5 procesorem a že bych viděl rozdíl, to nemohu říci. Běželo to na High detaily.
    • Obecný dotaz do davu: neví někdo, proč zdejší fórum vkládá do některých YouTube odkazů středníky?
      • smejki
        systému vadí určité řídicí znaky, třeba ampersand (&)
        pro odkazy používej html tag a
        [a href="url"]popis[/a]... hranaté závorky nahraď špičatými (pravý Alt + čárka nebo tečka)

        a aby to bylo kompletní tady je opravenej odkaz na to video
        • Pete.palis
          aha, teď koukám že nic u mě *1*
  • zadnou armu jsem jeste nehral stačilo mi demo jedničky, kilometr od sebe dve zakladny jedna pratelska jedna nepratelska mezitim jakože mesto (par ulic a budov) o ktere se jakože bojovalo ale pak jste to opustili, pak random pesi a motorizovane hlidky behajici sem a tam po mape lol. pak byl za ukol dobyt nejake vetsi mesto a dal nevim protože me to prestalo bavit.
    ale jako simulator kempeni v multaku to muze byt dobry.
    • Já má takovej dojem, že ty až smočíš, tak se všem uleví.
      • jestli smočeni v tvym pubošskym dialektu znamena sex tak ja mam ženu a dve deti, a byl jsem v legii i v afganu
        • jestli jsi takový degen v reálném životě, tak sis nejspíš smočil tak maximálně nohu v kaluži
          • bav se se mnou až vyrosteš, že ti dala nejaka trapna nana a ze to povazujes za vrchol svyho zivota na me dojem neudela
            • I kdyby tomu tak bylo, tak pořád je jako životní vrchol trkání zajímavější, než dělat trolla v internetových diskusích *1*
          • proč degen? zase jenom dalsi blbej trol co nema nic rict k veci
            • tim jsem myslel "fluf a"
        • Shaker
          kdo lze, ten krade a do pekla se hrabe...
        • Magister_Peditum
          Ty bys mě rozesmál! *1* *1* *1*
        • Afganistán je celkem nuda, to já se zrovna vrátil z jednosměrné cesty na Mars *3*
          • Pff, to jsem jel loni na kole.
            • Magister_Peditum
              Jo, to znám. 3 dny cesta tam a 3 zpátky. U Olympu Mons je bezva bufáč s párkem s hořčicí a mají tam i točený pivo (bohužel jen do kelímku, ale majitel říkal, že to napřesrok zlepší).
      • nevim o čem meleš nejsem čech ani puboš jako ty skus mi to co jsem napsal nejak vyvratit jinak to beru bud ze jses troll nebo blbej nebo obojí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit