Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED
    Generals ma nejako obišli, som fanušik SC, ale velmi sa mi pačil World in Conflict !!
    Neviete či bude nejake pokračovanie z tohto sudku ??
    • TheGGG
      wargame je dost jiný, kampaň není tak dobrá jak ve WiC, ale mechanizmy jsou na mnohem vyšším levlu.
    • World In Conflict 2 asi jen tak nebude, co vím tak autoři dělají pro Ubi The Division... Ono to moc peněz nevydělalo. Wargame je tomu dost blízko, ale je víc hard core a s pomalejším tempem. Super je ale v mp a Red Dragon je jak katalog vojenské techniky.
    • PreidaQ
      World in Conflict bohužel zřejmě nadosmrti zůstane v propadlišti dějin. http://games.tiscali.cz/tema/hledani-zatraceneho-casu-zapomenuty-world-in-conflict-62840
      • ALHAZRED
        Ano prave som čital, diky...pretiahnuť FPSkarov na RTS je hovadina a potom sa ani RTSkarom nevyhovie, pani su urazeny že CoD strategia...aaale mne sa to vemi pačilo ŠKODA...
    • zkus wargame to je z podobnyho soudku
      • Keyz
        Tam cheatuje AI. Vidí pohyb tvých jednotek...Vždy na mapě najedou tam kde jsi.
        • ALHAZRED
          Ma dobry pruskum :-D
          • Ne fakt čítuje. Jeho jednotky jedou neomylně po Tvém velení. V kampaních to tolik nevynikne, v Skirmishi už jo.
      • ALHAZRED
        Hral si to a pačilo sa ?
        • ne ale slyšel jsem jen chválu
  • hms, tak jsme si to zkusil a vcelku mizerie...tech 6/10 je adekvatni, opet dalsi RTS ktera stoji jen na multaku, kampan je tu jen "do poctu", mise nicemny, cutsceny zadny takze pribeh uplne o nicem, conquer pred 10 rokama to zvladnul mnohem lip
    mimo jine mnozstvi inovaci presne 0, hraje se to jeste hur, nez grey goo, tam byl alespon naznak pribehu...
    • O můj bože. Kdy vám dojde, že tento typ her je spíše pro multiplayer?
  • TheGGG
    Jediný co jsem chtěl je wargame z moderní doby a s trochu lepší kampaní. No a oni místo toho začnou dělat takovoudle "retro" nesmyslnost s plastovými tančíky a stu*idními frakcemi. Hlavně že maj na artech bloncku se samopalem. To se nikdy nedočkám wargame hry ze současnosti, s nějakou tou pořádnou III. světovou? Klidně by mohli aj trochu zafantazírovat a přidat nějaké lehce futuristické hračičky, na kterých se v reálu už pracuje. Hlavně né zase 90. letá a prastarý obludy ala t-55 (kterých je tam pořád jak nasr*tejch).
    • vzdyt wargame je ze současnosti, a je tam současna technika nebo se pletu?
      ja bych rad taky 3. svetovou, ale valcilo by se tam doopravdy i s jadrovymi hlavicemi, dalekonosnymi strelami, pruzkumnymi satelity, strategickymi bombardery a pod. a valcilo by se na mape velkeho meritka
      do toho nejak naroubovat ekonomiku a staveni, to by se mi líbilo
      • TheGGG
        no bohužel úplně ze současnosti to není. Wargame red dragon, který je posledním dílem série a odehrává se nejblíže současnosti je z počátku 90. let. Tzn. žádné drony, dost zastaralá pěchota, mnoho techniky ještě z 70-80 let. Mé mílované A-10 už tam např jsou, ale jinak půlka stíhaček už je dnes na vrakovišti. Mnohé tanky jsou taky extrémě zaostalé, ale hlavně teda u pěchoty, už je v porovnání s moderními armádami vidět krutá zaostalost. Pokud jde o tanky: např. u číňanů bych rád viděl Type 99 tank, ale ve hře maj eště starý ZTZ-85-III (v té době pravda to byla novinka). Rusové tam maj snad nejvíc high- tech tank nějakou verzi T-80, přičemž už by si vývojáři v novým wargame dílu (pokud by vyšel) mohli pohrávat aj s novou T-14 (u rusů číslování pravda nedává smysl). Ve hře ještě ale není ani T-90. Nejvíc, je to ale vidět u pěchoty. Ta zestárla jak sviňa.
        • dembrilot
          Jen doplnim ze vcera jsem uplnou nahodou hral red dragon a zjistil jsem, ze je tam nejaka nova kampan, 2. korejska valka, a tam uz T-90 jsou :) Prezentuji je jako obrovskou hrozbu a opravdu, jejich vyrazeni na bojisti je prvorady cil
          • TheGGG
            vážně? tak to musím čeknout
            • TheGGG
              to je možný o ruskou techniku se tolik nezajímám, ale faktem je, že od 90. let určitě došlo k nějaké modernizaci. Ve hře jsou taky abramsi, ale jsou tam braný za high- tech novinku a stejně se hlavně bojuje staršími modely. Navíc tanky zřejmě nemají APS, což je taky docela naprd.
            • T-72BU je T-90, když máš tak rád moderní techniku tak tohle bys moh vědět *7* .
        • ale nasazeni nove techniky by taktiku na bojišti zasadne nezmenilo, alespon myslim, takže ta tvoje hra by se hrála uplne stejne.
          Co rikas na ten muj napad strilet mezikontinentální strely s jadrovými hlavicemi? takovy hodne propracovanejší defcon
          • TheGGG
            tobě je možná jedno jestli jezdíš s T-80, nebo T-90, ale já mám tudle moderní techniku rád. No a ano, zakomponovat jaderný hlavice by mohli, ale zas by to muselo být jen v tý tahový části a nějak super opatrně, aby to nerozvrátilo celej mechanizmus. Každopádně by byla sranda, kdybych v kampani porážel Ivana a najednou začal blikat defcon 1 level a vše by šlo do kytek.
  • Neskutečně nesympatické a neoriginální frakce, jedna je futuristické USA, druhá je futuristický soukromník a třetí pro změnu futuristický soukromník. Známá dvojička NATO x Varsmlouva nebo trojčlenka USA x GLA x Čína je proti tomuto vkusný intelektuální zázrak.
    • XorxoxTalarius
      Je to zasazene do budoucnosti, takze co jsi cekal? Ze budou bojovat meci?
  • maros.goc
    čakal som že toto bude bomba :(
    • Ja myslim, ze "x" trochu prehani s tim, ze to vypadalo udesne, ale bombu jsem taky rozhodne necekal. Uz od zacatku to vypadalo jako lehce preprany Act of War a presne to to take je. Bohuzel ty lehke zmeny nebyly smerem kupredu, spis takove ukroky stranou a v par vecech i dozadu (prezentace/pribeh/kampan).

      Kazdopadne musim rict, ze ackoliv je takove Grey Goo asi lepe udelana hra, co se tyce hratelnosti, designu, mechanismu a tak, tak tadyhle AoA me navzdory mirnemu zklamani doprava vice zabavy. Je to proste kopie AoW, ktera mohla v klidu vyjit rok po puvodnim AoW a vsichni by byli spokojeni, ze dostali plus minus to same, akorat to lip vypada. Nic vic, nic min.
      • Bohuzel podle ohlasu na steamu je zase stado rado za kazdou strategii a hodnoti very positive, takze latka je zase v haji a kvalita nenavratne pryc.
    • Ja ne, protoze to vypadalo udesne uz na screenshotech, ale stale verim, ze se najde nejake studio, ktere vytahne strategie z hrobu a vyhoupne je zase na vysluni, kde je jejich misto.
  • Jack1947
    Achjo, "která chtěla napodobit staré klasiky" už jsem tušil z nadpisu slabší známku a hle nemýlil jsem se... i když já myslel trochu mín jen 4/10. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit