Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rrrrr!!!!

    No, tak myslím, že mu to léčení celkem prospělo ne? KOnečně je to zase o zpěvu a hudbě...a to neluvím o tom jak prokoukl-jo jo,je to prostě krásný chlap se vším všudy *5* *4*
    • Re: Rrrrr!!!!

      Hlavně aby to chlapec vydržel, přece jen pracuje v rizikovém oboru *14*
      • Re: Re: Rrrrr!!!!

        Hlavně by se měl nějak rozmnožit...to by bylo ideální *3*
        • Re: Re: Re: Rrrrr!!!!

          Ale on se množí, dokonce sám přiznal, že naprosto nekontrolovaně. Jen jsou ty jeho klony - zkrátka mláďata... *7* *13*
          • Re: Re: Re: Re: Rrrrr!!!!

            Mno, tak to jsem zvědavá, jestli dopadne jak Bob Marley, tak to ještě možná někdy zaregistrujem *3*(hudebně).Ale v klonování lidí bych v tomto případě povolila jistě vyjímku *4* *14*
  • Na zdraví

    Sice s jednodenním zpožděním, ale lépe pozdě, nežli později: Ville, všechno nej k těm tvým 32. narozeninám!!! *5*
  • majda005

    Ville

    Má fakt úpa nekrásnější hlas na světě společně s Laurim, Bittersweet miluju. *14*
    • anett96

      Re: Ville

      moje řeč Lauri :-*** a Ville a pisen Bittersweet krása jsou i oba krásny *14*
  • :) ahoj te všichni jsem tu nová a také mu přeji ad je stále stejný
  • Drahej Ville, sice je mi nad slunce jasný, že si tohle nikdy nepřečteš, ale i tak ti přeju všechno nej nej nej... Měj se tam na severu krásně, no a snad tě někdy uvidim. Takže hodně štěstí zdraví ;)))
  • Hani souhlasím, a přeju Villemu všechno nejlepší a ať je pořád takový jaký je... a hlavně zdravíčko a štěstíčko však je jenom jeden náš milý ville ... a tak vše nejnejnejnejnejnej *14* *1*
  • Taky přeju Villouškovi hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. :)
  • Bohužel si nemůžu pomoct, ale občas se mi zdá, že je Ville lehce přihřátej... :D Mam ho ráda, to jo, ale některý ty videa.. BOREC!! :D
  • Ville

    velmi,velmi a este raz velmi sympaticky clovek,charizmaticky,stylovy a coolovy.naozaj jednicka v svojom odbore *5* .fakt,co dodat?super,no.aj s celou skupinou.len tak dalej *3*
    • Re: Ville

      tak to máš pravdu, ville je sympatak a tiez je velmi pekny. Sice kazdy si mysli ze na HIM idu len pubertaci. Ale najdu sa aj iny funs. His Infernal Majesty. *4*
      • Re: Re: Ville

        Jasně,že se najdou i jiní fun... Dokud HIM poslouchala moje pubertální dcera nějak jsem je nevnímala, ale Venus doom je naprosto zralá muzika. Ville je především výborný muzikant-má to zkrátka v srdci.Mimochodem pyšním se sbírkou 46 let...
  • Ahoj lidi, jsem také fanynka H.I.M. ozvětě se mi prosím na můj mail danca.1990@seznam.cz jedná se o sraz fanoušků H.I.M. a pokud znáte víc takových lidí, kteří je milujou jako my tak tím líp.Dík Danča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit