Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ville

    Him sú najlepší a Ville najkrajší na svete. *14*
  • Píseň

    Ahojky, líbí se mi jedna pomalá písnička - duet. Zjistila jsem, že by ji měl zpívat Valo. Nevíte někdo, jak by se mohla jmenovat a kdo to s ním zpívá? *7*
    • Re: Píseň

      Ville Valo Natalia Avelon - Summer wine
      • adushkas

        Re: Re: Píseň

        a nebo just for tonight s Manou...jukni na youtube.com...
  • charibeja

    Sexsymbol

    Ani se nedivím, že si vysloužil titul finský rockový sexsymbol - rozhodně si ho zaslouží. Navíc vynikající textař a muzikant. *1* Ale nemusel by tolik kouřit, jen si tím ničí zdraví a hlas! *13*
  • anko_chan

    Všecko nejlepší!

    Takže drahý Ville: Pravděpodobně toto nikdy neuvidíš (což mě teda nemálo sere xD), a když tak tomu nebudeš rozumnět, ale přeji ti všechno nejlepší do života (To bylo keců, že se nedožiješ 33 let, co?), hodně pěkných chvilek, desek, hodně cigaret a tak... Šak to známe... xD A zase se někdy tady v tý prdeli světa zastav, protože tě - jakožto boha - už chcu vidět naživo! *14*
  • HIM jsou nejjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5*
  • koncíík

    Hejky, lidišky, kdo sen chystá na koncík 12.3.2008 v Praze???
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: koncíík

      Na koncert sebou růži-bude se posílat na podium. A naučit text Song or suicide-bude se sborově zpívat! Jasně že se chystám, to je elixír mládí!
  • radši nekomentovat

    Jaký fantasmagor nahrál tu poslední fotku ve fotogalerii s polonahým obnaženým Ville ?.......samé zvrácené myšlenky v mé hlavě,odehrávající se představy.... *1*
    • Re: radši nekomentovat

      Já!Jen ať se ty myšlenky honí hlavou taky někomu jinému... *5* *1* *1*
  • /vaha

    Kurňa, to člověk nemůže být narozenej ve Finsku o takovejch 15 let starší a bydlet vedle Villeho?? *5*
    Jaká fotka?? Kde je Ville polonahej, kde je??? *1* Nejde mi o to že je odhalenej, vůbec néé *1* Jo byl ten koncík dobrej?? Já tam bohužel nebyla *16*
  • j.h.experience

    CD a DVD

    Prodám sbírku CD a DVD HIM.Zájemci pište mi do vzkazů.Na cene se domluvím.Mám skoro všechny tituly.
    • Re: CD a DVD

      Ráda bych doplnila svou sbírku HIM *3* Kdybys mi vypsala seznam titulů a částku, kterou si představuješ (foto bych taky uvítala) a zaslala mi ho na email 26Andulik@seznam.cz Doufám, že se domluvíme. Děkuji předem. *1*
  • HIM SOU NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ NEJ NI CO DODAT =D. TŘEBA ENOM I LOVE VILLE *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit