Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší hra!! http://www.youtube.com/watch?v=vYx1oUjiWLE
  • cau chtel bych se zeptat proc kdyz pustim misi hned napise failed nemuzu se dostat dal diky za odpoved
  • prakticky každa rts je mmo (masivne multiplayer online), ak je popularna. precital som prispevky a ludia tu pisu ze tam nie je az tak prepracovany system pvp, co sa mi zda ako podstatny nedostatok? malo by tam byt 3v3, 5v5, snad to pride casom.
    • a predstavoval by som si globalnu mapu a jednotlive frakcie (peržania, kelti atd) by ju zaberali a tak by vlastne dobyvali svet, s čím by boli spojené výhody. No a to dobývanie globálnej mapy by sa robilo práve cez pvp súboje hráčov. Aj ked neviem ako by to fungovalo, ale určite by sa to dalo vymyslieť.
  • a nemate nekdo tuseni, proc mi to skonci tim ze se prihlasim, stahuje mi to profil a pak mi to napise ze sluzba live neni dostupna? komp je na verejne adrese, firewall vypnuty.. nesetkal se s tim nekdo ? diky
  • kostejnesmrtelny
    No já nevim, nehrál jsem to a ani se nechystám (nemám rád tzv. F2P hry), ale z toho co jsem četl v recenzi - není v podstatě převlečenej Travian?
  • je to navykove jako blazne.. uz jsem u toho prosedel asi 50 hodin... jsem sice jen level 24, ale s pritelkyni to parime nekolik hodi denne :D ale par vytek bych k tomu mel.. treba PVP zapasy nejdou dat 2vs2 tak, ze by jste s nekym znamym hrali v parte.. proste musite hrat s nahodnymy hraci.. coz nechapu vubec... no ale doufam ze tu hru budou stale dal a dal posouvat a vylespovat.. pridavat mise, karticky atd atd...
  • Hehe prej F2P jako blazen, ches tohle zaplat, chces tamtohle opet zaplat, anebo je libo tamto , tak prosim zaplat znovu , s co nejsrdecnejsim pozdravem Vas Microsoft , dekuji nechci.
    • Mate v tom zmatek. Takzvany Free to Play nemuze existovat bez mikrotransakci (alespon ne v takove podobe jako je to prezentovano dneska),kdezto mikrotransakce jako takove mohou byt v kterekoli hre. A to dokonce i v offline hre. Mikrotranskace v placenych MMORPG hrach maji podobu socialnich oblecku,lektvaru a jinych hlouposti. Da se hrat i bez nich i kdyz mohou usnadnovat herni zivot. Platby ve F2P hrach jsou nutnosti pro kazdeho koho hra chytne a bude chtit skutecne hrat. At uz chcete nebo ne,drive nebo pozdeji si budete muset neco koupit. Vetsi banku,inventar,nove lokace,rasy...
      A to je presne pripad Age of Empires Online.
    • Tváriš sa ako by toto isté nerobil Blizzard, Valve, Ubisoft...
      • smejki
        nevím jak ubi, ale blizz ani valve tohle nedělají. oni používají skutečný free-to-play. AoE ale jede na systému pay-to-win.
        • Blizz ma nejkay F2P titul? Povidej,prehanej.... A Valve me taky vlastne zajima
          • smejki
            blizz nemá plně F2P, to je fakt. měl jsem v tu chvíli na mysli prodej laciných kravin. a do 15. (?) levelu je WoW gratis. Ale máš pravdu, Blizz nic nemá. Nicméně je to principiálně blízko.

            Valve má jako F2P Team Fortress 2. Je tam ingame obchod s předměty a koninami, které nikomu nedávají výhodu. Podobný model je aplikován u Portalu 2, ale ten pravda není zadara (i když je mnohem lacinější než ostatní hry).
            • smejki
              A to mě to zas neštve. Já si tam dobrých 10 hodin zablbnul zadarmo, zjistil, že krom powerboostu mi placení nic nedá a zahodil to.
            • Takze klasicke mikrotransakce. Proti nim ja osobne nic nemam. Me stvou tyhle ''free'' tituly,na ktere se lidi tak radi nechaji nachytat. Schvalne,kolik hracu AoE Online by si tuhle hru koupilo za normalni cenu a kolik jich hraje jen proto,ze nekde cetli o dobre hre zdarma?
      • Ale blizzard nema u titulu WoW a dalsich napsano F2P ti si nechavaji svou praci tucne zaplatit viz pomer 1dolar =1 eur :)
        • Blizzard ponuka F2P hrat postavu do 20 lvl. Potom musis zaplatit
  • caute! chcem len povedat F2P sa tomu hodi perfektne, a to ze si hru mozete zahrat bez tych vsetkych veciciek, bez toho aby ste za hru platili? ak sa vam paci, kupte si DLC a mozes mat 3 krat viac zabavy ako doteraz, na tom nevidim ziaden problem; strategie, nemusim, ale tato sa da hrat ako kazdy AOE, na tempe nezalezi. Neni to taky hardcore ako SC2, kazdu misiu stavate novu zakladnu, a za skusenosti nazbierane za tu misiu si pridelite bodiky do stromu a odomukate vseliake upgrady jednotiek do dalsich misii. kooperacia musi byt bohova, este som neskusal... Engine je velmi plynuly nenarocny cartoon, hodi sa to tomu! prajem krasne stravene hodiny touto velmi prijemnou hrou, ak rozmyslate nad tym ci si zahrat abo ne...
    tu je link ;]
    http://ageofempiresonline.com/
    • Z tebe musi mit vyvojari radost. Ty jsipresne ta cilova skupina na tzv F2P. Jake DLC prosim te? Placene balicky obsahuji to , co jeste nedavno bylo naprostou samozrejmosti u vsech her. Ja si radeji koupim hru za 1000 se vsim vsudy, nez si to postupne dokupovat formou mikrotransakci za 2000 a vice
      • pozri sa kukurica, tu hru mozes skoncit aj bez toho aby si si za nu zaplatil. zvykaj si! lebo za chvilku tu nebudu ziiadne dema ale F2P model a DLCcka! ak sa ti nieco nepaci tak prosim, zaloz si vlastne studio rob si hry, aj sa ich hraj, sa stavim ze by si urobil to iste ako oni, a keby si to urobil dobre ako oni, tak by som ti rad za to daval svoje love! a myslim si, ze ako AOE hra (mne sa AOE pacili, ale tato vazne nema chybu) za 20! dolarov, co su 3 krabicky marlboriek, sa oplati! *12*
    • Jo tak presne tak developeri chcou aby to vypadalo. *5*
      • a co je na tom zle? si vazne myslite vsetci vy kritici ze sa vas silou mocou snazi niekto osrat? prestan hrat hry, zacni zit, behaj, jeb zeny, len prosim ta prestan kritizovat a ovplyvnovat mysle tu pritomnych ludi tvojimi osvacujucim recami, ktore ani nemas z vlastnej huby!
  • Nevím, jestli na to už někdo upozornil, ale v odstavci "Mix klasiky a online vesnice" je hrubka, ve větě: "Tedy budovy, které sam*i* o sobě nic nepřináší". Klidně říkejte, že jsem rýpal, ale já prostě takové věci nevidím, ráda. *3*
    Jinak hra vypadá dobře, ale jako Free2Play podle mě nemá smysl hrát. *1*
  • A je mozne v te hre vzit svoji namakanou armadu, vrhnout se na neci mesto, spalit domy, znasilnit zeny, unest deti a snis dobytek?
    • Nebo třeba spálit ženy, sníst děti a znásilnit dobytek?
      • Holt někdo má rád holky a někdo dobytek *5*
        • Taky se rika-Podle sebe soudim tebe.
          Jo a mimochodem-hlavni mesta nejdou plenit ani vypalovat ani nijak napadat. Maximalne je muzes navstevovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit