Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo tak to si stastlivec, me to tez pada a 4 z 5 lidem s kteryma to hraji to pada tez, psali sme na oficialni foru a je tam toho mraky. Takze to snad brzo vyresi
  • multiplayer co jde hrat ve dvou? Rise of Nations
  • Jak pro koho, me to zatim nespadlo ani jednou. Komu to ale pada, tak to je blby no.
  • Hrdcore to neni pro to ze se neda ukladat(i kdyz ja zrovna patrim k hracum, kteri maji problem hrat vice jak hodinu v kuse),ale protoze Win Live je nepredvidatelny a u dlouhych misi pada. Staci si procist ofic fora. Neni zas tak ojedinely problem. diky tomu je hra nehratelna. A
  • Paulcz
    Škoda, že Microsoft nepokračuje tam kde skončilo druhé pokračování Age of Empires. Takové krásné zpracování to mělo a teď přichází hnusnej cartoon styl.. dneska je mainstream příšernej :)
  • Mozna i vic, multiplayerovku co jde hrat ve dvou a jenom nektery mise jsme tu jeste nemeli *5*
  • Blbost. Uz jenom vzhledem k tomu, ze se neda ukladat behem misi, tak je to v pozdejsich castech docela hardcore ;)
  • Takže dohromady tedy 10/10? *5*
  • Hra ma skvely potencial ktery byl dokonale zabit. Hra nema moc co nabidnout hracum strategii, naopak hracum her typu facebook farma a travian, atd. sedne dokonale. A multiplayer ? Nektery mise jdou coopovat ve dvou, nektery vubec. Pvp - na low lvlu se staci zabarikadovat vezema a nepritel to nerozbije *12*. 8/10 za napad 2/10 za provedeni.
  • Omluva za preklepy
  • Vyborna hra. Co ji srazi do kolen jsou dve veci. Prvni je fakt,ze je predrazena. Nenechte se zmylit tvrzenim ze je free. Pro plnohodnotne hrani dejme tomu vsech narodu zaplatite asi o 100% vice nez by jste dali za klasickou krabicovou verzi. A dryha vec je Win Live. Kdyz na vyssich urovnich hrajete hodinu a dele a na konci vas to od Win Live odpoji,ztratite veskery progress a muzete zacit odznovu. Hra se uklada jen mimo mise,takze kdyz se vam to stane po nekolikate,chyt hrat mizi.
  • Ehm...dávám 5. A víte proč, protože musí udělat v Microsoftu výbornou strategii, aby ji pak pos*ali Windowslivem který už mi pár dní protestuje a nechce mě tam pustit. Takže to asi odinstaluju, aby mi to nežralo místo na disku... *16*
  • Hraju jenom single a ze zacatku me pravda trochu vydesilo, jak je hra lehka a pomalu se rozjizdi pro casual hrace, ale postupne zacina prituhovat a je to v principu porad ta stara dobra Age of Empires, takze ja jsem spokojenej. A zatim jsem si shrou uzil zabavu (kdo mi to dneska zadara da :). Hra je rekl bych mozna i chytlavejsi, nez predchozi AOE. Sem rad, ze se nekdo neboji jit s hodnocenim az na 8, protoze hra je to urcite fajn.
  • To bych vubec neodkazoval, protoze to je nazor cloveka zalozeny na tom, ze to dohral jen nekam do 4 levelu, coz se AOE Online jeste ani poradne nerozjely...
  • Suprová hra, ale PVP je strasný a já to hral vicemené jen kvuli nemu.
    Máte možnost jít 1vs1 2vs2 unranket - pro Free to play a to sáme, ale ranket pro premium.
    Jakožto free to play nemuže založit partu na 2vs2 ani na co-op q.

    Ale k hlavímu problemu. 2vs2 se nechodi takrka nikdy a to jsem čekal klidne i 30min.
    1vs1 už najdete celkem rychle, ale taky nic skvělého a když už se někdo najde tak to může být klidne 40levl premium zatímco já mám 17 a to si mužete mít skillu kolik chcete, ale neporazíte to.
    Jinak jsem nemel problém porazit nepřítele, který měl o +-10 levlu víc jak já dokonce ikdyž má premium. Odmeny za PVP jsou taky celkem chabé na to jak dlouho až mužou trvat a bez premium acc jsou tyto odmeny uplne k ničemu, protože si za ne nic nemuzete koupit.
  • ja bych zas radsi usetril cas zkousenim tuny F2P onlinovek.. ale to bych se nesmel ridit hodnocenim na TG ktere je mireno na casual hrace *2*
  • Je to zdarma nema ani cenu to hodnotit na recenze se vetsinou divas kdyz si chces nejakou hru koupit tuhle muzes rovnou hrat!
  • Asi byste měli číselné hodnocení umisťovat dolů, protože když vidím u takové hry tak velkou známku, nemám ani chuť tu recenzi číst. Každopádně všem doporučuji přečíst si tohle:
    http://www.overwatch.cz/2011/08/je-age-of-empires-online-i-pro-hardcore.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit