Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli sis myslel, že si tady budu kasat triko a propalovat jiné zdroje, myslel sis špatně. Čas ukáže, že historie se opakuje a KC bude následovat Mafii. Tam jsme se taky nedočkali desítky slibovaných megalomanských vizí a po prodeji značky 2K Games už nešlo novému managementu o kvalitu, ale ždímání peněz.

    Tys mimochodem k společenskému paradigmatu: "protože všichni víme, že se na druhém díle již pracuje" přišel kde?

  • PCMR

    Incubation.

  • Jack1947

    Já ani ne ale za další MERCENARIES bych se rozhodně nezlobil destrukce je ve hrách už leta opmíjená a přitom vedle krve a vnitřností důležitej prvek herně i fyzikálně.

  • Mart9

    Díky, to mi stačí k posouzení důvěryhodnosti.

  • wizardry 9 😎

  • PanS

    Práva na hru se ale daj prodat, ne? Třeba kdyby nějaký studio o ně mělo zájem, tak by je mohlo koupit od EA, která je předpokládám má. Jako jasně že je to extrémně nepravděpodobný, ale už se staly i divnější věci. Nevím, budu doufat 🙂

  • 1600W AX1600i modulární 80+ Titanium 140mm ventilátor (CP-9020087-EU)
  • Jack1947

    Nebude, Pandemic kdy vydalo nějakou hru napsled?

  • PanS

    Jsem překvapenej, když vidím, kolik lidí má ze Saboteura stejnej dojem jako já. Třeba je pokračování reálnější, než jsem si myslel 🙂

  • Jack1947

    Hodně špatný a nesouvisející.

  • Jack1947

    Bylo to takové copy & paste Mercenaries jen v futuro Paříži z druhé světové :)

  • Jack1947

    To je zbořné přání nebo věříš v dnešní době že něco podobného bude! ?

  • Black&White - snad budou časem na GoGu alespoň 1 a 2. Hidden&Dangerous, Industry Giant, Supreme Commander (stačí navázat na FA a přidat podporu více jader, 2 i plannetary annihilation byly trochu krok vedle), C&C Generals, důstojné pokračování Strongholda (od Legends a 3 to šlo hodně z kopce), Wiggles a určitě hromada dalších her, které buďto v době vydání neměly komerční úspěch nebo se serie zabily špatným pokračováním.

  • The Saboteur byl naprosto genialni , nejlepsi sandbox hra co jsem hral prave kvuli tomu "vyzobavani" vsecho co ve hre slo udelat/najit pac se to zobrazilo jako tecka na mape a clovek nemusel tapat kde vsude prehlid holuba na odstrel jak v GTA a hra sla krasne splnit na 100% bez zbytecneho jezdeni sem tam 10x

  • PanS

    Já hrál s klávesnicí a myší a na problémy s řízením aut si nevzpomínám. Jako realistický to asi není, ale já takový věci moc neřeším.

    Ad L. A. Noire - hele tak to vnímáme jinak. Já to dohrál třikrát od tutoriálu po poslední případ a pořád myslím, že ten příběh je příliš rozmělněný na hru o takovém relativně velkém rozsahu. Po prvním dohrání jsem si říkal to co ty, že když už znám děj všech příběhových linií, tak to docením víc, ale ono ne. Osobně mi chyběl nějaký delší projev samotného Colea. Tím nemyslím víc dialogů (konec konců víme, že si nese trauma z války), ale třeba by bylo zajímavé vidět, jak se chová v osobním životě. Tím, že byla jeho osobnost ukázána jen v pracovní situaci jsme (podle mě) o dost přišli. Věřím, že kdyby mi byla dána jako hráči možnost víc poznat hlavní postavu, díval bych se na ten příběh jinak.

  • iSpirit

    s Rage to má společné jen název.

  • Já to srovnával s Duke Nukem 3D z roku 1996 😂 Na skákání a animace po zásahu opravdu nepotřebuješ úžasné next-gen technologie, dobré FPS je měly prakticky od začátku žánru. HL2, FEAR nebo Halo nabídly daleko větší mobilitu, lepší level design a zpracování střelby 5-10 let před Bulletstorm. Tahle hra je prostě produkt své doby, kdy chtěl každý vydavatel svoje CoD a tak absolutně omezili hráčovu kontrolu ve prospěch držení za ručičku a synematyk ikspíryenc.

  • Co bych si nejvíc přál, by bylo pokračování SW: Republic commando, nedávno jsem opět dohrál a i po letech pecka.

    BTW, Sabouteur je x krát horší v realitě, než takový Battlefield V, tam nebylo snad nic historicky správně, to jsem prostě nedokázal překousnout.

  • Mart9

    Jaký máš prosím zdroj?

  • Rage 2 vypadá jako pokračování hry jménem Rage

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit