Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ohľadom HOMAM VII - nekupujte to, je to úplny šit. Hlavne čo sa týka toho ako to naprogramovali.
    Hra zaberá v RAM okolo 4GB, počítač pri tom hučí akoby ste hrali Ultra BF4. Veľa bugov a nedostatkov v UI. Crash každých pár minút..... to do mesiaca nevyladia.

    Starý dobrý HOMAM III nebude nikdy zosadeny z koruny
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoct, ale podle recenze mi to prijde uplne jako Act of War a ten sveho casu taky nezbyral buhvi jaka hodnoceni. Stavba zakladny byla zdlouhava uz tenkrat, pechota prezila jen v momente kdy vlezla do budovy, jednotek tam bylo taky mraky a kampan byla taky hodne slaba, takze za mne je to plus, pokud se jedna o vylepsene Act of War, beru vsemi deseti :)
    Jinak vim ze mam uplne opacny vkus nez pan Loukota, takze kdyz tomu dal 6/10, tak pro mne to bude 9/10
  • Fakt je tá hra až taká zlá ? : http://www.metacritic.com/game/pc/act-of-aggression
    • Netuším ale počkej si, až to na metacriticu ohodnotí víc uživatelů. do týdne tam podle mě bude dost recenzí
  • Veľké nádeje som si robil z tejto hry a po zrušení pokračovania generals som tak v kútiku duše čakal, že to bude aspoň troška podobné a rovnako dobré ako generals, ale po prečítaní recenzie ma prešla chuť, plus som si pozrel zopár videí na jewtube a ani z grafického hľadiska to nie je nič svetoborné a ešte k tomu to má obrovské problémy s optimalizáciou....škoda no.
    • Zase tak černě bych to neviděl. Toto není nejlepší recenze a graficky to není tak špatný. A pokud znaš Act of War tak to má s touto hrou dost společného. *3* A lepší recenze najdeš (třeba ve zmíněné adrese: http://www.metacritic.com/game/pc/act-of-aggression ) i na Steamu (aspoň přímo od hráčů).
      • Zrzzek
        lepší = lépé hodnocená hra
        • (Jinak tak to bylo myšleno.) Takže hru bych nezatracoval. :-)
        • Bylo to myšleno trošku jako narážka na recenzi. *3* Ne ze všim co bylo zmíněno souhlasim.
  • supreme commander opet neprekonan :)
  • Podla mna momentalne najlepsia RTS tohto druhu hned po SC1 je Planetary Annihilation:TITANS. Ak nieco od Eugen Systems, tak len Wargame seriu.
    • SC je trochu matoucí skratka protože se používa i pro starcraft i supcom; ale jo na titans jsem četl vetšinou pozitivni ohlasy; ale radši počkam na recenzi a reakce mistnich odborniku
  • CoH 1 jsem chvíli nehrál, ale ve dvojce to už docela opravili, ne? Rozhodně mi nepřijde, že by tam byly přestřelky pěchoty na 10 minut, asi to hraju blbě, ale i v coveru mi vydrží spíš tak půl minuty, pěchota mívá granáty a plamenomety a to to ještě urychlí
    • Marrtor
      Láďa taky nepíše 10 minut ale "desítky sekund".
  • @Tommy
    nemozem uz na teba reagovat v povodnom vlakne, tak takto
    gameplay je podobny, suhlasim (lenze len v tom zmysle ze gameplay je podobny skrz cely RTS zaner)
    Zasadenie mno .. obe sa odohravali po celom svete (teoreticky teda, ale dajme tomu)
    podobne jednotky - nesuhlasim, predsa len AoW mal "realistickejsie" jednotky (je to hra, tak o realite ako takej radsej vobec nehovorme..ale snad chapes co tym chcem povedat)
    cize ano, inspiraciu brali v zasade z kazdej rts, to ale neznamena ze AoW chcel byt nastupca Generals (alebo ze AoA je neaka snaha o "druhy diel" Generals-u)
    .. samozrejme sa nebavime o tom "co bolo lepsie" .. to nema cenu
  • Co jsem zbežne videl videa tak mi vadí že vrtulníky se pohybují v hejnu a ne ve formaci a chtelo by to taky vetší zoom.
  • Silnejší pechota by byla lepší z hlediska hratelnosti. Argumentovat že to není realne je nesmysl protože tohle není simulace ale hra.
    • zas pokud to má být duchovní nástupce C&C Generals, Red Alert a Act of War, je třeba si uvědomit, že v těchto hrách nikdy pěchota za moc nestála (čest vyjímkám jako GLA a jejich raketometčíkům na motorkách)možná tak možná úplně do začátku, pak už se jely většinou jen vozidla, pokud někdo vyhrával pravidelně MP zápasy v těchto hrách s pěchotními buildy, tak klobou dolů.. to šlo třeba ve Starcraftu 2, tam je pěchota začleněna o dost líp
      • Mno zrovna Act of War mal pechotu urobenu poctivo (glass cannon v podstate) FFW od talonu bolo viac nez univerzalne a dostatocnom pocte vedeli zrovnat so zemou aj celu zakladnu (kym nenarazili na delostrelectvo...)

        Musim uznat ze ma AoA tiez sklamal, sice vitam niektore zmeny (ako upgrady a podobne) ale ta kampan je priserna aj v porovnani s High Treason ... este skusim skirmish (nie.. MP nehram) ale zatial je to slabsie nez z coho vychadzaju (a to je Act of War a nie Generals... neviem ktoreho blbca toto napadlo)
        • a nebude to tím, že původní Act of War dost silně vycházela z Generals?
          • mno... nie. ich podobnost konci ramcovym oznacenim RTS a to je tak vsetko. Jedine "spojenie" co mal povodny AoW s C&C boli otazky ci sa podari zosadit "krala z tronu" (co sa nestalo...)
            • to nemohu souhlasit, samotný gameplay byl velice podobný, stejně tak zasazení, jednotky, interface, ovládání.. imho je celkem jasné, kde se inspirovali
      • ja jen vysvetluju jak to autor asi myslel, ne že bych se s tim stotožnoval, koneckoncu jsem tu recenzi ani nečetl. Jinak to co píšeš by podporovalo nazor že by bylo potreba pechotu posílit
    • citace Veskoslav:
      "Pěchota co nevydrží jako tank? A v SC II si budete stěžovat, že Carrieru sundá skupina Mariňáků i když je ve "skutečnosti" 300 metrů dlouhá?"

      -michani hrušek s jabkama aneb proč by si človek, kteremu vyhovuje arkadovost a dožaduje se toho v Act of aggression, mel stežovat na arkadovost Starcraftu. Logika a´la veskoslav IQ orangutan po lobotomii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit