Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tak presne tak developeri chcou aby to vypadalo. *5*
  • caute! chcem len povedat F2P sa tomu hodi perfektne, a to ze si hru mozete zahrat bez tych vsetkych veciciek, bez toho aby ste za hru platili? ak sa vam paci, kupte si DLC a mozes mat 3 krat viac zabavy ako doteraz, na tom nevidim ziaden problem; strategie, nemusim, ale tato sa da hrat ako kazdy AOE, na tempe nezalezi. Neni to taky hardcore ako SC2, kazdu misiu stavate novu zakladnu, a za skusenosti nazbierane za tu misiu si pridelite bodiky do stromu a odomukate vseliake upgrady jednotiek do dalsich misii. kooperacia musi byt bohova, este som neskusal... Engine je velmi plynuly nenarocny cartoon, hodi sa to tomu! prajem krasne stravene hodiny touto velmi prijemnou hrou, ak rozmyslate nad tym ci si zahrat abo ne...
    tu je link ;]
    http://ageofempiresonline.com/
  • Nevím, jestli na to už někdo upozornil, ale v odstavci "Mix klasiky a online vesnice" je hrubka, ve větě: "Tedy budovy, které sam*i* o sobě nic nepřináší". Klidně říkejte, že jsem rýpal, ale já prostě takové věci nevidím, ráda. *3*
    Jinak hra vypadá dobře, ale jako Free2Play podle mě nemá smysl hrát. *1*
  • Taky se rika-Podle sebe soudim tebe.
    Jo a mimochodem-hlavni mesta nejdou plenit ani vypalovat ani nijak napadat. Maximalne je muzes navstevovat.
  • Holt někdo má rád holky a někdo dobytek *5*
  • ano kupil si si zadarmo hru :D ale tym ze si si ju kupil mas par veci naviac :)
  • Nebo třeba spálit ženy, sníst děti a znásilnit dobytek?
  • A je mozne v te hre vzit svoji namakanou armadu, vrhnout se na neci mesto, spalit domy, znasilnit zeny, unest deti a snis dobytek?
  • A co ostatni mesta? V quest logu najdes nazvy mest,staci na ne kliknout a prenese te to k nim. A tam jsou dalsi questy. Pripadne to jde resit pres mapu,ale tam to neni tak prehledne.
  • Me by zajimala jedna vec.Mam 15lvl udelal jsem par questu ve svem meste a uz tam zbyli jenom ty modry denni.To je jakoze konec?Vic toho tam neni?Co mam delat furt to sami?Myslim ty denni.
  • Myslim ze ty jsi presne ten typ hrace,na ktere jsou tyhle F2P a jine ''free'' hry cilene. Je to ''zadarmo'',na to jedine slysite. Ono je opravdu skvele chodit mise za ktere sice dostavas super vybavu,ale protoze jsi nezaplatil tak si ji nemuzes oblect. Nemuzes pouzivat vsechny budovy,nemuzes proste plnohodotne hrat za zadny narod. Nemuzes si uzit vsechny mise,protoze jsi si je nekoupil. atd. Ale co. Jednou za pul roku si koupis premium pack za par stovek a budes spokojeny. Pokud te hra bude porad bavit,po dvou letech zjistis ze jsi do hry zdarma vrazil pres dva tisice nebo i vice. Hlavne ze budes spokojeny.
    Ale s tim Travianem s tebou souhlasim. AoE Online s tim nema absolutne nic spolecneho. A to ani po 10 pivech. *2*
  • Ne a co se dela v Travianu ? Postavis mesto, postav farmu, postav sklad, postav tohle postav tamto. Pila dela drevo, lom dela kameni. Akorat tady se nedaj mesta dobyvat atd. A bitvy jsou holt udelany stylem AoE. Kazdy demo muzes hrat desitky hodin dokola. A hodne trialu na mmo je dneska bez casovyho omezeni. Ale jestli ti prijde ze muzes hrat zadarmo ale nesmis 4 veci z 5ti jako "hrat" tak asi mame jiny pohled na vec.
  • smejki
    taky tam nevidím jedinou známku Travianu.
  • kdyz uz tak bych treba travian,divoke kmeny,kingsage přirovnal k medievalu 2 total war k manažerskému modu kde si obsazoval mesta
  • Uf - a kolik ty jsi videl dem nebo trialů, v kterých hraješ desítky hodin desítky misí? Já tedy moc ne. *3*
    Ta hra je fajn, v podstatě nejhorší věc je neskutečně pomalý začátek, ten tutoriál má snad patnáct misí, ve kterých se nikdo, kdo už nějakou RTS hrál, nedozví nic nového, ale pak už je to v pohodě - a jo, zadarmo. Ono v systému F2P a mikrotransakcí platí totéž, co kdekoliv jinde: dá se to udělat dobře a dá se to udělat blbě. Age of Empires Online to dělá "vcelku fajn", nikoho nevydírá a já si sice před týdnem tu "premium civilizaci" do košíku hodil, ovšem mám jí tam pořád. Zatím jsem to nezaplatil a užívám si v pohodě.
    A mimochodem: ty jsi Travian / Ikariam / Divoké kmeny nikdy nehrál, co?
  • Ta hra je zadarmo, ale tím, že sis ji koupil (ten startovní balíček nebo jak to nazvat), máš myslím už odzačátku premium pack Řeků plus další možnosti a tedy dobrou šanci si tu hru už od začátku užívat... Takže kdyby sis to nekoupil, v podstatě bys asi pak nadával jak všichni ostatní na téhle diskuzi, co to vyzkoušeli jen v té holé Free2play verzi :-)
  • Jak free-2-play? Vždyť to prodávaj za čtyři kila, ne? Chcete mi říct, že jsem si koupil hru zadarmo? *15*
  • A mame to tu zase, legendarni mod je pristupny i pro free hrace ale itemy z nej uz ne *5*
  • Len pre zaujímavosť -chystané novinky
    http://aoeonline.eu/forum/5-veobecna-diskuze/915-novinky-v-hre#917
  • proč bych měl hrát f2p xindl, když mám Age of Empires 2 a The Conquerors? klasičtější AoE neexistuje, tohle je okradačskej výblitek pasoucí se na slavném jméně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit