Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Odolnost jednotek je normální. Ve starcraftu se také nedá schovat do krytu a slabší zničí tu lepší jako prd. To samé bylo v Red Alertu apod....Když pěchota potká vozidlo s kulometem, tak má prostě problém. To je naprosto normální. Pěchota se zde hodí do budov anebo jako doprovod za tanky. Prostě jak tomu je v reálu. Třeba sniper skvěle demoluje slabě pancéřovaná vozidla.

    COH je opačný "extrém" kde skoro není možné zničit pěchotu v opevnění a kuloment berete 0. Jen donutí vojáky zalehnout. Pak nastávají ty komické situace. Běží pěchota okolo kulometu a proběhne, nebo okolo tanku. Klidně naběhne borec s bazukou před tank, ten se není schopen trefit a borec vystřelí a je po tanku *15* Tohle není RTS jaké RTS byly....

    AOA je více jak ty staré RTS. Rychlost, složení jednotek. To je skvělé. To, že mi vozidlo postřílelo pěchotu mi nevadilo. Tak by to bylo. Pořád to je arkáda. Není to Men of war. A jsem sakra rád, že to není jako COH.

    Mě tam vadí technické drobnosti jako rychlá kamera anebo moc pomalá kamera, hodně velký zoom a menu také není nejlepší. Ale tak špatné to nevidím. 6. To zde mají mega sra/ky. Dokonce kopírky kopírek zde mají více.
    • tento problém u CoH řešil mód Blitzkrieg. Po jeho vyzkoušení jsem přestal vanilku hrát. Pokusit se vběhnout před hlaveň kulometu znamenalo jedinného přeživšího a to se štěstím :D
    • Taky bych to tak viděl. 6 může dát jen člověk co hru pořadně nepoznal. Ta hra si zaslouží nejméně 7 a nejvíce 8.
      Mě se ten výběr jednotek líbí a možnost reagovat spravnou sestavou jednotek na nepřítele. K čemu by byl výběr jen z 8 jednotek ? Ta hra se musí brát jakoby na úrovně. Většina státu má 3. 1- nejslabší a nejrychlejší. 3 - nejsilnější jednotky + výzkum. Pěchota se mi líbí (každa strana jiný počet) že je výběr. Lze pomocí vojaku se zabezpečit a pomocí BVP i dobře zautočit na větší armadu tanku. Jen to prostě umět. A to že voják nepřežije dýl než tak je přeci jako v realu. Chtěl bych vidět vojáka přežít X střel z tanku či z kulometu. Za mě ta hra by si zasloužila 8. *1* *5*
      • Keyz
        Jo, neříkám, že to nějaký mega hit ale tohle je dost kritické. Zejména ta odolnost jednotek...
        Navíc dnes kdy RTS nejsou je to +.
      • Přesně tak. Také jsem rád, že tam je více jednotek. Když vyšlo COH, řekl jsem si fajn ok, ale jakmile vyšel blitzkrieg mod, bylo mi jasné, že jsem takhle chtěl COH od začátku. Prostě takhle měla vypadat původní hra. Těch 10 minut co se přestřeluje pěchota atd je hnus. Je to až moc velká arkáda. Ještě že tu máme MoW, ale to je můj názor. Doufám, že začne vycházet více strategií. Je jich tu zatraceně málo a rád bych jednou strategii ze 2. sv. kde budou pořádně propracované i letecké souboje. Něco jako RUSE a sudden strike bez žádných prototypů a jiných hovadin.
      • než tank*
  • Boha jeho on si opravdu někdo stěžuje že pěchota nevydrží to co tanky? *8* A musím říct že opravdu považuju za tragédii když strategie obsahuje výc jak pět typů jednotek a jeden druh suroviny....
    • *víc
    • já zase považuju za tragédii když někdo napíše slovo víc s tvrdym y. Každej jsme holt jinej
  • Fakt je tá hra až taká zlá ? : http://www.metacritic.com/game/pc/act-of-aggression
    • Netuším ale počkej si, až to na metacriticu ohodnotí víc uživatelů. do týdne tam podle mě bude dost recenzí
  • Prophet
    Já chci zpátky Kana s jeho Nodem.
    • Kane lives in death!
    • Sr_Lobo
      Brecis moc hezky ... bohuzel na spatnym hrobe *9* taky bych chtel aspon nejakej schudnej klon ... jeslti chces aspon trochu ranu zahojit, http://redalert1.com/ anebo vylov to prastary SCORE demo, kde byla ta jedna ultimatni urovnen se vsema jednotkama na jediny mape kerou sme prehravlai porad a porad dokola *3*
    • Tiberium serie byla jedna z nejlepších. Než to zkazili Cnc 4. *6*
      • Prophet
        Cnc 4 jsem nikdy nebral jako přírůstek do tiberium série, jediný co to mělo společnýho byl maximálně název, jinak to byla totální chujovina
    • A to hlavně kvůli obelisk of light! *5*
      • Kdyz sem byl malej, tak sem mel z obelisku skoro strach *13*
        • Já z toho neměl skoro strach, ja z toho měl strach jak sviňa! *4*
        • Nedivím se. To bzzz bylo děsivý. A co Tesla cívky z Reda, ty měly hrozně agresivní zvuk
        • To ten zvuk kámo. Já z toho sral...
          • maggi v kostkach, jeste kdyz jsem potom hral Renegade a jako pesak bezel proti tomu obelisku, to byl uplnej konec...
  • Ohľadom HOMAM VII - nekupujte to, je to úplny šit. Hlavne čo sa týka toho ako to naprogramovali.
    Hra zaberá v RAM okolo 4GB, počítač pri tom hučí akoby ste hrali Ultra BF4. Veľa bugov a nedostatkov v UI. Crash každých pár minút..... to do mesiaca nevyladia.

    Starý dobrý HOMAM III nebude nikdy zosadeny z koruny
  • Jack1947
    Achjo, "která chtěla napodobit staré klasiky" už jsem tušil z nadpisu slabší známku a hle nemýlil jsem se... i když já myslel trochu mín jen 4/10. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit