Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najprv sa tesite niekolko mesiacov na pravu realtimovu strategiu (nie tie kdejake pokusy o posunutie zanru) a ked konecne vyjde, tak ju vacsina ani neskusi a hend zatrati, lebo sa niekomu na nejakom Games az tak nepacila. Dam Vam radu nad zlato. Ak o nejaku hru mate vazne zaume, tak sa vyserte na akekolvek recenzie a radsej ju rovno vyskusajte. Steam refund, warez, to je jedno ako, proste pred citanim recenzie odporucam skor na vlastnu kozu s cistou hlavou danu hru vyskusat. Uz vela krat sa mi stalo (popravde je to cim dalej, tym viac pravidlo), ze ma hra takto necakane chytila a ked som spatna pozrel na recenziu, tak boli skor negativne a to co sa autorom nepacilo, som tam bud nepostrehol vobec, alebo mi to nevadilo. Tak sito je to aj opacne. Hry co dopadaju ako legendy su pre mna maximalne nudne, ked ich potom hram. Ono precitat si nieco negativne o hre, ktora mam potom hrat je samo o sebe spatne, pretoze v podvedomi uz tie vytky proste mate a vsimate si ich proste viac a podvedomov si sami sebe prikyvujete, ano je to tam! Pricom za inych okolnosti, by vas to dost mozno ani nenapadlo.

    Recenzie teda mozu v niecom pomoct tak isto, ako aj uskodit. Nikdy necitam recenzie na hru, na ktoru cakam jak na spasenie a malokedy som nakoniec sklamany. To skor tie recenzie ma odradia od zazitku, ktory by som si nakoniec aj rad prezil.
    Moj nazor, nic viac.
  • T-72BU je T-90, když máš tak rád moderní techniku tak tohle bys moh vědět *7* .
  • TheGGG
    tobě je možná jedno jestli jezdíš s T-80, nebo T-90, ale já mám tudle moderní techniku rád. No a ano, zakomponovat jaderný hlavice by mohli, ale zas by to muselo být jen v tý tahový části a nějak super opatrně, aby to nerozvrátilo celej mechanizmus. Každopádně by byla sranda, kdybych v kampani porážel Ivana a najednou začal blikat defcon 1 level a vše by šlo do kytek.
  • TheGGG
    vážně? tak to musím čeknout
  • Marrtor
    Láďa taky nepíše 10 minut ale "desítky sekund".
  • dembrilot
    Jen doplnim ze vcera jsem uplnou nahodou hral red dragon a zjistil jsem, ze je tam nejaka nova kampan, 2. korejska valka, a tam uz T-90 jsou :) Prezentuji je jako obrovskou hrozbu a opravdu, jejich vyrazeni na bojisti je prvorady cil
  • TAk já mam zati přesně opačnej názor než autor recenze, kampaň průměrná až podprůměrná , vybalancování a gameplay výborný
  • Veskoslav
    MAxíčku, chápu, že jsi mozek nechal v půjčovně, ale zkus si ho někdy vyzvednout.
  • Zdarec, tohle me taky docela prudilo, kazdopadne to resi blitzkrieg mod:)
  • proboha ty jsi blb
  • Bohuzel podle ohlasu na steamu je zase stado rado za kazdou strategii a hodnoti very positive, takze latka je zase v haji a kvalita nenavratne pryc.
  • CoH 1 jsem chvíli nehrál, ale ve dvojce to už docela opravili, ne? Rozhodně mi nepřijde, že by tam byly přestřelky pěchoty na 10 minut, asi to hraju blbě, ale i v coveru mi vydrží spíš tak půl minuty, pěchota mívá granáty a plamenomety a to to ještě urychlí
  • Já z toho neměl skoro strach, ja z toho měl strach jak sviňa! *4*
  • tento problém u CoH řešil mód Blitzkrieg. Po jeho vyzkoušení jsem přestal vanilku hrát. Pokusit se vběhnout před hlaveň kulometu znamenalo jedinného přeživšího a to se štěstím :D
  • Ja myslim, ze "x" trochu prehani s tim, ze to vypadalo udesne, ale bombu jsem taky rozhodne necekal. Uz od zacatku to vypadalo jako lehce preprany Act of War a presne to to take je. Bohuzel ty lehke zmeny nebyly smerem kupredu, spis takove ukroky stranou a v par vecech i dozadu (prezentace/pribeh/kampan).

    Kazdopadne musim rict, ze ackoliv je takove Grey Goo asi lepe udelana hra, co se tyce hratelnosti, designu, mechanismu a tak, tak tadyhle AoA me navzdory mirnemu zklamani doprava vice zabavy. Je to proste kopie AoW, ktera mohla v klidu vyjit rok po puvodnim AoW a vsichni by byli spokojeni, ze dostali plus minus to same, akorat to lip vypada. Nic vic, nic min.
  • Ja ne, protoze to vypadalo udesne uz na screenshotech, ale stale verim, ze se najde nejake studio, ktere vytahne strategie z hrobu a vyhoupne je zase na vysluni, kde je jejich misto.
  • maros.goc
    čakal som že toto bude bomba :(
  • spiš je divny že sundaj nějakym radoby kulometem Carrier kterej je někde na orbitě *1*
  • Neskutečně nesympatické a neoriginální frakce, jedna je futuristické USA, druhá je futuristický soukromník a třetí pro změnu futuristický soukromník. Známá dvojička NATO x Varsmlouva nebo trojčlenka USA x GLA x Čína je proti tomuto vkusný intelektuální zázrak.
  • ale nasazeni nove techniky by taktiku na bojišti zasadne nezmenilo, alespon myslim, takže ta tvoje hra by se hrála uplne stejne.
    Co rikas na ten muj napad strilet mezikontinentální strely s jadrovými hlavicemi? takovy hodne propracovanejší defcon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit