Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No cetl jsem si vase poznamky a obcas jsem se zasmal.
    Co se tyce teto gamesky a jako skalni fanousek rikam ano je to stare dobre oprasene AOE 1 s RPG prvky.
    Grafika me ze zacatku stvala pac nejsem zrovna fanda techto druhu stylu ale prece je to pekne udelane free se to teda moc neda hrat pac je to hodne osekane ale mate moznost od 299,- si poridit ruzny balicek ale pokud chcete celou hru vide vas jako aaa titul za 1 200,- a nebo spesl za 2 500,- :)
    Co se tyce socialni sluzby je to nejhorsi moznost co tu je ale uz jsem prisel jak na ni ale zase obtezuji zakaznikya dohani lidi k silenstvi pac porad je neco spatne muze za to zakaznik ale skutecnost je jina:)
    Kdo by mel problem stouto sluzbou nedeste se pac staci jit pres klienta v systemu ne ve hre tam vam to bude hlasit chybu casto 80004005:)
    Jinak za 1 200,- se muzete tesit na persany celty reky a egyptany za 750,- na recko a egyptany.
    Co se mi obvzlast na tomhle zamlouva je to ze kazda postava v aoe je vlastne heroes ktery po nasazeni predmetu v city se zmeni i v mini hre.
    Zapor ma tady velmi cet ktery neni dost dobre udelany a areny dost dlouho laduji.
    Schazi me tu trh kde bych bez mi malickosti mohl prodavat sve predmety:)
    Jinak si myslim ze to ma smysl a to free to play je omyl si to malinko spletly:)
    • Kr.Pa
      RPG prvky ???
      • Zrejme tim mysli vybavovani si postav a vlastne i budov.
    • Aoe byly singlplayerovky, s par (polovina?) misema pro dva?
      • To ano ale multak mu cizi take snad neni sice ne v tom to podani ale byl as pro 8 hracu jak tady a coop modem.
  • Hodne me zarazi, ze hraci tu hodne komentuji cartoonovou grafiku, ktera (i kdyz muze byt pro nekoho skareda) gameplayi moc neublizi, zatimco free to play model ktery je jenom lzive oznaceni pro demo (ci trial) a dale absence multiplayeru v online hre (coop misi je polovina a jen pro dva) a jakychkoliv skirmishu. Tohle pro me neni strategie typu aoe, tohle je travian, divoky kmeny nebo ikariam. Byt to ve flashi tak je to dobra hra. Takhle je to komercni hnuj typu facebook farma. Nechapu jak to vubec nekdo muze srovnat s klasickym AoE a rict ze serie AoE ma novyho zastupce. *11* Otevrete oci.
    • Uf - a kolik ty jsi videl dem nebo trialů, v kterých hraješ desítky hodin desítky misí? Já tedy moc ne. *3*
      Ta hra je fajn, v podstatě nejhorší věc je neskutečně pomalý začátek, ten tutoriál má snad patnáct misí, ve kterých se nikdo, kdo už nějakou RTS hrál, nedozví nic nového, ale pak už je to v pohodě - a jo, zadarmo. Ono v systému F2P a mikrotransakcí platí totéž, co kdekoliv jinde: dá se to udělat dobře a dá se to udělat blbě. Age of Empires Online to dělá "vcelku fajn", nikoho nevydírá a já si sice před týdnem tu "premium civilizaci" do košíku hodil, ovšem mám jí tam pořád. Zatím jsem to nezaplatil a užívám si v pohodě.
      A mimochodem: ty jsi Travian / Ikariam / Divoké kmeny nikdy nehrál, co?
      • Myslim ze ty jsi presne ten typ hrace,na ktere jsou tyhle F2P a jine ''free'' hry cilene. Je to ''zadarmo'',na to jedine slysite. Ono je opravdu skvele chodit mise za ktere sice dostavas super vybavu,ale protoze jsi nezaplatil tak si ji nemuzes oblect. Nemuzes pouzivat vsechny budovy,nemuzes proste plnohodotne hrat za zadny narod. Nemuzes si uzit vsechny mise,protoze jsi si je nekoupil. atd. Ale co. Jednou za pul roku si koupis premium pack za par stovek a budes spokojeny. Pokud te hra bude porad bavit,po dvou letech zjistis ze jsi do hry zdarma vrazil pres dva tisice nebo i vice. Hlavne ze budes spokojeny.
        Ale s tim Travianem s tebou souhlasim. AoE Online s tim nema absolutne nic spolecneho. A to ani po 10 pivech. *2*
      • Ne a co se dela v Travianu ? Postavis mesto, postav farmu, postav sklad, postav tohle postav tamto. Pila dela drevo, lom dela kameni. Akorat tady se nedaj mesta dobyvat atd. A bitvy jsou holt udelany stylem AoE. Kazdy demo muzes hrat desitky hodin dokola. A hodne trialu na mmo je dneska bez casovyho omezeni. Ale jestli ti prijde ze muzes hrat zadarmo ale nesmis 4 veci z 5ti jako "hrat" tak asi mame jiny pohled na vec.
      • smejki
        taky tam nevidím jedinou známku Travianu.
    • Tak treba ja na tento model,kdy z nas vyvojari delaji blbce,upozornuji dost hlasite. Me spise zarazi ze to neuvadi zadna recenze. U jinych her kolikrat za cenu hry nesmyslne srazi body a u teto predrazene nic.
      A skirmish? Opravdu tam neni? To se mi nezda. Mozna neni ve free verzi....
      • Krom areny 1v1 a 2v2 tam nic neni. Nevim jestli jde udelat domluvenej match nebo to jenom hazi random nepratele. Ale i kdyby to slo tak 2v2 je trochu chaby skirmish. Ale zase si muzeme za 20 euro koupit krasny kericky a stromky do nasi far.. eh hlavniho mesta *5*
        • smejki
          na chatu se navíc množí dost békání ohledně mizerného matchmakingu. není problém, aby hra spárovala hráče lvl15 vs lvl40
  • rofl...8...neberte úplatky, neberte úplatky, nebo se z toho zbláznite, tahle proslavená hláška z jednoho klasického českého filmu myslím zcela vystihuje situaci

    a pak ještě-CHCE SE MI ZVRACET
    • Cos čekal po zaplacené recenzi Deus Exu a následného 90 minutového chvalozpěvu v podcastu, který málem pokračoval i tento týden?
      • :D A vy už neberte ty drogy nebo se z toho zblázníte *15*
  • Nainstaloval, registroval som si GFWL a tadaaaa, som Slovak, takze mam smolu? WTF!
    Presiel som fora a zistil som, ze nepodporuju Slovensko. Prislo mi to ako blbost. No nic spravil som si druhy account a dal som, ze som z US. Ano hra ma pustila prihlasit sa, pri nacitani do hry mi vsak napisalo, ze mam smolu. Ze vraj ten ucet, z ktoreho som prihlaseny neexistuje. Co to ma akoze byt? Googlil som a zistil som, ze niesom jediny, kto ma take problemy.
    No a hru, ktoru som mal chut si odskusat som poslal prec z disku. A to chcu este poplatky, nech si to strcia do prd*le.
  • mám to kúpené aj z premium packom za 40€. Super pokračovanie 2 časti. Zobralo si to kúsok v WOW -hlavne uncommon, rare a epic veci.Tiež je tam slabý odvar craftu vecí. Len to pvp je nedotiahnuté. strašne dlho sa čaká na protivníka. Ale od 25 lvl sa to rozbieha :)

    A v pohode sa to dá hrať aj bez platenej časti, vtátane PVP aj keď len unranked

    Inak kopa dobrého infa je na http://aoeonline.eu/
  • Ehm...dávám 5. A víte proč, protože musí udělat v Microsoftu výbornou strategii, aby ji pak pos*ali Windowslivem který už mi pár dní protestuje a nechce mě tam pustit. Takže to asi odinstaluju, aby mi to nežralo místo na disku... *16*
  • prakticky každa rts je mmo (masivne multiplayer online), ak je popularna. precital som prispevky a ludia tu pisu ze tam nie je az tak prepracovany system pvp, co sa mi zda ako podstatny nedostatok? malo by tam byt 3v3, 5v5, snad to pride casom.
    • a predstavoval by som si globalnu mapu a jednotlive frakcie (peržania, kelti atd) by ju zaberali a tak by vlastne dobyvali svet, s čím by boli spojené výhody. No a to dobývanie globálnej mapy by sa robilo práve cez pvp súboje hráčov. Aj ked neviem ako by to fungovalo, ale určite by sa to dalo vymyslieť.
  • HRal sem to do 23lvl je to dobre ale bez civilization packu to nema cenu je to hodne omezene
  • mam pocit jen ja, nebo nejvetsi problem teto hry games for windows live? uz nekolikrat sem si chtel koupit nejaky ten pack, ktery hra neustale vnucuje :) ale po kazde me tato uzasna sluzba vyhodila chybu s tim, ze nelze ziskat potrebne udaje.
  • Co máte proti grafice, je to nádherná ručně kreslená grafika, né žádnej renderovanej paskvil.
    • smejki
      ručně kreslená? viděl jsi to v chodu? i kdyby jen na videu?
    • Ano, vyborna grafika na detskou hru. Za sebe musim dodat ze me nijak neurazi,ale uz zacinam mit pokrk jak vsichni do kazde hry cpou podobne ''nadhernou'' rucne kreslenou grafiku. Kde jsou ty doby kde nova hra vetsinou znamenala nejaky pokrok v grafice? A dneska? Ackove tituly vypadaji jako z doby pred 5-10 lety a jeste se tim kolikrat chvali.... *13*
      • muj nazor je ze pokud te bavi hra tak ti muze bejt uplne jedno v jaky je grafice , nemluve hajit ze takovahle grafika je pro "deti" mi pripada ponekud nestastne. Hra neni o grafice ale o hratelnosti ;) , nemluve o tom ze ty bys asi po lidech chtel aby stahovali misto 2gb 15 vid ? :)))
        • walltar
          No a? Ať má klidně 20GB .... dyť žijeme v době 3TB HDD a Internetu bez FUP. A já když to vidím taky mě hned napadne že je to grafika pro děťi ... prostě sem zastánce grafiky co vypadá reálně .... klidně ať je 2D nebo kreslená, ale proč každá budova vypadá jak nafukovací? Každá jednotka vypadá jak kdyby si dala šluka z kompresoru a ty barvy sou tak přehnané až bolí oči. Já sem měl podobný problém se starcraftem 2 ... prostě mě každá teranská budova příjde že po prvním výstřelu splaskne a jednotky po zásahu odletí jak nafukovací balónek v klasické kreslené komedii. A celkově měřítko jednotek je totálně v háji. A bohužel víc a víc her de touhle cestou.
        • Nesmysl. Grafika ti muze v krajnim pripade zcela znechutit jinak dobrou hru. O tom kolik lidi hru ani nevyzkousi prave jen kvuli tomu ze se jim nelibi screeny ani nemluvim. A to rozhodne nepatrim k lidem co na grafice ujizdi. Ale ceho je moc...
          Proc je nestastne tvrdit ze tahle grafika se hodi do detskych her?(nic jineho jsem nerekl) Je to proste muj nazor.
          A ano-nevadi mi stahovat 15 GB dat. I kdyz samozrejme velmi prehanis. Treba takovy Starcraft 2 ma klienta 7GB a Anno 1404 s naprosto excelentni grafikou a stovkami hodin zabavy ma dokonce necele 4 GB. Je to des co si na hrace posledni dobou spolecnosti dovoluji a lidi jim to jeste zerou(a ted se nebavim jen o grafice)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit