Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muzu vsem doporucit . po par dnech hrani free-to-play jsem se sebral a sel jsem si koupit za petikilo premium , za to peto to stoji 100%. Uzijete si plno zabavy *3*
  • Suprová hra, ale PVP je strasný a já to hral vicemené jen kvuli nemu.
    Máte možnost jít 1vs1 2vs2 unranket - pro Free to play a to sáme, ale ranket pro premium.
    Jakožto free to play nemuže založit partu na 2vs2 ani na co-op q.

    Ale k hlavímu problemu. 2vs2 se nechodi takrka nikdy a to jsem čekal klidne i 30min.
    1vs1 už najdete celkem rychle, ale taky nic skvělého a když už se někdo najde tak to může být klidne 40levl premium zatímco já mám 17 a to si mužete mít skillu kolik chcete, ale neporazíte to.
    Jinak jsem nemel problém porazit nepřítele, který měl o +-10 levlu víc jak já dokonce ikdyž má premium. Odmeny za PVP jsou taky celkem chabé na to jak dlouho až mužou trvat a bez premium acc jsou tyto odmeny uplne k ničemu, protože si za ne nic nemuzete koupit.
    • XXDarthVaderXX
      Ty máš 17 a on 40 a víš jak se říká? Život je boj...no a? Tak namasíš army, přejedeš ho ekonomikou a může mít lvl jaký chce...výmluvy, výmluvy, výmluvy.

      Party se založit dá, tenhle problém jsem zažil a víš kdy je problém? Bohužel mezi židlí a klávesnicí jednoho z vás.
      Nejdřív by si to chtělo třeba jen ověřit na jakém serveru hrajete...
      A pak se nedivít, že to nejde, když jste oba dva někde jinde *3*
      • 40tej levl te preveze jak na ekonomice tak na army pokut to není vylozene noob.
        Život je boj, ale AoE nepovažuju jako život jestli ty jo tak gz, ale uvažuj o tom nekdy ten PC vypnout a jit ven.

        Party ? Já žádnou párty poradat nechci .D já chtel jenom partu a ta nejde založit pokut jeden z vás není premium, takže když o tom naprosto nic nevíš tak nekomentuj.
        Hrajes si na starsne chytreho, ale vys o te hre naprosté ho*no.
        • XXDarthVaderXX
          Chceš párty ne(party: veříčer(párty)...) neber to tak doslova *3*

          Já tu hru hrál to za prvé a za druhé se za chytrého považovat mohu. To není hrou, ale tím jaké je realita. Ale hádat se s tebou nebudu, hádat se má člověk z očí do očí a diskuse zde mě nerozhodí.

          Ono se říká párty hra, ale OK.

          Založit se to dá i bez prémium účtu, ale ono by bylo dobré si to nejdřív vyzkoušet, kdyby to nešlo, tak bych s několika lidma nahrál a to ani jeden z nás zatím nemám prémium civilizaci *3*
          • Já to zkousel a né jednou.
            Tak mi teda ukaž screen jak udelas partu s kamosem bez toho, aby nekdo z vás měl premium a joinuli 2vs2 arenu.
  • Hraju jenom single a ze zacatku me pravda trochu vydesilo, jak je hra lehka a pomalu se rozjizdi pro casual hrace, ale postupne zacina prituhovat a je to v principu porad ta stara dobra Age of Empires, takze ja jsem spokojenej. A zatim jsem si shrou uzil zabavu (kdo mi to dneska zadara da :). Hra je rekl bych mozna i chytlavejsi, nez predchozi AOE. Sem rad, ze se nekdo neboji jit s hodnocenim az na 8, protoze hra je to urcite fajn.
  • kostejnesmrtelny
    No já nevim, nehrál jsem to a ani se nechystám (nemám rád tzv. F2P hry), ale z toho co jsem četl v recenzi - není v podstatě převlečenej Travian?
  • tak jsem naistalova a kdyz spustim z adresare exe soubor, objevi se tabulka s nabidkou play the game,dam a nestane se nic.. nevite nekd co s tim?
  • Nevím, jestli na to už někdo upozornil, ale v odstavci "Mix klasiky a online vesnice" je hrubka, ve větě: "Tedy budovy, které sam*i* o sobě nic nepřináší". Klidně říkejte, že jsem rýpal, ale já prostě takové věci nevidím, ráda. *3*
    Jinak hra vypadá dobře, ale jako Free2Play podle mě nemá smysl hrát. *1*
  • Me by zajimala jedna vec.Mam 15lvl udelal jsem par questu ve svem meste a uz tam zbyli jenom ty modry denni.To je jakoze konec?Vic toho tam neni?Co mam delat furt to sami?Myslim ty denni.
    • A co ostatni mesta? V quest logu najdes nazvy mest,staci na ne kliknout a prenese te to k nim. A tam jsou dalsi questy. Pripadne to jde resit pres mapu,ale tam to neni tak prehledne.
  • 2poslitomne -jsou zatim dva narody. Egypt a Recko. Chysta se Persie. Rozdil mezi free a premium narodem? Nemoznost stavet nektere stavby,pouzivat advisory,lepsi vybaveni.... To jsou zakladni veci,ale urcite je toho vic. Kazdy tvuj lvl ti proda 3 body a ty nasledne muzes ve svem hlavnim meste investovat do vyzkumu. Ten se deli na tri casti-vojsko,budovy a lepsi craft(zjednodusene). Ve hre existuje crafting a to jk offline tak klasicky ze si to vyrobis sam.
    To je asi v kostce vse:)
  • caute! chcem len povedat F2P sa tomu hodi perfektne, a to ze si hru mozete zahrat bez tych vsetkych veciciek, bez toho aby ste za hru platili? ak sa vam paci, kupte si DLC a mozes mat 3 krat viac zabavy ako doteraz, na tom nevidim ziaden problem; strategie, nemusim, ale tato sa da hrat ako kazdy AOE, na tempe nezalezi. Neni to taky hardcore ako SC2, kazdu misiu stavate novu zakladnu, a za skusenosti nazbierane za tu misiu si pridelite bodiky do stromu a odomukate vseliake upgrady jednotiek do dalsich misii. kooperacia musi byt bohova, este som neskusal... Engine je velmi plynuly nenarocny cartoon, hodi sa to tomu! prajem krasne stravene hodiny touto velmi prijemnou hrou, ak rozmyslate nad tym ci si zahrat abo ne...
    tu je link ;]
    http://ageofempiresonline.com/
    • Z tebe musi mit vyvojari radost. Ty jsipresne ta cilova skupina na tzv F2P. Jake DLC prosim te? Placene balicky obsahuji to , co jeste nedavno bylo naprostou samozrejmosti u vsech her. Ja si radeji koupim hru za 1000 se vsim vsudy, nez si to postupne dokupovat formou mikrotransakci za 2000 a vice
      • pozri sa kukurica, tu hru mozes skoncit aj bez toho aby si si za nu zaplatil. zvykaj si! lebo za chvilku tu nebudu ziiadne dema ale F2P model a DLCcka! ak sa ti nieco nepaci tak prosim, zaloz si vlastne studio rob si hry, aj sa ich hraj, sa stavim ze by si urobil to iste ako oni, a keby si to urobil dobre ako oni, tak by som ti rad za to daval svoje love! a myslim si, ze ako AOE hra (mne sa AOE pacili, ale tato vazne nema chybu) za 20! dolarov, co su 3 krabicky marlboriek, sa oplati! *12*
    • Jo tak presne tak developeri chcou aby to vypadalo. *5*
      • a co je na tom zle? si vazne myslite vsetci vy kritici ze sa vas silou mocou snazi niekto osrat? prestan hrat hry, zacni zit, behaj, jeb zeny, len prosim ta prestan kritizovat a ovplyvnovat mysle tu pritomnych ludi tvojimi osvacujucim recami, ktore ani nemas z vlastnej huby!
  • A je mozne v te hre vzit svoji namakanou armadu, vrhnout se na neci mesto, spalit domy, znasilnit zeny, unest deti a snis dobytek?
    • Nebo třeba spálit ženy, sníst děti a znásilnit dobytek?
      • Holt někdo má rád holky a někdo dobytek *5*
        • Taky se rika-Podle sebe soudim tebe.
          Jo a mimochodem-hlavni mesta nejdou plenit ani vypalovat ani nijak napadat. Maximalne je muzes navstevovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit