Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3

    Argument, ze RBR neni (nebyla) nejlepsi zavodni hra, protoze se hrala blbe na sipkach, je uplne mimo. Asi jako bych tvrdil, ze MS flight simulator X byl na prd, protoze se na voantu nedalo dost dobre pilotovat...

  • Jack1947

    RBR srovnávat s CMR2.0 a létajicími auty co po sobě střílej ! jo jasný :D

    Já tehdy měl kvůli topmu volant, ( který zničila povoden :( a za mě nejrealističtějšáí autentičtější a možná i nejlepší závodní hra a ten dabing byl něco ;)

  • Jack1947

    Bully, La Noire a Alan Waker (Saboteur ? nevím ta hra komečně celkem propadla, pecka to ani moc velká nebyla ) Něco jako True crime bych bral všema deseti, achjo hrůza že tyhle Martial arts hry netáhnou. Sleeping dogs se mi líbilo že použití pistole bylo až tak v polovině hry a taky ten atmosférickej souboj s hlavním bossem! Bavilo mě jezdit po honkongu a honit se s policii všechno bouchalo a souboják měl dobrá komba co chtěli trochu cviku. 

  • Mart9

    Richard Burns Rally určitě není nejlepší závodní hra všech dob. I v jeho době jsem hrál daleko raději CMR 2.0 a RBR jsem asi po 10minutovém vyzkoušení už nikdy nezapl. Bylo to pro mě na šipkách nehratelné.


    A Sleeping Dogs je podle mě jediná hra, kde jsem nedal na svůj instinkt, chybně jsem podlehl obecnému hypu kolem té hry a následně litoval. Už po třech hodinách mě svou monotónností omrzela. Absolutně nesrovnatelné se sérií GTA.


    Ze seznamu jsem tak dohrál pouze L.A. Noire, které mě svou jedinečností bavilo a druhý díl bych si rád dal.

  • Jack1947

    Mě to bavilo, druhej díl bych uvítal ono podobnejch bezmyšlenkovitejch akcí je hrozně málo.


    (bavil mě i ten Remaster za DUka).

  • Nikdy nepochopím ten humbuk kolem Bulletstorm. Hra, která se na první pohled tváří jako retro řežba ve stylu Duke Nukem, ale ve skutečnosti je to lineární blbost míchající ty nejhorší trendy své doby (autoheal, omezený pohyb, jen 2 zbraně, 1 tlačítko na 20 akcí, skriptované sekvence, nesmyslné skillové stromy). Nedávno jsem zkusil remaster na PS4 a bylo to ještě horší, než jsem pamatoval. Zbraně nemají žádnou sílu, nepřátelům chybí animace po zásahu, hlavní borec nedokáže přelézt 20cm zídku. Hlavně ten neskutečně dementní a nucený "humor", který opravdu může rozesmát jen 13-leté. I DNF měl zajímavější nápady než tenhle paskvil. Za mě to byl propadák naprosto pochopitelný a zasloužený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit