Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    na chatu se navíc množí dost békání ohledně mizerného matchmakingu. není problém, aby hra spárovala hráče lvl15 vs lvl40
  • Krom areny 1v1 a 2v2 tam nic neni. Nevim jestli jde udelat domluvenej match nebo to jenom hazi random nepratele. Ale i kdyby to slo tak 2v2 je trochu chaby skirmish. Ale zase si muzeme za 20 euro koupit krasny kericky a stromky do nasi far.. eh hlavniho mesta *5*
  • Zrejme tim mysli vybavovani si postav a vlastne i budov.
  • Tak treba ja na tento model,kdy z nas vyvojari delaji blbce,upozornuji dost hlasite. Me spise zarazi ze to neuvadi zadna recenze. U jinych her kolikrat za cenu hry nesmyslne srazi body a u teto predrazene nic.
    A skirmish? Opravdu tam neni? To se mi nezda. Mozna neni ve free verzi....
  • Kr.Pa
    První díl nejhorší ? Vážně ? To si jej asi nikdy nehrál.
  • Kr.Pa
    RPG prvky ???
  • Hodne me zarazi, ze hraci tu hodne komentuji cartoonovou grafiku, ktera (i kdyz muze byt pro nekoho skareda) gameplayi moc neublizi, zatimco free to play model ktery je jenom lzive oznaceni pro demo (ci trial) a dale absence multiplayeru v online hre (coop misi je polovina a jen pro dva) a jakychkoliv skirmishu. Tohle pro me neni strategie typu aoe, tohle je travian, divoky kmeny nebo ikariam. Byt to ve flashi tak je to dobra hra. Takhle je to komercni hnuj typu facebook farma. Nechapu jak to vubec nekdo muze srovnat s klasickym AoE a rict ze serie AoE ma novyho zastupce. *11* Otevrete oci.
  • 2poslitomne -jsou zatim dva narody. Egypt a Recko. Chysta se Persie. Rozdil mezi free a premium narodem? Nemoznost stavet nektere stavby,pouzivat advisory,lepsi vybaveni.... To jsou zakladni veci,ale urcite je toho vic. Kazdy tvuj lvl ti proda 3 body a ty nasledne muzes ve svem hlavnim meste investovat do vyzkumu. Ten se deli na tri casti-vojsko,budovy a lepsi craft(zjednodusene). Ve hre existuje crafting a to jk offline tak klasicky ze si to vyrobis sam.
    To je asi v kostce vse:)
  • mas muj palec nahoru za prirovnani k destkemu hradu *1* *1* *1* *1*
    ja sem to spis prirovnaval k ikariamu
    a bude nekdo tak laskavý a vysvetli kolik tam je a bude narodu k čemu jsou ty premimum učty a nový levely atd?
  • walltar
    No a? Ať má klidně 20GB .... dyť žijeme v době 3TB HDD a Internetu bez FUP. A já když to vidím taky mě hned napadne že je to grafika pro děťi ... prostě sem zastánce grafiky co vypadá reálně .... klidně ať je 2D nebo kreslená, ale proč každá budova vypadá jak nafukovací? Každá jednotka vypadá jak kdyby si dala šluka z kompresoru a ty barvy sou tak přehnané až bolí oči. Já sem měl podobný problém se starcraftem 2 ... prostě mě každá teranská budova příjde že po prvním výstřelu splaskne a jednotky po zásahu odletí jak nafukovací balónek v klasické kreslené komedii. A celkově měřítko jednotek je totálně v háji. A bohužel víc a víc her de touhle cestou.
  • To ano ale multak mu cizi take snad neni sice ne v tom to podani ale byl as pro 8 hracu jak tady a coop modem.
  • smejki
    pokud máš starší účet, je potřeba provést aktualizaci. při hlášení chyby vyskočí link, kde se to dělá. pokud se hlásíš mimo čr, zjisti, jestli nejsi v nepodporované zemi
  • ber to tak ze ta hra je venku teprve chvili , za pul roku , rok ta hra bude uplne vypadat jinak :) problem bude ze si to budeme muset koupit :P
  • pomohlo ze jsem si hru oficialne stahnul z windows life marketu , a nebo zkus vypnout firewall
  • Já to zkousel a né jednou.
    Tak mi teda ukaž screen jak udelas partu s kamosem bez toho, aby nekdo z vás měl premium a joinuli 2vs2 arenu.
  • netuší někdo proč se mě nejde do hry přihlásit??? windows live mě píše že se nejde přihlásit a netuším proč :(
  • XXDarthVaderXX
    Chceš párty ne(party: veříčer(párty)...) neber to tak doslova *3*

    Já tu hru hrál to za prvé a za druhé se za chytrého považovat mohu. To není hrou, ale tím jaké je realita. Ale hádat se s tebou nebudu, hádat se má člověk z očí do očí a diskuse zde mě nerozhodí.

    Ono se říká párty hra, ale OK.

    Založit se to dá i bez prémium účtu, ale ono by bylo dobré si to nejdřív vyzkoušet, kdyby to nešlo, tak bych s několika lidma nahrál a to ani jeden z nás zatím nemám prémium civilizaci *3*
  • XXDarthVaderXX
    Já napsal svůj názor a narozdíl zde od pánů jsem u této série strávil hodně času. To nebyla urážka, ale fakt. A to co si napsal nedává žádný význam.
  • XXDarthVaderXX
    Já ti nevím, ale Pokud bych měl hodnotit zpětně: AoE I 6/10, AoE II 9/10, AoE II datáč 9,5/10, AoM a Titáni shodně 8/10, AoE III 8,5/10, AoE III WCh 7/10, AoE III AD 7/10 AoEO 7/10
  • smejki
    ručně kreslená? viděl jsi to v chodu? i kdyby jen na videu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit