Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan

    Split secont je super 😎

  • Derp_1337

    To nejde vzít FPS starou přes 8 let a srovnávat její technickou stránku se současnými hrami. Není žádné překvapení, že fyzikální model je horší než u současných her (lození přes překážky, vliv munice na tělo nepřátel, atd.)


    To je jako říct, že mě nebaví Total War Rome 2, protože má horší animace vojáků než třeba Total War Warhammer 2.

  • S tím souhlasím, ale příběh mě osobně dotáhl až na konec a nakonec jsem nelitoval. Ale je pravda, že souboje jsou otravné... I přesto je AW pro mě osobně klenot.

  • Saboteur mě chytil hned a jak autor píše o problémech s ovládáním aut, tak ty jsem nikdy neměl (že by díky gamepadu a analogovému ovládání - tahle hra byla primárně vyvíjená na X360).

    L.A.Noire má fantasický příběh který vtáhne do děje, ale bohužel až tak na podruhé, protože napoprvé trochu trvá než si člověk uvědomí jednotlivé vztahy postav s retrospektivními cut scénami.


  • Na druhém díle se pracovalo, ale nový majitel Warhorse projekt zarazil, takže pokračování Jindrova příběhu, tak jak jej možná Dan Vávra nosil v hlavě, se už nikdy nedočkáme. Holt Money Talks...

  • iSpirit

    jinak co potřebuje druhý díl okamžitě je Dragon's Dogma. Tam sequel může být absolutní pecka, když se budou držet, co dělalo jedničku skvělou. Ale tady si myslím, že dvojka vyjde. Možná se už na ni i dělá.

  • RAGE 2 vypadá jako pokračování Bulletstorm... jinak ale šance na B2 tady je, pokud Gearbox zafinancuje People Can Fly.

  • mr.clayman

    Pokračování Alana Wakea bych uvítal jedině v případě, že by nějak výrazněji ozvláštnili gameplay, protože velmi brzy začala být _hodně_ stereotypní. Příběh chytlavý, ale ten neustálý cyklus "osvítit-zastřelit" překrýt nedokázal. A to říkám i přesto, že na hru jsem se původně hodně těšil a dost jsem zaskřípal zubama, když si M$ onehdy koupil exkluzivitu na Xbox.

  • Mart9

    A přesto si zmínil Tyranny


  • Jack1947

    Někdo ne, to fakt nezaříznou v tom nejlepším 😂

  • Johnny

    Dyt je to loňská hra. A o pokračování se prakticky ví.

  • Johnny

    😂

  • Jack1947

    Co zta nahovno optimilizace a přílišné nesmyslné kouskování na seriál. Taky to nebylo špatné ale na M$ exklusivitu dost málo.

    5/10 se shodnu s GAMEs vyjímečně 🙂

  • TheGGG

    grafika a schopnosti byly ok, story taky ok, gunplay se dal... za mě slušných 6/10

  • Jack1947

    Dirt Rally je nepovedená arkáda s divným ovládáním vozu nerealistickým chováním.

  • Jack1947

    Quantum byla blbost nefungovala jak seriál tak hra, nebyla nic moc moc se nepovedla čekal jsem na Only M$ store věc poněkud více. .. teda nečekal ale stejnak.

  • iSpirit

    špatné hry nepotřebují pokračovaní 😉. 

  • TheGGG

    meh ten control... je to takové šedé a nijaké, skoro jako QB.... QB nebyla špatná hra, ale vedle AW velký pokles dolů. V controlu sice vypadá to story zajímavější, ale stejně.... alespoň už žádné 20 minutové hrané filmečky...

  • Jack1947

    Já bych uvítal i další MERCENARIES není jiné hry kde by byli tak promyšlené reálné účinky bomb. Skutečně tehdy 2005? na PS2 to byl nářez!

  • Jack1947

    Jsi vůbec čech ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit