Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm, není tohle nakonec jen o něco promakanější Travian? :-d
    • Prave ze je. Travian s Aoe mezihrama
      • kdyz uz tak bych treba travian,divoke kmeny,kingsage přirovnal k medievalu 2 total war k manažerskému modu kde si obsazoval mesta
    • Tak sry, ale porovnávat toto s travianem tak jsi upadl na hlavu.
      • Graficky je to v podobném stylu, ta antika taky, vylepšování, F2P model. Jasně, gró hry je RTS, proto píšu "promakanější" ve smyslu - v Travianu pošleš 3 pálkaře a čekáš, jak si povedou. Tady je můžeš ovládat:-) Ale neber to jako trolování, nechci Ti hru ošklivit, jen se ptám, protože jsem nehrál (chtělo to po mně asi 3 registrace).
        • Grafika je kekel to každej vý.
          Je to proste jen klasickej AoE v kokotsky grafice a f2p prvky a proste porovnat/srovnávat to s travienem nejde.
          Mně stačila 1registračka.
          • proč bych měl hrát f2p xindl, když mám Age of Empires 2 a The Conquerors? klasičtější AoE neexistuje, tohle je okradačskej výblitek pasoucí se na slavném jméně
  • netuší někdo proč se mě nejde do hry přihlásit??? windows live mě píše že se nejde přihlásit a netuším proč :(
    • smejki
      pokud máš starší účet, je potřeba provést aktualizaci. při hlášení chyby vyskočí link, kde se to dělá. pokud se hlásíš mimo čr, zjisti, jestli nejsi v nepodporované zemi
    • pomohlo ze jsem si hru oficialne stahnul z windows life marketu , a nebo zkus vypnout firewall
  • Asi byste měli číselné hodnocení umisťovat dolů, protože když vidím u takové hry tak velkou známku, nemám ani chuť tu recenzi číst. Každopádně všem doporučuji přečíst si tohle:
    http://www.overwatch.cz/2011/08/je-age-of-empires-online-i-pro-hardcore.html
    • To bych vubec neodkazoval, protoze to je nazor cloveka zalozeny na tom, ze to dohral jen nekam do 4 levelu, coz se AOE Online jeste ani poradne nerozjely...
    • Je to zdarma nema ani cenu to hodnotit na recenze se vetsinou divas kdyz si chces nejakou hru koupit tuhle muzes rovnou hrat!
      • ja bych zas radsi usetril cas zkousenim tuny F2P onlinovek.. ale to bych se nesmel ridit hodnocenim na TG ktere je mireno na casual hrace *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit