Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak potom si odporuješ protože dawn of war i CoH 1 (dvojku jsem nehrál) se hrálo dobre a pechota nebyla nesmrtelna. i když je pravda že jsem zkoušel chvíli demo CoH 2 a tam se mi zdálo že pechotu značne posílili
  • TheGGG
    no bohužel úplně ze současnosti to není. Wargame red dragon, který je posledním dílem série a odehrává se nejblíže současnosti je z počátku 90. let. Tzn. žádné drony, dost zastaralá pěchota, mnoho techniky ještě z 70-80 let. Mé mílované A-10 už tam např jsou, ale jinak půlka stíhaček už je dnes na vrakovišti. Mnohé tanky jsou taky extrémě zaostalé, ale hlavně teda u pěchoty, už je v porovnání s moderními armádami vidět krutá zaostalost. Pokud jde o tanky: např. u číňanů bych rád viděl Type 99 tank, ale ve hře maj eště starý ZTZ-85-III (v té době pravda to byla novinka). Rusové tam maj snad nejvíc high- tech tank nějakou verzi T-80, přičemž už by si vývojáři v novým wargame dílu (pokud by vyšel) mohli pohrávat aj s novou T-14 (u rusů číslování pravda nedává smysl). Ve hře ještě ale není ani T-90. Nejvíc, je to ale vidět u pěchoty. Ta zestárla jak sviňa.
  • ty jsi podprumerne inteligentní arogantní odpad. jestli se takhle chovaš i vrealu lide se na tobe musí hodne bavit; jdi cucat tatuv kkt cucáku
  • ja tvuj prispevek nečetl
  • vzdyt wargame je ze současnosti, a je tam současna technika nebo se pletu?
    ja bych rad taky 3. svetovou, ale valcilo by se tam doopravdy i s jadrovymi hlavicemi, dalekonosnymi strelami, pruzkumnymi satelity, strategickymi bombardery a pod. a valcilo by se na mape velkeho meritka
    do toho nejak naroubovat ekonomiku a staveni, to by se mi líbilo
  • TheGGG
    wargame je dost jiný, kampaň není tak dobrá jak ve WiC, ale mechanizmy jsou na mnohem vyšším levlu.
  • TheGGG
    Jediný co jsem chtěl je wargame z moderní doby a s trochu lepší kampaní. No a oni místo toho začnou dělat takovoudle "retro" nesmyslnost s plastovými tančíky a stu*idními frakcemi. Hlavně že maj na artech bloncku se samopalem. To se nikdy nedočkám wargame hry ze současnosti, s nějakou tou pořádnou III. světovou? Klidně by mohli aj trochu zafantazírovat a přidat nějaké lehce futuristické hračičky, na kterých se v reálu už pracuje. Hlavně né zase 90. letá a prastarý obludy ala t-55 (kterých je tam pořád jak nasr*tejch).
  • Sorry, únava. COH.
  • Ne fakt čítuje. Jeho jednotky jedou neomylně po Tvém velení. V kampaních to tolik nevynikne, v Skirmishi už jo.
  • Kane lives in death!
  • Nedivím se. To bzzz bylo děsivý. A co Tesla cívky z Reda, ty měly hrozně agresivní zvuk
  • Jack1947
    Pěknej překlep, "COD" *1* jo tam je šecko smrtící hlavně ai nepřátel *2* Já měl pocit že to bylo až ve druhém díle to bylo pomalu vysílující...
  • World In Conflict 2 asi jen tak nebude, co vím tak autoři dělají pro Ubi The Division... Ono to moc peněz nevydělalo. Wargame je tomu dost blízko, ale je víc hard core a s pomalejším tempem. Super je ale v mp a Red Dragon je jak katalog vojenské techniky.
  • Nejhorší je, že to spáchaly až patche a ten mini datadisk. V původních verzích COD byly kulomety dost smrtící a pěchota v krytu toho tolik nevydržela...
  • Veskoslav
    Proč "lidé" jako ty mají neustálou potřebu ze sebe dělat idiota.
  • maggi v kostkach, jeste kdyz jsem potom hral Renegade a jako pesak bezel proti tomu obelisku, to byl uplnej konec...
  • To ten zvuk kámo. Já z toho sral...
  • Sr_Lobo
    Brecis moc hezky ... bohuzel na spatnym hrobe *9* taky bych chtel aspon nejakej schudnej klon ... jeslti chces aspon trochu ranu zahojit, http://redalert1.com/ anebo vylov to prastary SCORE demo, kde byla ta jedna ultimatni urovnen se vsema jednotkama na jediny mape kerou sme prehravlai porad a porad dokola *3*
  • Jack1947
    Přesně za zdí sou vojáci nesmrtelní wtf... OMG.
  • supreme commander opet neprekonan :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit