Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Dopadlo to dobře. Jen si stačí přečíst jinou recenzi.

    http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=apotheon-183114
    • jo taky si myslim... hral jsem to je to dobry takova zbesila akcicka v hezkym stylu ;)
  • firebug
    Je tam co-op multiplayer?
    • Keyz
      Vypadá to, že ne. Pouze lokální pvp

      -Challenge your friends to single combat! In one versus one local multiplayer, pit your skills against other would-be heroes of Greece.

      Ale podle někoho ze studia se to může změnit:
      "There is local 1 on 1 fighting (with two gamepads). We experimented with local coop and it was fun, but weren't able to finish it in time for release (we got it working, but actual polishing is a lot more work)
      We spent a long time on making a online deathmatch mode - so I hope we can finish that for a future release."
      http://steamcommunity.com/app/208750/discussions/0/616199347855216418/
  • misho8723
    Čože? Ja som práveže prešiel od hrania na gamepade ku M+K.. oveľa lepšie.. sám som bol prekvapený ako sa hra lepšie ovláda myšou (hlavne mierenie zbraní na diaľku) a na klávesnici (prepínanie zbraní).. áno, súboje nie sú práve najsilnejšou stránkou hry, ale aj tak ma bavili a celkovo hra bola pre mňa veľmi milým prekvapením.. za mňa 8/10
  • A není teda lepší devítková hra s grafikou k zblití (pixel art, chcete-li) než šestková hra s grafikou, na kterou je radost pohledět? Já teda myslím, že jo *3*
    • Za predpokladu, že jediným hodnotiacim kritériom na hodnotenie hry by bola grafika. A aj vtedy by sa dalo o estetikých kvalitách polemizovať.
  • prudislav
    Proboha jak moh mít někdo problém s ovládáním??? Osobně se mi to hraje mnohem líp s myší než s analogem - hlavně míření oštěpů. Já už to Games prostě poslední dobou nechápu.....
    • Keyz
      Třeba před hraním chlastal :)
      • minimálně
  • dohrano na ps4 suprova hra!
    • VaZqeZ_EU
      Zkus tohle: https://www.youtube.com/watch?v=8vGzuFl2U1U
  • Doplním: Checkpointy jsou dobře rozvžené. Dohráno na klávesnici na první obtížnost.
    • Keyz
      Lze to navíc ručně ukládat.
      • Což se dost hodilo, když jsem např. zjistil, že mi chybí sekera, kterou jsem měl trefit terč. Vrátil jsem se do obchodu a zbraň koupil
  • MickeyMutant
    "...odysea bojovníka Nikandreose není jen nezávislou kopírkou Kratova tažení..."

    Má být "odysea bojovníka Nikandrea". Skloňuje se stejně jako ten Kratos.
  • osobně to vidím na sedmičku nebo osmičku. Takovou hru jsem hledal. Jsem milovníkem antiky.

    Vizuál je naprosto skvělý. Hudba je vynikající. Dokonce jsem našel jednu, která byla použita pro jeden mód Aristeia do Rome Total War. Hrál jsem na klávesnici a ovládání nebylo tak špatné. Na ovladači je to o něco lepší. Capsized je na tom stejně, takže jsem nebyl tak překvapen jako ti, kteří hrají hru od Alientrap poprvé. Příběh je sice jako z GoW, avšak je zde místo i na lehké RPG prvky a puzzly. Souboje s bossy jsou vydařené. Občas to chce najít dobrou taktiku. Zbraní je na výběr dostatek. Hra mi zamrzla během osmi hodin hraní jen dvakrát.

    Svižná, zábavná, chytlavá. Chtělo by to ještě nabídnout rozvinutější multiplayer. Za těch pár Euro to rozhodně stojí.
  • Jack1947
    Konečně něco co pixelartem není a dostane to šestku... tak co ted? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit